Fidget Spinner  

Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 na 1 produkt

Model telefonu:

Fidget Spinner

  • Oryginalny produkt wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS. Łożyska wykonane z wytrzymałej i odpornej na korozję stali....

    29,90 zł

Super zabawka relaksująca - Fidget Spinner

Sposobów na rozluźnienie i odstresowanie jest wiele. Co więcej, cały czas wymyślane są nowe metody, ponieważ każdy człowiek jest inny i reaguje inaczej, a poziom stresu niestety wciąż rośnie wśród społeczeństwa. Pogoń za pieniędzmi, udoskonalaniem samego siebie, wdrapywaniem się na wyższe szczeble w drabinie kariery proste nie jest i generuje dużą dawkę negatywnych emocji. Dlatego każdy z nas musi sobie znaleźć sposób na redukcję nerwów. Niektórzy ludzie uprawiają sport, co jest doskonałym pomysłem, ponieważ uwalnia się duża dawka endorfin, czyli hormonów szczęścia. Jednak nie wszyscy mają na to czas albo zwyczajnie nie mogą ze względów zdrowotnych. Wówczas bardzo prostym rozwiązaniem może się okazać zakup gumowej piłeczki lub tak zwanego „gumiaka”, którego ściska się w ręce. To pradawna, ale skuteczna metoda. Powstał także fidget spinner, którego pierwotnym zastosowaniem była właśnie redukcja stresu, ale w ostatecznym rozrachunku stał się symbolem młodzieży.

Jest to niewielki przedmiot, którego trzyma się w dwóch palcach, a trzecim obraca trzy okrągłe śmigiełka. Ponoć oglądanie obracającego się spinnera rozluźnia, ale obecnie straciło to na znaczeniu. Na różnorakich platformach można spotkać filmiki obrazujące robienie tricków z użyciem tego urządzenia, które cieszą się ogromną popularnością. Fidget może stanowić również pewnego rodzaju brelok przypięty do kluczy lub plecaka, ponieważ dobrze się prezentuje. Niektórzy przyłączają go również do swoich telefonów, takich jak Galaxy s8.

Model telefonu:

Fidget Spinner

Popularne