Etui na telefon iPhone 14 - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 133 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Etui na iPhone 14 jako skuteczna ochrona telefonu

IPhone 14 jest niezbędny dla osób prowadzących intensywny tryb życia. Ponieważ tak wiele osób polega na swoim telefonie zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym, ważne jest, aby zapewnić mu ochronę przed codziennymi uszkodzeniami. Z pomocą przychodzi etui do iPhone'a 14. Dzięki twardej powłoce zewnętrznej, materiałom pochłaniającym wstrząsy i powłoce odpornej na zarysowania etui zapewnia telefonowi ochronę, której potrzebuje, aby pozostać w doskonałym stanie. Niezależnie od tego, czy wybierasz się do biura, czy na wieczorne wyjście z przyjaciółmi, możesz mieć pewność, że Twój iPhone 14 będzie bezpieczny bez względu na to, co przyniesie mu życie.

Futerały i obudowy do iPhone 14

Nowy iPhone 14 to najnowszy i najwspanialszy model od giganta technologicznego Apple. Apple poszło o krok dalej, dodając specjalnie zaprojektowane etui, które dodaje stylizacji i ochrony, nie zwiększając przy tym wymiarów Twojego zgrabnego urządzenia. Wykonane z materiałów odpornych na uderzenia, etui zapewnia niezbędną ochronę telefonu przed upadkami, uderzeniami i innymi potencjalnymi uszkodzeniami. Precyzyjne wycięcia na porty zapewniają dostęp do wszystkich funkcji, a jednocześnie są zamknięte w ochronnej skorupie. Dzięki różnorodności stylowych wzorów do wyboru, zawsze będziesz mieć coś wyjątkowego, aby wyrazić siebie poprzez swoją obudowę telefonu i pokazać swój styl techniczny!

Case do iPhone 14 najlepsza ochrona smartfona

IPhone 14 zapewnia najwyższą ochronę dla Twojego smartfona. Zaprojektowana z najnowocześniejszych materiałów, zaawansowana obudowa zabezpieczy go przed uderzeniami, upadkami i codziennym zużyciem. Jej unikalna hybrydowa konstrukcja zapewnia, że delikatne elementy telefonu są zabezpieczone przed żywiołami i wszelkimi potencjalnymi uszkodzeniami. Twarda, lekka rama zapewnia dodatkową wytrzymałość, dzięki czemu nawet w razie przypadkowego uszkodzenia Twój iPhone pozostanie bezpieczny i nieuszkodzony. Wytrzymała technologia shockproof zastosowana w etui na iPhone'a 14 sprawia, że jest ono również odporne na zalanie wodą i kurz, oferując niezrównany poziom ochrony, którego nie znajdziesz w etui na telefon żadnej innej marki. Zainwestuj w etui na telefon iPhone 14 już dziś i nigdy więcej nie martw się o to, jak najlepiej chronić swoje urządzenie!

Dane techniczne telefonu iPhone 14

Nadchodzący iPhone 14 zapowiada się na najbardziej zaawansowany produkt Apple. Dzięki takim funkcjom jak łączność 5G, superszybki układ A15 oraz ulepszony system kamer z możliwością pracy w trybie nocnym, telefon z pewnością przeniesie wrażenia użytkownika na nowy poziom. Dodatkowo, pamięć masowa będzie bardziej wydajna niż kiedykolwiek wcześniej, z opcjami przestrzeni od 64GB do 512GB. Nie tylko to, ale fani spersonalizowanych akcentów będą mogli wybrać żywe kolory, w których ich iPhone'y mogą się pojawić. Z najwyższej klasy specyfikacji, takich jak te i więcej w ofercie, bez wątpienia iPhone 14 będzie jednym z najbardziej poszukiwanych produktów w tym roku.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele Apple iPhone

Etui na telefon iPhone 14 Pro Max

Etui na telefon iPhone 14 Pro

Etui na telefon iPhone 14 Plus

Etui na telefon iPhone 14

Etui na telefon iPhone 13 Pro Max

Etui na telefon iPhone 13 Pro

Etui na telefon iPhone 13

Etui na telefon iPhone 13 Mini

Etui na telefon iPhone 12 Pro Max

Etui na telefon iPhone 12 Pro

Etui na telefon iPhone 12

Etui na telefon iPhone 12 Mini

Etui na telefon iPhone 11 Pro Max

Etui na telefon iPhone 11 Pro

Etui na telefon iPhone 11

Etui na telefon iPhone SE 2020

Etui na telefon iPhone XS Max

Etui na telefon iPhone XS

Etui na telefon iPhone X

Etui na telefon iPhone XR

Etui na telefon iPhone 8

Etui na telefon iPhone 8 Plus

Etui na telefon iPhone 7

Etui na telefon iPhone 7 Plus

Etui na telefon iPhone 6 / 6s

Etui na telefon iPhone 6 Plus

Etui na telefon iPhone 5 / 5s

Etui na telefon iPhone SE 1 Gen