Etui na telefon LG - Futerału i Pokrowce  

Jest 1755 produktów.

eetui z nadrukiem na telefon LG

Etui z Nadrukiem

metalowe etui rock na telefon lg circle

Eleganckie etui

etui na zamowienie LG

Zaprojektuj etui 

hartowane szklo do huawei i akcesoria

Akcesoria

Etui na smartfony LG – styl i trwałość

     Od czasu oficjalnego wejścia Koreańskiego koncernu LG na Polski rynek w roku 1997, marka na dobre wyrobiła sobie pozycję w świadomości konsumenckiej. Oprócz sprzętu domowego, takiego jak telewizory, pralki czy lodówki firma założona przez Koo In-Hwoi oferuje bogatą ofertę telefonów komórkowych. Ostatnie dziesięć lat rozwoju technologicznego sprawiło, że telefony obrosły w niewyobrażalną przedtem funkcjonalność. W ich podzespołach megabajty stały się gigabajtami, zaś klawiatury zastąpione zostały dotykowymi ekranami. Niestety, kształt dzisiejszych urządzeń przekłada się na wysoką wrażliwość na uszkodzenia mechaniczne. Chwila nieuwagi może doprowadzić do upuszczenia urządzenia, co często kończy się rozbitym ekranem, strzaskaną obudową, czy nawet całkowitym zepsuciem smartfona. Z pomocą przychodzą ochronne etui na telefony. Jeżeli posiadasz więc urządzenie marki LG, takie jak:

Stylowe ochronne pokrowce na telefon LG

     Wiele osób kupuje najtańsze silikonowe etui, nie zastanawiając się nad stopniem ochrony jakie oferuje - przynajmniej do czasu pierwszego upadku. Tymczasem aby ochronna nakładka należycie spełniała swoją funkcję, musi być dobrze dopasowana do urządzenia, jakiemu jest przeznaczona. Ścisłe przyleganie oraz odpowiedni dobór materiału pozwalają na skuteczną amortyzację wszelkich uderzeń o twarde powierzchnie, oraz rozłożenie siły po większej powierzchni. Efektem jest minimalizacja ewentualnych uszkodzeń mechanicznych, a w większości przypadków ich całkowite uniknięcie. Ważne jest również zapewnienie komfortu podczas użytkowania smartfona - również tutaj kluczowy okazuje się dobór odpowiedniego materiału, który pewnie leży w dłoni i jest przyjemny w dotyku. W naszej ofercie znajdują się zarówno bardziej eleganckie etui, jak i pokrowce w wesołe, kolorowe motywy kreskówkowe - każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od dokonanego wyboru zagwarantować możemy wysoką jakość produktu, jak i przystępną cenę. Dzięki cyfrowemu wykonaniu nadruki są wyjątkowo wyraźne, odporne na przetarcia oraz blaknięcie koloru.

     W dzisiejszych czasach nie spotkamy jeszcze telefonów, które wytrzymałyby spotkania z betonem nawet z metra bez jakichkolwiek uszkodzeń. Prawdopodobnie w przyszłości może tak być biorąc pod uwagę to, jak technika się rozwija. Do tego jednak czasu trzeba zainwestować w dodatkową ochronę. Po to właśnie istnieje pokrowiec na telefon. Który zapewnia bezpieczeństwo od uszkodzeń przez długi czas. Jednak to, jaki rodzaj wybierzemy może zależeć czy na pewno będzie sprawdzał się tak, jak powinien.

     Na rynku znajdziemy wiele pokrowców, jednak nie wszystkie spełniają swoje podstawowe zadanie ochrony, gdyż na przykład każdy LG wygląda troszkę inaczej i od jego krawędzi lub rozmiaru wyświetlacza zależy, która obudowa będzie sprawować się najlepiej. Kiedy myślimy o takim modelu, jak na przykład K10 2017 najlepszym wyborem będzie skórzana kabura lub etui wykonane tak, aby oprócz boków i plecków naszego urządzenia chroniło także ekran, gdyż jest on naprawdę duży w tym modelu. Jednak sprawa wygląda troszkę inaczej w przypadku K8 2017, który posiada ekran o przekątnej 5 cali, ale również dość szerokie krawędzie, które powodują, że ta część telefonu jest bardziej narażona na uszkodzenia, niż wyświetlacz, co za tym idzie aluminiowa nakładka na krawędzie w zupełności wystarczy, a na ekran dobrym wyjściem będzie szkło hartowane. Oczywiście trzeba także kierować się wyglądem, ponieważ nie każdy chce, aby etui zmieniało design jego telefonu oraz jego gabaryty, więc wybiera te mniej wpływające na ten stan modele.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele LG

Etui na telefon LG Velvet

Etui na telefon LG V30

Etui na telefon LG Q60

Etui na telefon LG Q6

Etui na telefon LG L90

Etui na telefon LG L70

Etui na telefon LG K8 2017

Etui na telefon LG K62 +

Etui na telefon LG K62

Etui na telefon LG K61

Etui na telefon LG K52

Etui na telefon LG K51S

Etui na telefon LG K50S

Etui na telefon LG K50

Etui na telefon LG K41S

Etui na telefon LG K40

Etui na telefon LG K4 2017

Etui na telefon LG K11

Etui na telefon LG K10 2018

Etui na telefon LG K10 2017

Etui na telefon LG K10 2016

Etui na telefon LG G5

Etui na telefon LG G4

Etui na telefon LG G3

Etui na telefon LG G2

Etui na telefon LG G6

Etui na telefon LG K42

Etui na telefon LG K8