Hartowane szkło iPhone 11  

Jest 4 produktów.
Hartowane szkło ochronne na telefon iPhone 11

Szkło hartowane na telefon iPhone 11 lub folia to znakomite rozwiązanie, by ochronić smartfon przed negatywnymi skutkami przypadkowego uderzenia. Wytrzymała szybka ochronna sprawia, że ekran nie ulegnie zarysowaniu ani pęknięciu, a ślady palców nie będą na nim widoczne. Zarówno folia iPhone 11, jak i szkło do telefonu Apple znajdziesz w sklepie internetowym Etuistudio w atrakcyjnej cenie.

Szkło hartowane na telefon iPhone 11 - skuteczna ochrona w każdej sytuacji

Szkło hartowane na telefon iPhone 11 o twardości 9H działa jak zbroja i chroni Twoje “jabłko” przed zarysowaniem, zadrapaniem, zachlapaniem, a przede wszystkim pęknięciem ekranu. Telefon narażony jest na uszkodzenie zarówno w torebce, jak i w kieszeni - ryzyko porysowania stanowią klucze czy inne niewielkie przedmioty. Folia iPhone 11 zabezpiecza przed drobnymi rysami, a szkło hartowane na telefon iPhone 11 to gwarancja korzystania ze smartfona przez długi czas bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z wymianą pękniętego wyświetlacza. Szybka ochronna na telefon Apple dokładnie przylega do ekranu, nie ogranicza możliwości korzystania z niego ani nie wpływa na pracę panelu dotykowego. Wystarczy przyłożyć je do wcześniej przetartego ściereczką ekranu i delikatnie opuszczać, unikając powstawania pęcherzyków powietrza.

Polecamy akcesoria do telefonów, w tym etui i hartowane szkła oraz folie ochronne do telefonu iPhone 11. W asortymencie znajdziesz także uchwyty do samochodu, selfie sticki i inne gadżety.