Hartowane szkło iPhone XR  

Jest 3 produktów.
Szkło Hartowane iPhone XR. Folie Ochronne

Obawiasz się pękniętego wyświetlacza w smartfonie? Nie musisz! Wystarczy, że kupisz szkło hartowane na telefon iPhone XR, a będziesz mieć pewność, że wyświetlacz został odpowiednio zabezpieczony przed pęknięciem upadkiem, zarysowaniami i zanieczyszczeniem. Idealnie przylegające do telefonu szkło hartowane można przykleić bez trudu, by następnie bez obaw korzystać z “jabłka” przez długi czas! Nie zwlekaj, poznaj sklep online z akcesoriami do telefonów Etuistudio i wyposaż swój smartfon w najlepsze gadżety.

Szkło hartowane na telefon iPhone XR to nie kaprys

Wymiana wyświetlacza w iPhone XR marki Apple to bardzo kosztowny wydatek, dlatego znacznie lepiej postawić na szkło hartowane na ekran iPhone XR, które kupisz już za kilkanaście złotych. Nie wiesz, jak nakleić szybkę ochronną na ekran? To proste! Wystarczy go najpierw oczyścić wilgotną ściereczką, osuszyć i następnie delikatnie przykładać do niego szkło hartowane 9D, unikając powstawania pęcherzyków powietrza. Idealnie dopasowany do wielkości ekranu szkło ochronne nie ogranicza użyteczności telefonu ani nie zmniejsza czułości panelu dotykowego.

Folia ochronna iPhone XR - dla kogo?

Folia ochronna iPhone XR zabezpiecza ekran przed zarysowaniem, zabrudzeniem oraz śladami palców. Sprawdzi się wówczas, jeśli uzbroiłeś swój smartfon Apple w pancerne, zamykane etui i nie potrzebujesz bardziej solidnego zabezpieczenia. Folia nie zmienia kolorów ani nie utrudnia korzystania z telefonu, przekonaj się o tym sam!