Etui na telefon Motorola Moto E7i Power - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 57 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Etui na Motorola E7i Power trwała ochrona smartfona

Smartfon, jakim jest Motorola Moto E7i Power to nie tylko bardzo drogi telefon, ale też taki, o który należy bardzo zadbać. Szkoda by zatem było, gdyby zaraz po jego zakupie, uległ on jakiemukolwiek zniszczeniu. Niestety, trzymając telefon w kieszeni czy torebce bez dodatkowego zabezpieczenia, nie jesteśmy w stanie uchronić go przed powstawaniem zarysowań, czy nawet pęknięć. Solidny kejs na smartfona jest tutaj bardzo dobrym rozwiązaniem.

Dobry pokrowiec – czyli jaki?

W przypadku, kiedy mówimy o zakupie pokrowca na telefon, musimy zwrócić uwagę na to, z jakiego materiału jest on wykonany. Rewelacyjnie sprawdzają się obudowy na telefon wykonane z aluminium. Są one nie tylko lekkie, ale też skutecznie chronią telefon przed powstaniem zarysowań czy pęknięć. Dodatkowo, nie ma najmniejszego problemu z użytkowaniem telefonu – aluminiowy bumper, nie utrudnia w żaden sposób wysyłania smsów czy wykonywania połączeń. Nie musimy jednak decydować się na takie rozwiązanie. Jeśli chcemy jednocześnie zapewnić odpowiednią ochronę dla naszego smartfona a także sprawić, aby wyglądał on oryginalnie, świetnym rozwiązaniem będzie tutaj zakup silikonowego pokrowca. To rozwiązanie cieszy się bardzo dużą popularnością wśród kobiet.

Skórzana kabura na telefon – elegancja i wygoda w jednym

W przypadku jednak, kiedy chcemy podkreślić biznesowy charakter naszego smartfona, nie ma innej opcji jak zdecydować się na zakup skórzanej kabury. To ten rodzaj pokrowca, który chroni nie tylko tył obudowy telefonu, ale też jego ekran. Dodatkowo, jest wygodny i lekki, zaś skóra naturalna, z której jest on wykonany, podkreśla styl i elegancję. Takie rozwiązanie cieszy się szczególną popularnością wśród mężczyzn. Jeśli zatem chcesz połączyć elegancję z komfortem, już dziś dokonaj zakupu odpowiedniego rodzaju etui na telefon dostępnego w naszej ofercie!

Case do Motorola E7i Power chroń swój telefon z najlepszymi produktami na rynku!

Na co należy zwracać największą uwagę, jeśli chodzi o wybór najodpowiedniejszego kejsa na telefon? Czym powinno charakteryzować się dobrze wybrane etui na telefon? Z pewnością powinno ono w należyty sposób chronić nasz telefon – zarówno jego ekran, jak i obudowę. Te funkcje, z pewnością pełni taki rodzaj etui na telefon, jakim jest aluminiowy bumper. Z racji materiału, z którego jest on wykonany, uchodzi za jeden z najsolidniejszych pokrowców na telefon. Aluminiowa obudowa nie tylko w odpowiedni sposób chroni telefon, ale też nie jest ciężka – co z kolei w dużym stopniu ułatwia korzystanie z telefonu.

Dla każdego coś innego

Jasne jest, że zupełnie inne etui na telefon wybierze kobieta, zaś zupełnie inne – mężczyzna. Z myślą o tym, przygotowaliśmy też naszą ofertę. Dla pań, mamy przygotowane eleganckie, silikonowe obudowy. Są one dostępne w atrakcyjnych i modnych kolorach oraz wzorach. Możecie zatem, drogie panie, bez trudu wybrać taką obudowę, która będzie dla waszych potrzeb najlepsza. Szczególnie duża popularnością, cieszą się jednokolorowe obudowy z brokatem – prostota a jednocześnie elegancja w jednym.

Dlaczego futerał na telefon to konieczność?

Obecnie, kiedy kupujemy telefon, niemalże od razu nabywamy obudowę do niego. Bardzo często decydujemy się także na zakup szkła hartowanego, celem dodatkowego zabezpieczenia wyświetlacza. Smartfony trzymamy w różnych miejscach i nie zawsze jesteśmy w stanie uniknąć zarysowań, czy chociażby tego, że telefon się pobrudzi. Ochrona w postaci wygodnego i solidnie wykonanego etui na telefon, z pewnością pomoże w zabezpieczeniu telefonu przed tego typu zniszczeniami

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele Motorola

Etui na Motorola One Vision

Etui na Motorola One Fusion +

Etui na Motorola One Fusion

Etui na Motorola One Action

Etui na Motorola One

Etui na Motorola G9 Play

Etui na Motorola G30

Etui na Motorola G20

Etui na Motorola G10

Etui na Motorola G 5G

Etui na Motorola E7i Power

Etui na Motorola E7 Power

Etui na Motorola G9 Power

Etui na Motorola G9 Plus

Etui na Motorola G8 Power

Etui na Motorola G8 Plus

Etui na Motorola G7 Power

Etui na Motorola G7 Play

Etui na Motorola G6 Play

Etui na Motorola E6s

Etui na Motorola E6

Etui na Motorola E5 Plus

Etui na Motorola G5s

Etui na Motorola E7 Plus