Etui na telefon Samsung Galaxy Note 7 - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 299 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 299 produktów

Model telefonu:

Etui na Samsung Galaxy Note 7

Etui na telefon na Galaxy Note 7

O relatywnie niedawno wprowadzonym do sprzedaży Samsungu Galaxy Note 7 zrobiło się ostatnio głośno. Niestety, bynajmniej nie było to spowodowane jego specyfikacją, a w każdym razie nie jej zaletami. Na rynku wylądowały egzemplarze, które z powodu wad technicznych dosłownie wybuchały. Na szczęście, Samsung robił ze swojej strony wszystko, aby naprawić ten problem. Dlatego też wszyscy użytkownicy, którzy zdecydowali się na zakup mogą bezpłatnie wymienić swój model na nowy. Dzięki drobnej aktualizacji, model wadliwy od sprawnego odróżnić można po kolorze ikony akumulatora. A jakimi zaletami może pochwalić się Note 7? To najwyższej klasy wyświetlacz o przekątnej 5,7 cala. Urządzenie waży 169 g, a jego wymiary to 153,5 x 73,9 x 7,9 mm. Jest wodo i pyłoszczelne. Posiada baterię o pojemności 3500 mAh. Pamięć RAM urządzenia to aż 4 GB, zaś jego procesor posiada osiem rdzeni o taktowaniu 2,3 GHz. Działa na systemie Android 6.0.1. Wykonano je z materiałów z najwyższej półki, a do tego pokryto Gorilla Glass piątej generacji.

Obudowy i pokrowce na Samsung Galaxy Note 7

Telefony komórkowe zróżnicowane są pod względem wyglądu i wyposażenia wewnętrznego, a jeszcze większą różnorodność zapewniają tworzone dla nich etui. Wybrany pokrowiec umożliwia całkowite odróżnienie swojego smartfona, w tym przypadku Samsunga Galaxy Note 7, od innych urządzeń z grona tego modelu, ale także innych modeli i producentów, zbliżonych stylistycznie. Różnego rodzaju plecki mają także rozbudowany dalszy wybór, powstający po wyborze typu produktu, dotyczący wzoru czy koloru naniesionego na jego powierzchnię.

Case i Futerały dostępne w naszym sklepie na telefon Samsung Galaxy Note 7

Bogactwo wyboru jest widoczne zwłaszcza przy graficznych wykończeniach – w tej kategorii znajdują się dziesiątki propozycji, każdy z dominacją innego koloru, z innym motywem i o innym charakterze.  Są tu więc motywy zaczerpnięte z popularnych filmów, propozycje dla fanów gwiazd muzyki popularnej, czy imitacje kamieni szlachetnych, a także produkty o typowo kobiecym oraz męskim charakterze, aby każdy bez wyjątku mógł wybrać case idealnie pasujący do jego profilu i osobowości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pozostałych etui do telefonów Samsung Galaxy.

Sprawdź najpopularniejsze modele etui Samsung Galaxy: 

Model telefonu:

Etui na Samsung Galaxy Note 7

Popularne