Etui na telefon Samsung Galaxy A30 - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 96 produktów.
Etui na Samsung Galaxy A30
Pokazuje 1 - 60 z 96 produktów

Model telefonu:

Etui na Samsung Galaxy A30

Etui na telefon Samsung Galaxy A30 SM-A305

Samsung Galaxy A30 to jeden z najpopularniejszych smartfonów ze średniej półki, który cieszy się sporym uznaniem na polskim rynku. Posiada przy tym zakrzywiony korpus z aluminium oraz trójwymiarowe tafle hartowanego szkła. Wszystko to wpływa na jego wyjątkową estetykę, jak i funkcjonalność. Jeśli jednak chcemy na dłużej zachować jego nienaganny wygląd, to koniecznie powinniśmy pomyśleć nad wyborem stosownego futerału.

Nasz sklep internetowy posiada w swej ofercie wiele ciekawych etui na smartfon Samsung Galaxy A30. Są to tanie i proste w sobie akcesoria, które jednak mogą niejednokrotnie uchronić telefon przed uszkodzeniami. Proponowany przez nas pokrowiec w bardzo dobrym stopniu spełnia swoją rolę, albowiem stanowi doskonale dopasowany element do urządzenia. Świetnie przylega do telefonu, nie blokuje dostępu do klawiszy oraz przycisków funkcyjnych, a także sprawia, że urządzenie pewnie leży w dłoni. Taki dodatkowy case ma za zadanie zabezpieczać telefon w sytuacji uderzenia o podłogę czy inną przestrzeń. Może przyjąć na siebie spory nacisk, przez co ekran jak i podstawowa obudowa ochronione zostaną przed pęknięciami czy zarysowaniami. Jednocześnie dopasowane plecki mogą chronić telefon przed zabrudzeniami czy warunkami atmosferycznymi. Wszystko to sprawia, że nasze akcesoria ochronne są odpowiednie na różne sytuacje.

Warto jednak nie myśleć jedynie o ochronie, lecz i względach wizualnych swego telefonu. Drugorzędną, a dla innych wręcz najważniejszą rolą pokrowca jest upiększanie urządzenia. Dla wielu osób jednobarwny kejs jest czymś niewystarczającym. Obecnie panuje moda, za którą i my podążamy. Polega ona na tym, że na plecki na smartfona naniesione zostają kolorowe nadruki. Dzięki nowoczesnej technologii możemy umieścić na plastikową czy silikonową powierzchnię wybraną przez klientów grafikę. Posiadamy całkiem bogaty katalog obrazów do wyboru, jak i również wykonujemy etui na specjalne zamówienie. To świetna opcja ku personalizacji swego telefonu.

Model telefonu:

Etui na Samsung Galaxy A30

Popularne