Etui na telefon Lenovo - case i obudowy do Lenovo  

Jest 137 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 137 produktów
Sortuj po:

Pokrowce i obudowy na smartfony Lenovo

     Założone w 1984 roku chińskie przedsiębiorstwo informatyczne Lenovo, kojarzone jest głównie jako wytwórca biznesowych laptopów. Tymczasem asortyment tego producenta sięga o wiele dalej i obejmuje serwery, pamięć masową, a nawet telefony. Choć smartfony z logiem Lenovo są na naszym rynku wciąż niezbyt częstym widokiem, to ich stale rosnąca popularność stawia firmę w czołówce światowych producentów urządzeń GSM. Wszystkich posiadaczy urządzeń, takich jak K5 Note, X2, G5 Plus czy K6 zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych ochronnych etui na smartfony. Dzięki wysokiej jakości wykonania pokrowce z naszego asortymentu wykazują doskonałe właściwości ochronne - odpowiednio dobrany materiał skutecznie amortyzuje wszelkie upadki oraz uderzenia urządzenia o twarde powierzchnie prowadząc do minimalizacji bądź pełnego zapobieżenia wystąpienia usterek mechanicznych.

Etui na telefony w modnych stylizacjach

     Ochronna kabura wyposażona w dodatki, takie jak modna oprawka może stanowić doskonały sposób upiększenia i odświeżenia telefonu. Wytarta bądź pęknięta obudowa może zostać przykryta silikonowym etui z ozdobną grafiką - ich szeroki wybór zaczyna się od stonowanych kwiecistych motywów, obejmuje grafiki komiksowe i sięga aż do inspirujących cytatów i przysłów. Warto pamiętać, że nasz asortyment nie ogranicza się wyłącznie do przedstawionych wzorów. Klientom szukającym pomysłów na spersonalizowany upominek dla bliskiej osoby, oferujemy również etui z dedykowanym nadrukiem jako prezent. Dzięki cyfrowej metodzie nanoszenia wszystkie grafiki wykazują się wysoką trwałością - są odporne na przetarcia oraz blaknięcie kolorów, przez co będą cieszyć oko przez długi czas. Gwarantujemy doskonałe dopasowanie naszych produktów do urządzeń, jakim są dedykowane - wpływa to pozytywnie nie tylko na zapewnienie należytej ochrony, ale również podnosi komfort użytkowania. Łatwy dostęp do przycisków, kształt zapewniający pewny chwyt, oraz przyjemny w dotyku materiał - oto przepis na doskonały ochronny pokrowiec.

     Nie każdemu podoba się design nowych smartfonów dostępnych na rynku, więc stara się za wszelką cenę zmienić jego wygląd. Jak to zrobić, kiedy nie możemy zmieniać jego aluminiowej obudowy? Wystarczy kupić pokrowiec, który zmieni nasze urządzenie we wszystko, co będziemy chcieli, gdyż wybór tego typu akcesoriów jest bardzo szeroki, a na rynku spotkamy różnego rodzaju materiały, z których wytworzone są pokrowce oraz ciekawe wzornictwo, co oznacza, że każdy znajdzie coś dla siebie.

              Do dyspozycji klientów są na przykład silikonowe etui, które ochronią naszego Lenovo
K5 note czy inny smartfon bardzo dobrze, ale również nadadzą mu świetny wygląd oraz indywidualny design, ponieważ na przezroczystych etui możemy projektować własne wzory i je tam umieszczać przy zamawianiu. Są jednak osoby, które wolą, kiedy ich telefon wygląda elegancko i klasycznie, co może zapewnić skórzana obudowa, która oprócz wyglądu jest również jedną z najbardziej wytrzymałych opcji w ofercie ochron na telefon. Nie wszyscy jednak chcą, aby wygląd ich telefonu został zmieniony przez etui, więc wybierają opcje, które najmniej oddziałują wizualnie na urządzenie. W takim przypadku aluminiowa nakładka sprawdza się najlepiej. Nie jest to wprawdzie najlepsza ochrona, ale nie ingeruje w wygląd tak znacząco, jak na przykład skórzana kabura. Takie telefony jak Lenovo K6 czy też Samsung Galaxy S7 Edge na przykład są bardzo dobrze zaprojektowane, więc po prostu nie ma większego sensu szukać etui, które zmieni ich design.