Etui na telefon iPhone 14 Plus - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 126 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Etui na iPhone 14 Plus skutecznie chroni telefon przed uszkodzeniami

Najnowszy model iPhone 14 Plus oferuje zwiększony poziom ochrony dzięki specjalnemu etui. Konstrukcja zapewnia dodatkową trwałość, która zabezpiecza telefon przed żywiołami i codziennym zużyciem. Ścisłe dopasowanie gwarantuje, że do środka nie dostanie się kurz ani brud, dzięki czemu dłużej będziesz mógł liczyć na optymalną wydajność. Ponadto etui do iPhone'a 14 Plus jest również stylowe, więc nie musisz rezygnować z estetyki na rzecz dodatkowej ochrony. Niezależnie od tego, jakie czynności wykonujesz ze swoim urządzeniem, możesz być pewien, że Twój telefon jest bezpieczny, gdy jest wyposażony w etui na iPhone'a 14 Plus.

Futerały i obudowy do iPhone 14 Plus

Futerały do iPhone'a 14 Plus to doskonały sposób na ochronę urządzenia przed upadkami i innymi potencjalnymi uszkodzeniami. Mając do wyboru tak wiele stylów i kolorów, na pewno uda Ci się znaleźć idealny, pasujący do Twojego indywidualnego stylu. Czy priorytetem jest ochrona nad modą lub odwrotnie, na pewno znajdzie się opcja, która sprawdzi oba pola dla Ciebie. Ponadto wiele z tych etui zapewnia dodatkowe korzyści, takie jak kompatybilność z ładowaniem bezprzewodowym, pomagając zwiększyć wartość tego ważnego zakupu. Wykorzystaj w pełni możliwości swojego iPhone'a 14 Plus - już dziś zainwestuj we wspaniałe etui.

Case do iPhone 14 Plus najlepsza ochrona smartfona

Gdy chodzi o ochronę ukochanego iPhone'a, potrzebujesz najbardziej niezawodnego rozwiązania. Etui do iPhone'a 14 Plus zapewnia doskonałą ochronę, dzięki której Twój telefon pozostanie w nieskazitelnym stanie, mimo wstrząsów i upadków. Dwuwarstwowa konstrukcja o pełnym pokryciu oferuje doskonałe połączenie elastyczności i trwałości, zapewniając amortyzację i pochłanianie wstrząsów dla dodatkowej ochrony. Antypoślizgowa powłoka zewnętrzna zapobiega również wyślizgiwaniu się etui z rąk - dzięki temu możesz być spokojny. Ponadto, dzięki szerokiej gamie atrakcyjnych kolorów i wzorów do wyboru, na pewno znajdziesz coś, co pasuje do Twojego stylu. Odłóż więc na bok zmartwienia i już dziś zapewnij swojemu smartfonowi najlepszą ochronę w postaci etui na iPhone'a 14 Plus!

Dane techniczne telefonu iPhone 14 Plus

Apple iPhone 14 Plus jest pełen przełomowych funkcji i najnowszych technologii. Po raz pierwszy iPhone 14 Plus ma możliwość obsługi sieci 5G dzięki zmodernizowanej konstrukcji anteny, która zapewnia Ci łączność z sieciami szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Ma też 6,7-calowy wyświetlacz Super Retina XDR - najjaśniejszy i najbardziej zaawansowany wyświetlacz iPhone'a - o rozdzielczości 2778 x 1284, na którym zdjęcia i filmy są ostre jak brzytwa. Dodatkowo, zawiera nowy aparat 12MP Ultra Wide i skaner LiDAR do robienia niesamowitych zdjęć i filmów nawet w słabym świetle. Wyposażony jest również w układ A14 bionic, dzięki czemu urządzenie jest potężniejsze niż kiedykolwiek wcześniej - idealne do edycji wideo 4K i grania w wciągające gry 3D. Dzięki baterii wystarczającej na 17 godzin pracy na jednym ładowaniu i niezrównanej wydajności, iPhone 14 Plus jest idealnym wyborem, jeśli chodzi o mobilne wrażenia najwyższej jakości.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele Apple iPhone

Etui na telefon iPhone 14 Pro Max

Etui na telefon iPhone 14 Pro

Etui na telefon iPhone 14 Plus

Etui na telefon iPhone 14

Etui na telefon iPhone 13 Pro Max

Etui na telefon iPhone 13 Pro

Etui na telefon iPhone 13

Etui na telefon iPhone 13 Mini

Etui na telefon iPhone 12 Pro Max

Etui na telefon iPhone 12 Pro

Etui na telefon iPhone 12

Etui na telefon iPhone 12 Mini

Etui na telefon iPhone 11 Pro Max

Etui na telefon iPhone 11 Pro

Etui na telefon iPhone 11

Etui na telefon iPhone SE 2020

Etui na telefon iPhone XS Max

Etui na telefon iPhone XS

Etui na telefon iPhone X

Etui na telefon iPhone XR

Etui na telefon iPhone 8

Etui na telefon iPhone 8 Plus

Etui na telefon iPhone 7

Etui na telefon iPhone 7 Plus

Etui na telefon iPhone 6 / 6s

Etui na telefon iPhone 6 Plus

Etui na telefon iPhone 5 / 5s

Etui na telefon iPhone SE 1 Gen