Etui na telefon Motorola G6 Power - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 99 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Case na Motorola G6 Play skuteczna ochrona

Jaką obudowę do telefonu wybrać, aby łączyła ona w sobie zarówno elegancję, jak i wygodę? Dobrze też, aby była wykonana ona z solidnego materiału. Zabezpieczenie smartfona, jakim jest Motorola Moto G6 Play, wcale nie jest taką prostą kwestią. Musimy zwrócić uwagę w tej kwestii na kilka bardzo ważnych aspektów. Jakie to aspekty i co będzie miało dla nas największe znaczenie?

Przede wszystkim – zwróć uwagę na materiał z którego wykonany jest kejs

Wybierając właściwy kejs na smartfona, niezależnie od tego, czy mówimy o klasycznej, skórzanej kaburze czy o etui wykonanym z aluminium, musimy bardzo mocno zwrócić uwagę na materiał, z którego jest on wykonany. Skóra czy aluminium, są niezwykle trwałe, a co za tym idzie, są w stanie zapewnić odpowiednią ochronę naszemu smartfonowi. Stąd też, ten rodzaj pokrowców na telefon, cieszy się zdecydowanie największą popularnością. Nie oznacza to jednak, że są to jedyne możliwości, jakie mamy.

Etui dla kobiet, czyli modnie i stylowo

Zdecydowanie największą popularnością wśród pokrowców na telefon, które wybierane są przez kobiety, cieszą się silikonowe obudowy z kolorowymi nadrukami. Są one bardzo wygodne, ich nałożenie na telefon jest wręcz banalnie proste, a przy tym, są w stanie nie tylko zapewnić naszemu smartfonowi odpowiednią ochronę, ale też nadać mu nietuzinkowy wygląd. Bąbelki, serduszka, czy śmieszne obrazki z napisami – to tylko niektóre z możliwości, jakie mamy w kwestii wyboru kejsa na smartfona dla kobiety. Dodatkowym ich atutem, jest fakt, że smartfon efektownie prezentuje się np. podczas robienia popularnych na Instagramie zdjęć w lustrze. Praktyczne i efektowne – czego można chcieć więcej od obudowy na telefon?

Dane techniczne i wymiary telefonu Motorola Moto G6 Play

Motorola G6 Play została wprowadzona na polski rynek w drugim kwartale 2018 roku. Jeżeli chodzi o wzornictwo, to jest ono bardzo estetyczne. Smartfon posiada smukłą, zaokrągloną na rogach i krawędziach obudowę. Wyświetlacz zajmuje większą część przedniej szyby urządzeniami. Nad ekranem znajduje się głośnik, aparat fotograficzny i dioda doświetlająca. Smartfon posiada wymiary 154.40 x 72.20 x 9.10 mm oraz wagę 175 gramów. Łatwo trzyma się w dłoni i nie jest zbyt duży. Komfortowo się go obsługuje. Motorola G6 Play ma przekątną 5,7″, oraz rozdzielczość 720 x 1440 (HD+). Zapewnia to ostry i nasycony barwami obraz. Natomiast jeżeli chodzi o wydajność tego smartfona, to został on wyposażony w ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 430. Na jego dość dużą wydajność wpływa również 2 GB pamięci RAM lub 3 GB pamięci RAM (na rynku dostępne są dwie wersje). Natomiast pamięć wbudowana w tym modelu to 16 GB lub 32 GB. Można ją rozszerzyć, kupując kartę pamięci microSD, microSDHC, lub microSDXC, maksymalnie do 128 GB. W Motoroli G6 Play znajdują się aplikacje sterujące Dolby Audio, LinkedIn oraz Moto, które dają możliwość kontrolowania smartfona za pomocą gestów. W dodatku została w nim zainstalowana aplikacja Moto Key do zarządzania hasłami i automatyzowania logowania. Motorola G6 Play pracuje na Androidzie 8.1. Oreo, który zapewnia dobrą wydajność. W smartfonie znajdują się również dwa aparaty. Pierwszy z nich jest z przodu z matrycą 8 Mpix i diodą LED. Natomiast drugi ma rozdzielczość 13 Mpx. Bateria w tym smartfonie ma pojemność 4000 mAh.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele Motorola

Etui na Motorola One Vision

Etui na Motorola One Fusion +

Etui na Motorola One Fusion

Etui na Motorola One Action

Etui na Motorola One

Etui na Motorola G9 Play

Etui na Motorola G30

Etui na Motorola G20

Etui na Motorola G10

Etui na Motorola G 5G

Etui na Motorola E7i Power

Etui na Motorola E7 Power

Etui na Motorola G9 Power

Etui na Motorola G9 Plus

Etui na Motorola G8 Power

Etui na Motorola G8 Plus

Etui na Motorola G7 Power

Etui na Motorola G7 Play

Etui na Motorola G6 Play

Etui na Motorola E6s

Etui na Motorola E6

Etui na Motorola E5 Plus

Etui na Motorola G5s

Etui na Motorola E7 Plus