Folia na ekran  

Jest 297 produktów.

Całkowita nowość na rynku folia hydrożelowa Hydrogel. Bardzo cienka i elastyczna dzięki czemu świetnie przylega nawet do zaokrąglonych ekranów smartfonów. Chroni całą powierzchnię ekranu przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami podczas użytkowania telefonu. Łatwa w montażu a wszelkie drobne bąbelki znikną w ciągu 24h od nałożenia.

Pokazuje 1 - 60 z 297 produktów

Model telefonu:

Folia na ekran

Sortuj po:
Model telefonu

Folia ochronna na wyświetlacz telefonu

               Kupując smartfona musimy się liczyć z tym, że nie zawsze będzie on wyglądał, tak jak wygląda kiedy jest nowy. W procesie eksploatacji zostanie poddany najcięższym próbom i prędzej czy później pojawią się na nim różnego rodzaju zarysowania czy też pęknięcia. Musimy jednak pamiętać, że pęknięcia są niesamowicie groźne dla wyświetlacza, gdyż mogą zakłócić jego działanie, a nowy wyświetlacz to wydatek kilkuset złotych. Dlatego ochrona na pewno się przyda. Jedną z nich będzie folia na ekran, która zapobiegnie różnego rodzaju zarysowaniom, a często nawet niewielkim pęknięciom.    

               Na rynku możemy znaleźć niesamowity wybór tego typu akcesoriów. Trzeba jednak pamiętać, że im folia grubsza i gorzej wykonana tym ciężej będzie osiągnąć efekt, w którym nie będzie ona kolidować z dotykiem. Często te słabsze egzemplarze w cenie kilkunastu złotych mają jeden wielki problem, jakim jest właśnie słaba czułość na dotyk, co na pewno frustruje użytkowników tych folii. Dlatego warto jest wydać kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych więcej i zakupić sobie folię, która zapewni ochronę i będzie w pełni niewidoczna i wyczuwalna na naszym urządzeniu. W takim wypadku klucze lub monety w kieszeni spodni razem z naszym smartfonem nie będą już problemem, a nieoczekiwane upuszczenia LG G6 lub innego telefonu nie będą wyrokiem śmierci dla wyświetlacza. Wszystko jednak zależy od tego, czy podejdziemy do sprawy profesjonalnie i kupimy lepszej jakości folię czy raczej tą tańszą, ponieważ będziemy chcieli oszczędzić pieniądze.

Model telefonu:

Folia na ekran

Popularne