Etui na telefon Motorola Moto G30 - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 120 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Etui na Motorola G30 codzienna ochrona smartfona

Zakup etui na telefon nie jest wcale prostym zakupem. Należy skupić się przede wszystkim na dobrym dopasowaniu smartfona do pokrowca. Trzeba wziąć pod uwagę również to jakie zabezpieczenie nam gwarantuje oraz jeśli znaczenie ma dla nas wygląd, to jak się prezentuje wizualnie. Dopiero gdy wszystko będzie dobrze pasować to możemy zdecydować się na kupno. Dzisiejszym futerałem jest klasyczne silikonowe rozwiązanie, modelem telefonu zaś Motorola Moto G30.

Zacznijmy od zabezpieczeń naszego urządzenia. Pokrowiec sprawuje się o tyle dobrze, że jego silikonowa forma idealnie dopasowuje się do kształtu telefonu, dzięki czemu nie mamy żadnych nieprzyjemnych luzów. Boki, krawędzie oraz tył telefonu idealnie przylega, a sama oprawka nie nachodzi nam na ekran. Nie musimy martwić się także o upadki z niedużych wysokości- amortyzacja obrażeń działa tak jak powinna. Jak wspomniałem wszystko dobrze się wpasowuje, tak jest również jeśli chodzi o klawisze funkcyjne- są łatwo dostępne i nie sprawiają one najmniejszych problemów. Podobnie sytuacja wygląda w temacie oferowanych wycięć. Wszystko jest na swoim miejscu, nie ma przesunięć, a korzystanie np. ze słuchawek czy kabla USB nie jest utrudnione. Obudowa naszego smartfona nie przegrzewa się, dzięki dobrze dobranych i cienkich materiałów użytych do produkcji. Przyszła pora na kwestie wizualne. Urządzenie pozostaje smukłe, zachowując swój oryginalny kształt. Właśnie to sprawia, że ta oprawka nadaje elegancji, a zarazem jest bardzo prosta w swoim wykonaniu.

Ochronny Case do Motorola G30 zapewni bezpieczeństwo smartfonowi

Dziś na pierwszy ogień wrzucimy etui na telefon Motorola Moto G30. Najważniejszym jest, by etui był dobrze dopasowane do urządzenia- bez tego nie będzie spełniał on swojego zadania. Pokrowcem, który zostanie przedstawiony jest skórzana kabura. Mimo swojej małej popularności jest ona także funkcjonalna co pokrewne oprawki. Jak sobie radzi? O tym już za chwilę. Cechą, która wyróżnia ten pokrowiec od innych jest fakt, że nie możemy używać naszego telefonu w takowym etui. Zamykanie całego urządzenia oczywiście ma swoje zalety. Jedną z nich jest trzymanie telefonu w kieszeni czy innym miejscu, z którego może nam uciec. Taki przypadkowy upadek nie może nam zagrozić, ponieważ telefon jest cały chroniony włącznie z ekranem. Dobra jakość skóry dodatkowo wszystko wzmacnia. Futerał został wykonany co do milimetra, więc o luzach nie ma mowy- urządzenie nie ma prawa wyślizgnąć się.

Jest to także świetne rozwiązanie dla osób, które często zostawiają telefon na biurko czy innych miejscach. Dzięki zabezpieczeniom przeciw pyłom i kurzom sprawdzi się idealnie. Obudowa jak i ekran pozostają czyściutkie. Największym atutem w tym wszystkim jest zdecydowanie sam design. Noszenie oprawki daje poczucie elegancji oraz poniekąd wyjątkowości. Oczywiście osobom, którym nie odpowiada standardowy kolor mogą zdecydować się na inne barwy skóry, które wyglądają równie wyśmienicie. Mimo, że mało osób używa skórzanej kabury dla swojego smartfona jest to pozycja bardzo dobra stawiająca na bezpieczeństwo i konkretny elegancki wygląd.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele Motorola

Etui na Motorola One Vision

Etui na Motorola One Fusion +

Etui na Motorola One Fusion

Etui na Motorola One Action

Etui na Motorola One

Etui na Motorola G9 Play

Etui na Motorola G30

Etui na Motorola G20

Etui na Motorola G10

Etui na Motorola G 5G

Etui na Motorola E7i Power

Etui na Motorola E7 Power

Etui na Motorola G9 Power

Etui na Motorola G9 Plus

Etui na Motorola G8 Power

Etui na Motorola G8 Plus

Etui na Motorola G7 Power

Etui na Motorola G7 Play

Etui na Motorola G6 Play

Etui na Motorola E6s

Etui na Motorola E6

Etui na Motorola E5 Plus

Etui na Motorola G5s

Etui na Motorola E7 Plus