Etui na telefon Huawei P30 - Obudowy, Kejsy i pokrowce  

Jest 107 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Pokazuje 1 - 60 z 107 produktów

Model telefonu:

Etui na Huawei P30

Etui na telefon Huawei P30

Huawei P30 to najnowszy model w ofercie chińskiego producenta, który może bez obaw konkurować z flagowymi telefonami największych gigantów rynkowych. Sprzęt ten w swej klasie wprowadza nową jakość w fotografii, jak i również prezentuje się wręcz zjawiskowo. Jeżeli zatem chcemy ochronić swój najnowszy smartfon przez uszkodzeniami, koniecznie powinniśmy zainwestować w odpowiedni kejs.

Nasz sklep ma w swej ofercie niejedno dedykowane etui na smartfon Huawei P30. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że wybierają produkty, które nie tylko zabezpieczą telefon, zmienią jego stylistykę, lecz również nie będą miały żadnego negatywnego wpływu na walory użytkowe urządzenia. Choć wiele osób zwraca przede wszystkim uwagę na atrakcyjność samego pokrowca, to jednak nie można zapominać o jego podstawowej funkcji, a mianowicie protekcji. Pierwsze plecki na smartfony powstały po to, aby chronić sprzęt przed czynnikami zewnętrznymi. To właśnie nasza obudowa na smartfona stanowi pierwszą barierę zabezpieczającą. Choć producent wprowadził w Huawei P30 niezwykle solidne materiały, to jednak w wielu przypadkach i one nie zagwarantują pełni bezpieczeństwa. W związku z tym nasz aluminiowy bumper czy też skórzana kabura będą pełnić rolę ochraniacza. Dzięki temu w razie upadku czy silnego uderzenia smartfon Huawei będzie miał większe szanse na zachowanie idealnego wyglądu. Jeśli połączymy case ze szkłem hartowanym, to możemy być spokojni o bezpieczeństwo swego telefonu.

Materiał czy kształt pokrowca to jednak nie wszystko. Dobrze jest jednocześnie zastanowić się nad wyglądem samego kejsa. Ze swej strony proponujemy jedno jak i wielokolorowe plecki, które z pewnością sprawią, że telefon będzie przyciągał wzrok. Od lat w szczególności dużym powodzeniem cieszy się etui z nadrukiem. Dzięki niemu nie trzeba się ograniczać do monotematycznych wzorów i barw, gdyż na powierzchni futerału możemy umieścić gotowy wzór, jak i również projekt nadesłany przez klienta. Wysoka jakość nadruku gwarantuje jego trwałość na wiele lat. Proponujemy zwłaszcza motywy natury, motoryzacyjne czy też związane ze światem popkultury.

Obudowy i pokrowce na Huawei P30

Obudowa została wykonana z gładkiego, przyjemnego w dotyku materiału, który pewnie leży w dłoni. Case posiada wszystkie potrzebne wycięcia do swobodnego korzystania z przycisków, aparatu i gniazd systemowych, bez potrzeby jego zdejmowania. Nadruk widnieje na tyle oprawki, natomiast jej boki pozostają przezroczyste, dzięki czemu zyskujemy optyczne wysmuklenie telefonu. Co więcej, zadbaliśmy o różnorodność wzorów i kolorów, aby każdy właściciel Huawei P30 mógł dopasować nakładkę do swojego gustu i preferencji. Co oczywiste każdy case przedłuża żywotność smartfona poprzez zapewnienie ochrony na wysokim poziomie. Dotatkowo przy tym korzystanie ze sprzętu jest jeszcze bardziej wygodne a oryginalny nadruk nadaje mu elegancki desing. Jeżeli chcesz efektownie zmienić wygląd swojego aparatu, zachowując jednocześnie jego funkcjonalność i swobodę użytkowania, ten rodzaj pokrowca będzie idealny dla ciebie.

Wybierz Etui na inny model telefonu Huawei 

Etui na Huawei Honor 20

Etui na Huawei P Smart 2018

Etui na Huawei Y5 2019

Etui na Huawei Y6 Prime 2018

Etui na Huawei Honor 10

Etui na Huawei Honor 10 Lite

Etui na Huawei Honor 20 Lite

Etui na Huawei Honor 5X

Etui na Huawei Honor 7 Lite

Etui na Huawei Honor 7X

Etui na Huawei Honor 8

Etui na Huawei Honor 8X

Etui na Huawei Honor 9 Lite

Etui na Huawei Mate 10 Lite

Etui na Huawei Mate 10 Pro

Etui na Huawei Mate 20 Lite

Etui na Huawei Mate 20 Pro

Etui na Huawei Mate 7

Etui na Huawei Mate 8

Etui na Huawei Nova 5T

Etui na Huawei P Smart 

Etui na Huawei P Smart 2019

Etui na Huawei P Smart 2021

Etui na Huawei P Smart Pro 2019

Etui na Huawei P Smart Z

Etui na Huawei Y7 2019

Etui na Huawei P10 Lite

Etui na Huawei P20

Etui na Huawei P20 Lite

Etui na Huawei P20 Pro

Etui na Huawei P30

Etui na Huawei P30 Lite

Etui na Huawei P30 Pro

Etui na Huawei P40 Lite

Etui na Huawei P40 Lite E

Etui na Huawei P7

Etui na Huawei P8

Etui na Huawei P8 Lite

Etui na Huawei Y6s

Etui na Huawei P9

Etui na Huawei P9 Lite

Etui na Huawei P9 Lite 2017

Etui na Huawei P9 Lite Mini

Etui na Huawei Y5 2018

Etui na Huawei Y5 II

Etui na Huawei Y5P

Etui na Huawei Y6 2018

Etui na Huawei Y6 2019

Etui na Huawei Y6 II

Etui na Huawei Y6 II Compact

Etui na Huawei Y6 Pro 2019

Etui na Huawei Y6P

Model telefonu:

Etui na Huawei P30

Popularne