Etui na telefon iPhone 14 Pro Max - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 158 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Etui na iPhone 14 Pro Max skutecznie chroni telefon przed uszkodzeniami.

iPhone 14 Pro Max to jeden z najpopularniejszych modeli smartfonów od Apple. Nie jest więc niespodzianką, że istnieje mnóstwo rodzajów etui na telefon zaprojektowanych tak, aby chronić go przed codziennym zużyciem. Etui do iPhone 14 Pro Max jest wykonane z materiału amortyzującego, który chroni urządzenie przed uszkodzeniami podczas wstrząsów, upadków oraz zarysowań. Z Pięknymi wzorami nakładki na telefon wspaniale uzupełniają telefon i nie dodaje mu dodatkowej wagi - w rzeczywistości nawet nie zauważysz, że tam jest! Etui o solidnej, ale lekkiej konstrukcji to idealne połączenie stylu i niezawodności dla tych, którzy chcą mieć telefon, który wygląda niesamowicie, a jednocześnie jest bezpieczny.

Etui i pokrowce na iPhone 14 Pro Max

Najnowsze etui na iPhone 14 Pro Max zapewniają idealne połączenie trwałości i stylu zarówno do pracy, jak i do użytku osobistego. Etui te mają modny design i są wykonane z wysokiej jakości materiałów z dbałością o szczegóły. Stanowią dodatkowe zabezpieczenie i chronią telefon przed uszkodzeniem. Każde etui jest zaprojektowane tak, aby łączyć się z wewnętrznymi komponentami telefonu, zapewniając łatwy dostęp i dużą ochronę. Sprawdź naszą ofertę etui do iPhone 14 Pro Max i wybierz to, które najlepiej odpowiada Twoim potrzebom już dziś!

Najlepsza ochrona dla Twojego iPhone 14 Pro Max.

Nowy iPhone 14 Pro Max to zaawansowany technologicznie smartfon z wieloma Świetnymi funkcjami. Jest wykonany z wysokiej jakości materiałów i wyposażony w najnowocześniejszą technologię, dzięki czemu masz pewność, że jest trwały. Jednak nawet najbardziej solidny przedmiot może stać się bezwartościowy po jednym upuszczeniu lub uszkodzeniu, jeśli nie jest odpowiednio chroniony. W rezultacie właściciele urządzeń mobilnych powinni używać etui opracowanego specjalnie dla iPhone 14 Pro Max, aby odpowiednio go zabezpieczyć. Odpowiednie etui na telefon nie tylko ochroni Twój smartfon, ale także podniesie jego modny profil dzięki unikalnym kombinacjom kolorów i wykończeń, przekształcając Twój telefon w jedyne w swoim rodzaju urządzenie technologiczne, które wygląda równie dobrze, jak i działa. Zainwestuj w wysokiej jakości etui już dziś, aby Twój iPhone 14 Pro Max wyglądał elegancko i nowocześnie, a jednocześnie zapewniał idealną ochronę w razie potrzeby. Jednymi z najpopularniejszych etui na iPhone 14 pro max są:

  • silikonowe etui
  • pancerne etui
  • skórzane kabury
  • etui z klapką
  • personalizowane etui z własnym zdjęciem

Dane techniczne iPhone'a 14 Pro Max

iPhone 14 Pro Max to najnowocześniejsza technologia z imponującymi funkcjami i możliwościami wydajności. Ma 6,7-calowy wyświetlacz Super Retina XDR OLED, trzy aparaty do lepszych zdjęć i filmów oraz procesor Apple A14 Bionic zapewniający wyjątkową wydajność i długi czas pracy na baterii. Î Ładowanie bezprzewodowe i odporność na kurz/wodę IP68 są również uwzględnione. Smartfon z obsługą sieci 5G oferuje błyskawiczne przesyłanie danych, dzięki czemu idealnie nadaje się do przesyłania strumieniowego treści lub szybkiego pobierania dużych plików. Wszystkie te wyjątkowe funkcje wskazują, że iPhone 14 Pro Max może poprawić wrażenia z korzystania z telefonu komórkowego w sposób wykraczający poza to, co może zapewnić większość innych telefonów.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele Apple iPhone

Etui na telefon iPhone 14 Pro Max

Etui na telefon iPhone 14 Pro

Etui na telefon iPhone 14 Plus

Etui na telefon iPhone 14

Etui na telefon iPhone 13 Pro Max

Etui na telefon iPhone 13 Pro

Etui na telefon iPhone 13

Etui na telefon iPhone 13 Mini

Etui na telefon iPhone 12 Pro Max

Etui na telefon iPhone 12 Pro

Etui na telefon iPhone 12

Etui na telefon iPhone 12 Mini

Etui na telefon iPhone 11 Pro Max

Etui na telefon iPhone 11 Pro

Etui na telefon iPhone 11

Etui na telefon iPhone SE 2020

Etui na telefon iPhone XS Max

Etui na telefon iPhone XS

Etui na telefon iPhone X

Etui na telefon iPhone XR

Etui na telefon iPhone 8

Etui na telefon iPhone 8 Plus

Etui na telefon iPhone 7

Etui na telefon iPhone 7 Plus

Etui na telefon iPhone 6 / 6s

Etui na telefon iPhone 6 Plus

Etui na telefon iPhone 5 / 5s

Etui na telefon iPhone SE 1 Gen