Łatwe zwroty i wymiany

Masz aż 30 dni na zwrot towaru

Towary zakupione na Etuistudio.pl podlegające z art 27 Prawa Konsumenckiego w możesz zwrócić w ciągu 30 dni kalendarzowych od otrzymania towaru bez podania przyczyny zwrotu, towary podlegające art 38 Prawa Konsumenckiego np obudowa z grafiką/nadrukiem/zdjęciem nie podlegają zwrotowi. Ze swej strony rozpatrujemy takie zwroty indywidualnie w wyjątkowych przypadkach. Zobacz szczegóły

Jesteśmy legalnie działająca firmą i dbamy o Prawa Konsumentów

Zwracane towary nie powinny być używane. Powinny być kompletne i zwrócone w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu firmowym producenta (jeżeli takie było) wraz z dodatkowym wyposażeniem i instrukcjami. Opakowanie może być otwarte jeśli wymagało tego sprawdzenie produktu. Więcej na temat zwrotów możesz przeczytać w regulaminie tutaj>  Zwrot pieniędzy otrzymasz lub kartę z której dokonana była płatność.

Aby dokonać zwrotu skorzystaj z formularza odstąpienia na dole strony. Starannie zabezpieczony towar odeślij wraz z paragonem/fakturą i formularzem na adres siedziby sklepu. Towar musisz odesłać na własny koszt zgodnie z art 33 Prawa Konsumenckiego. Nie odbieramy przesyłek wysłanych do nas za pobraniem.

Reklamacje

Sprzedawane przez nas produkty objęte są gwarancją

Masz pełne prawo, aby wadliwe towary wymienić na nowe lub otrzymać zwrot pieniędzy.

Może się zdarzyć, że zakupiony towar posiada wady ukryte, niewidoczne w momencie sprzedaży. W takim przypadku przysługuje Ci prawo do reklamacji na podstawie przepisów o rekojmi zgodnie z art 556 KC.

Poinformuj nas o tym, skontaktujemy się i uzgodnimy najlepszy sposób rozpatrzenia reklamacji - najczęściej wymiana na nowy. Zabrudzenia i uszkodzenia powstałe w skutek mechaniczny czy też upadek nie podlegają gwarancji.

Reklamacje zdarzają się w Etuistudio.pl niezwykle rzadko i zawsze dążymy do jak najszybszego rozwiązania problemu.

Kontakt z nami:

Etuistudio.pl ul. Marszałkowicza 8 

34-600 Limanowa

biuro@etuistudio.pl

---------

Jeśli chcesz dokonać zwrotu, pobierz  -  FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY> 

 

    

Więcej na ten temat przeczytasz tutaj >