Hartowane szkło iPhone Xs Max  

Jest 3 produktów.
Hartowane szkło ochronne na telefon iPhone Xs Max

Idealnie dopasowane do ekranu i odporne na pęknięcia - takie jest szkło hartowane na telefon iPhone XS MAX, które znajdziesz w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym Etuistudio. Proponujemy szeroki wybór etui, folii ochronnych oraz szkieł hartowanych do wielu modeli telefonów. U nas w trakcie jednych zakupów wybierzesz szkło hartowane do telefonu dla całej rodziny! Zapraszamy do zakupów.

Szkło hartowane - nie tylko dla najmłodszych

Wydaje Ci się, że szkło hartowane na telefon iPhone XS MAX potrzebne jest tylko dzieciom? Nic bardziej mylnego, przekonasz się o tym prędzej czy później, gdy śliski telefon wypadnie Ci z dłoni! Dlatego już dziś postaw na szybkę ochronną 3D, która nie kosztuje wiele, ale zapewnia stałą ochronę wyświetlacza przed:

  • zarysowaniami,
  • zabrudzeniem,
  • śladami palców,
  • pęknięciem.

W zależności od oczekiwań możesz wybrać ochronne szkło hartowane na cały ekran smartfona iPhone XS MAX Apple lub na wyświetlacz. By je nakleić, wystarczy najpierw oczyścić telefon wilgotną ściereczką, następnie wytrzeć do sucha i stopniowo dociskać szkło do powierzchni ekranu. W ten sposób unikniesz powstawania pęcherzyków powietrza. Szkło do telefonu iPhone XS MAX nie zasłania żadnych przycisków, nie ma także wpływu na pracę panelu dotykowego, dlatego możesz korzystać ze smartfona dokładnie tak samo, jak dotychczas, tyle że bez obaw o zarysowanie czy pęknięcie wyświetlacza. Również folia ochronna iPhone XS MAX stanowi skuteczną ochronę przed zakurzeniem i zarysowaniem.