Hartowane szkło iPhone Xs  

Jest 6 produktów.
Hartowane szkło ochronne na telefon iPhone Xs

Szkło hartowane na telefon iPhone XS to najlepsza możliwa ochrona, jaką możesz mu zapewnić! Wszystko po to, by nie wydawać fortuny na wymianę pękniętego lub zarysowanego wyświetlacza. Wybierając szkło hartowane do telefonu Apple, dbasz nie tylko o sprzęt, ale i swój portfel. Postaw na akcesoria do telefonów, które oferuje sklep online Etuistudio. U nas kupisz wszystkie gadżety wygodnie i w niskiej cenie.

Szkło hartowane iPhone XS czy folia ochronna?

Polecamy szkło hartowane na telefon iPhone XS marki Apple na wyświetlacz lub cały ekran, które jest odporne na uszkodzenia i zabezpieczy sprzęt w razie upadku lub wyślizgnięcia się z ręki. Jeśli chcesz zapomnieć o palpitacjach serca na widok upadającego telefonu, to szybka ochronna z pewnością Ci się przyda. Bez obaw możesz ją nakleić na wyświetlacz, ponieważ nie wpływa na czułość ekranu dotykowego ani nie zasłania istotnych przycisków. Uważasz, że folia ochronna iPhone XS będzie lepszym rozwiązaniem? Wybierając ją, pamiętaj, by zadbać o odpowiednie etui, ponieważ folia nie gwarantuje, że wyświetlacz nie pęknie w razie upadku. Zdecyduj się na etui z klapką, najlepiej skórzane i zamykane, które dodatkowo będzie stanowiło barierę dla wyświetlacza.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wybór szkieł hartowanych, folii ochronnych, etui oraz innych akcesoriów na telefon iPhone XS, a także telefony innych marek. Zapraszamy do zakupów w konkurencyjnych cenach. Z nami Twój smartfon będzie nie tylko bezpieczny, ale i wyjątkowy!