Kabel USB do telefonu / ładowarki  

Jest 150 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 150 produktów

Model telefonu:

Ładowarki do telefonu

Kabel do ładowania telefonu

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieją akcesoria do LG czy innych telefonów praktycznie tak samo ważne jak urządzenia, dla których zostały stworzone. Nie inaczej jest, jeśli chodzi o ładowarki, bez których telefon nie miałby prawa bytu. Dlatego też możemy zauważyć, że na rynku pojawiają się coraz to nowsze kable do ładowania, które mają zrewolucjonizować szybkość oraz jakość przesyłu energii i danych.

               Na samym początku mieliśmy kable micro USB, które były przystosowane do przesyłu danych, a jeśli chodzi o kable do ładowarki sprawa wyglądała troszkę inaczej jednak wciąż mieliśmy to samo wejście USB. Pozwalało to na przesył energii dość słaby, więc musieliśmy czekać kilka godzin na naładowanie się baterii nie mówiąc już o przesyłanych danych.

               Kilka lat temu mogliśmy jednak zauważyć, że smartfony iPhone zostały wyposażone w inne kable, które miały na celu przesyłać dane i energię, co sprawiało, że nie musieliśmy mieć dwóch kabli, lecz jeden do dwóch zadań. Wszystko dlatego, że kable lightning, o których mowa zostały wyposażone tylko w 8 pinów i to sprawiło, że przesył danych i energii był dużo szybszy.

               Jednak inżynierowie i projektanci wszystkich producentów ciągle coś zmieniają i tak właśnie powstały kable USB-C, co zrewolucjonizowało rynek. Kable te są w stanie przesyłać ogromne wielkości danych w bardzo krótkim czasie, a jednocześnie ładować nasze urządzenie w zawrotnym tempie. Niestety będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać, gdyż wejście tego typu zostało wprowadzone tylko u kilku producentów, między innymi Huawei.

Kable do ładowania w różnych kolorach dla Samsung Galaxy, HTC  oraz Lg. Dla telefonów marki Sony Xperia  magnetyczne kable do ładowania z aluminiowymi końcówkami. Dla iPhone kable 8 pin lightning dla iPhone 5 i 6 oraz 30 pin dla iPhone 4 i tabletów o długości od 1m do 3m. Dostępne również ładowarki sieciowe i samochodowe 2A z jednym lub dwoma wejściami usb.

Model telefonu:

Ładowarki do telefonu

Popularne