Etui na telefon iPhone 14 Pro - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 150 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Nowoczesne etui do iPhone 14 Pro jest skutecznym zabezpieczeniem telefonu przed uszkodzeniami 

Użyj ochronnego etui do iPhone 14 Pro, aby chronić telefon przed typowymi uszkodzeniami. Doskonałe pochłanianie wstrząsów i ochrona przed kurzem, brudem i innymi potencjalnymi uszkodzeniami są zapewnione dzięki dobraniu odpowiedniego pokrowca na telefon. Etui do iPhone 14 Pro jest wyjątkowo odporne na zarysowania dzięki mocnej powłoce zewnętrznej, dzięki czemu idealnie nadaje się do regularnego użytkowania. Co więcej, jest wystarczająco cienkie, aby zmieścić się w każdej kieszeni lub nawet damskiej torebce. Case na telefon zapewnia pewną ochronę przed uszkodzeniami oraz nadaje mu wyjątkowego i estetycznego wyglądu. To etui jest fantastyczną opcją dla każdego, kto używa iPhone 14 Proi oczekuje świetnej ochrony telefonu.

Case do iPhone 14 Pro - obudowy i pokrowce

Apple iPhone 14 Pro ma trafić do sprzedaży za kilka dni i jak można się spodziewać, nigdy nie było większego popytu na etui i inny sprzęt ochronny. Istnieje kilka wersji ochronnych etui:

  • wysokiej klasy skórzane etui
  • gumowe plecki
  • pancerne etui z dodatkowym uchwytem na palec
  • książkowe kabury z zamykaną klapką na magnes które pochłaniają uderzenia.

Wysokiej jakości ochronny pokrowiec na telefon lub obudowa to obowiązkowy gadget dla każdego, kto szuka najlepszej ochrony dla swoje smartfona. Ochrona przed uszkodzeniami i zarysowaniami jest priorytetem by można było odsprzedać urządzenie w niedalekiej przyszłości. Dodatkowo klienci mogą jednocześnie spersonalizować telefon do swoich indywidualnych potrzeb, dzięki kreatorowi do projektowania etui na naszej stronie Stuistuio.pl Korzystaj z naszego kreatora i twórz niepowtarzalne etui z własnym zdjęciem.

Najlepsza ochrona dla Twojego smartfona to etui na iPhone 14 Pro.

Rozumiesz, jak ważne jest zabezpieczenie telefonu, jeśli kiedykolwiek miałeś do czynienia z pękniętym ekranem lub zepsutymi przyciskami. Etui do iPhone 14 Pro łączy w sobie wytrzymałą konstrukcję zabezpieczającą nasz telefon oraz stylowy wygląd. Wytrzymała obudowa na telefon chroni go przed potencjalnie uszkodzeniami podczas upadku. Ponadto szeroki wybór kolorów i wykończeń dopasuje do Twoich wyagań i pomoże Ci wyrazić swój osobisty styl. Najlepszym zabezpieczeniem przed kosztownymi uszkodzeniami telefonu jest zastosowanie ochronnych pokrowców na iPhone 14 Pro.

Dane techniczne o iPhonie 14 Pro

Najnowszy topowy smartfon Apple, iPhone 14 Pro, został stworzony przy użyciu najnowocześniejszej technologii, która umożliwia szybsze wykonywanie większej liczby zadań. Ma 5,7-calowy ekran OLED, procesor A13 Bionic, 4 GB pamięci RAM i jest jednym z najszybszych i najsilniejszych dostępnych smartfonów. W połączeniu z 10-krotnym zoomem cyfrowym i dwoma ultraszerokokątnymi aparatami 12 MP możesz robić wspaniałe zdjęcia z dużej odległości. Żywotność baterii również wzrosła w porównaniu z poprzednikiem, oferując 18 godzin użytkowania przed koniecznością ponownego naładowania. Ponadto iPhone 14 Pro ma preinstalowane wszystkie najnowsze wersje aplikacji Apple, w tym FaceTime, Messages i Apple Music. iPhone 14 Pro to jedyny nowy smartfon, który musisz wziąć pod uwagę, jeśli chcesz mieć najnowocześniejsze funkcje i wydajność.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele Apple iPhone

Etui na telefon iPhone 14 Pro Max

Etui na telefon iPhone 14 Pro

Etui na telefon iPhone 14 Plus

Etui na telefon iPhone 14

Etui na telefon iPhone 13 Pro Max

Etui na telefon iPhone 13 Pro

Etui na telefon iPhone 13

Etui na telefon iPhone 13 Mini

Etui na telefon iPhone 12 Pro Max

Etui na telefon iPhone 12 Pro

Etui na telefon iPhone 12

Etui na telefon iPhone 12 Mini

Etui na telefon iPhone 11 Pro Max

Etui na telefon iPhone 11 Pro

Etui na telefon iPhone 11

Etui na telefon iPhone SE 2020

Etui na telefon iPhone XS Max

Etui na telefon iPhone XS

Etui na telefon iPhone X

Etui na telefon iPhone XR

Etui na telefon iPhone 8

Etui na telefon iPhone 8 Plus

Etui na telefon iPhone 7

Etui na telefon iPhone 7 Plus

Etui na telefon iPhone 6 / 6s

Etui na telefon iPhone 6 Plus

Etui na telefon iPhone 5 / 5s

Etui na telefon iPhone SE 1 Gen