Markowe szkło na telefon Hardy - Ochrona Ekranu - Szybka  

Jest 135 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 135 produktów

Model telefonu:

Szkło Hartowane HARDY

Markowe szkło hartowane renomowanej firmy Hardy na ekran telefonu

Znasz to uczucie, gdy w najmniej oczekiwanym momencie, z powodu roztargnienia wypuszczasz z rąk nowego smartfona i chwilę później ekran przypomina pajęczynę? Stłuczony wyświetlacz uniemożliwia komfortowe przeglądanie zdjęć, pisanie wiadomości i oglądanie czegokolwiek w Internecie. Jednym słowem – czekają cię wydatki. Jak temu zapobiec? Zainwestuj w markowe szkło hartowane na ekran telefonu. I tutaj z pomocą przychodzi nam firma Hardy specjalizująca się wysokiej jakości szkłach hartowanych.

Dlaczego warto kupić szkło hartowane Hardy

Najważniejszą kwestią, która przekonuje do tego, by zamówić szkło hartowane na ekran telefonu firmy Hardy to fakt, że zabezpiecza ono skutecznie przed zarysowaniami, stłuczeniem i małymi pęknięciami. Pozwala to zatem na komfortowe użytkowanie smartfona bez obawy, że podczas upadku lub innej niespodziewanej sytuacji, nasze urządzenie ulegnie zniszczeniu. Warto też pamiętać, że nie zawsze smartfon posiada zabezpieczenia fabryczne ekranu, więc samodzielnie musimy wybrać właściwe szkło hartowane.

Szkła hartowane – największe atuty

To, co warto pamiętać to fakt, że szkło hartowane na ekran telefonu może posłużyć bardzo długo. Nie jest to produkt nietrwały, który co chwilę przyjdzie nam wymieniać. O ile nie spotka nas przygoda w postaci upadku smartfona na beton, szkło hartowane może wytrwać kilka lat. Nie osłabia ono czujności wyświetlacza, nie pogarsza widoczności, jest znacznie trwalsze niż inne formy zabezpieczenia ekranu jak np. folia. Warto więc w nią zainwestować, wziąwszy pod uwagę fakt, iż będzie to inwestycja jednorazowa i na dłużej.

Jakie szkło hartowane na ekran telefonu?

Istnieją różne rodzaje szkła hartowanego na telefon. Może się ono różnić twardością. Czym się zatem kierować wybierając najlepszy egzemplarz? W opisie produktu znajdziemy informacje o twardości i skali Mohsa. Co to oznacza? Jest to skala, która informuje nas o stopniu odporności na zarysowania szkła ostrymi przedmiotami. Najbardziej odporne okaże się szkło hartowane na telefon o twardości 9H. Najwyższa twardość w całej skali wynosi 10H i oznacza, że szkło może zostać porysowane wyłącznie przez ostry diament…

Szkło hartowane coraz popularniejsze

Coraz więcej użytkowników decyduje się na korzystanie z tej formy ochrony wyświetlacza. Szkło hartowane można również zamontować w innych sprzętach RTV np. smart watchach. Dzięki temu w prosty sposób zabezpieczamy cenne urządzenia i możemy czuć się bezpiecznie podczas korzystania z ich funkcjonalności. Warto zadbać o swój smartfon, by przez długi czas mógł nam służyć. Jeśli żyjemy w biegu i często w szybkim tempie przemieszczamy się, wykonując równocześnie wiele czynności, zadbajmy o to, by w sytuacji nieprzewidzianej, gdy urządzenie wypadnie nam z rąk, nie uległo ono zniszczeniu. Również nosząc smartfon w torebce lub kieszeni każdego dnia narażamy go na zarysowania. Klucze leżące tuż obok, długopis, ostry breloczek – te wszystkie akcesoria najpewniej zniszczą wyświetlacz! Zamów szkło hartowane na ekran telefonu by zapewnić sobie komfort i bezpieczeństwo użytkowania na długi czas…

Łatwe zakładanie szkła hartowanego HARDY

Jeśli zdecydowaliśmy się na ochronę ekranu za pomocą szkła hartowanego pamiętajmy, że równie istotne jak sam wybór jest to, by szkło hartowane właściwie założyć. Najważniejsze, by ekran telefonu dokładnie oczyścić. Nie może na nim znajdować się żaden paproch, włos lub inny rodzaj zanieczyszczeń. Przetrzyj ekran dokładnie za pomocą dedykowanej smartfonom ściereczki do polerowania. Następnie dopasuj szkło hartowane do krawędzi. Zrób to powoli i precyzyjnie a potem odklej zabezpieczającą folię i dociśnij szkło. Chcąc zdjąć szkło hartowane, należy delikatnie podważyć je tuż przy samej krawędzi, np. przy pomocy paznokcia i odchylić je ku górze. Nie można robić niczego siłą, tylko stopniowo i delikatnie!

Model telefonu:

Szkło Hartowane HARDY

Popularne