Przezroczyste etui na telefon silikonowe  

Jest 787 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 787 produktów

Model telefonu:

Przezroczyste silikonowe etui

Sortuj po:
Model telefonu

Przezroczyste silikonowe etui na telefon

Wszyscy doskonale znamy ból, kiedy zauważymy pierwsze rysy lub pęknięcia na naszym nowo zakupionym telefonie, a sprawa jest jeszcze gorsza, kiedy przypadkiem urządzenie upuścimy i zbijemy wyświetlacz. Wtedy wymiana będzie nas kosztować kilkaset złotych, co czasem jest porównywalne do średniej klasy nowego smartfona, więc średnio się to opłaca. Warto, więc zakupić etui na telefon, które ochroni nasze urządzenie przed drobnymi uszkodzeniami, jak zarysowania, ale też przed większymi, jak właśnie pęknięcia przy upadku. Jednym z ciekawszych rodzajów jest
etui przezroczyste, silikonowe.

Taki rodzaj etui przede wszystkim świetnie wygląda, ponieważ możemy wybrać grafikę silikonowej części spośród prawdopodobnie tysięcy wzorów dostępnych w internecie. Drugą zaletą jest sam silikon, który jest wytrzymałym materiałem oraz antypoślizgowym, więc nasz Huawei P8 Lite nie będzie nam się ślizgał po dłoni, co często się zdarza w tym modelu. Ciekawe jest również to, że możemy wybrać swój własny wzór grafiki, taki autorski, wiec możemy dodać na przykład zdjęcie siebie i naszej drugiej połówki i zrobić jej prezent w postaci etui z taką grafiką. Można również wspomnieć, o tym, że silikonowe etui nie wpływa bardzo na wygląd, jeśli wybierzemy to przezroczyste, co może się podobać osobom, które mają smartfona z ciekawym designem. Dodatkowo takie etui nie zmienia bardzo gabarytów urządzenia, co jest częstym przypadkiem w innych rodzajach. Etui kosztuje tylko kilkadziesiąt złotych, często mniej, niż 50, więc każdy może sobie na niego pozwolić.

Bezbarwny kejs na smartfona

Ochrona swojego smartfonu odgrywa niezwykle ważną rolę. Wypadki zdarzają się bardzo często i nawet jeśli będziemy ostrożni, telefon może przypadkowo wypaść z kieszeni, z ręki lub zostać strącony łokciem. W kontakcie z twardym gruntem mogą pojawić się tak zwane „pajączki” na ekranie, ukruszone kanty i tym podobne uszkodzenia. Aby zaoszczędzić sobie nerwów, warto zdecydować się na kupno etui. Taki sprzęt posiada wiele zalet. Przede wszystkim osłania komórkę, ale także nie pozwala na wniknięcie niechcianych substancji. Niejednokrotnie powszechnie dostępne pokrowce są wodoodporne, dzięki czemu nawet po kontakcie z cieczą (jednak musi to być krótki czas) telefon pozostanie suchy.

Na rynku jest naprawdę wiele różnych ofert, jedne etui są droższe, inne tańsze. Różnią się także materiałem z którego je wykonano, wielkością oraz motywem. Można się zdecydować na kabury proste, klasyczne, bez żadnych obrazków czy napisów, ale równie dobrze można wyrazić siebie i wybrać taki model, który pasuje do naszego trybu i stylu życia, a także charakteru. Ze względu na stosunkowo niską cenę, bardzo popularne są te przezroczyste silikonowe typy. Są wykonane ze specjalnej gumy i po prostu nakłada się je na smartfon. One także mogą posiadać różnorodne naklejki. Ich wadą jest fakt, że dosyć szybko się zużywają. Jednakże nie są drogie, więc można kupić nowe etui i nie odczuć tego za bardzo w portfelu. Doskonale zabezpieczą iPhone 7, a także każdy inny model telefonu. Łatwo się ściągają i mogą być perfekcyjnym zastępczym schowkiem.