Etui na telefon Motorola G9 Plus - Obudowy, Kejsy i pokrowce  

Jest 118 produktów.

Etui na Motorola G9 Plus - przezroczyste czy z nadrukiem?

Case na twojego smartfona to bardzo istotna kwestia, biorąc pod uwagę na zabezpieczenie go przed upadkami i zarysowaniami. Nosząc telefon w kieszeni spodni może się zdarzyć, że również wrzucisz tam klucze z brelokiem. Również ziarenko piasku czy kurz może się tam znaleźć. Odpowiednio dopasowane etui na Motorola G9 Plus ochroni Cię przed zarysowaniem urządzenia. Po wyjęciu smartfona z kieszeni czy torebki ukaże się on wszystkim osobom w okolicy. Teraz pojawia się pytanie czy wybrać Case Motorola G9 Plus w wersji przezroczystej czy z wybranym nadrukiem? Tutaj wszystko zależy od tego co tobie się podoba. Jeżeli producent zadbał o nowoczesny wygląd obudowy możesz zdecydować się na wersję, która mimo zabezpieczenia nie zmieni wyglądu całości. W przypadku, kiedy nie ma to dla Ciebie większego znaczenia albo chcesz pokazać swoje zainteresowanie czy charakter wybierz nadruk z naszej galerii lub własne zdjęcie.

Case do Motorola G9 Plus to połączenie bezpieczeństwa z komfortem

Z pewnością podczas zakupu case Motorola G9 Plus może nasunąć Ci się pytanie czy wszystkie i złącza po założeniu kejsa będą dostępne? Odpowiedź jest prosta. Jak najbardziej. Z myślą o zadowoleniu naszych klientów wszystkie etui posiadają wycięcia na wejście ładowarki oraz na słuchawki. Motorola G9 Plus etui posiada również rozwiązanie umożliwiające bezproblemowe korzystanie ze wszystkich przycisków znajdujących się na boku urządzenia. Podgłośnienie czy odblokowanie będzie równie łatwe jak bez pokrowca.

Dodatkowy rant to dodatkowa ochrona telefonu Motorola G9 Plus

Motorola G9 Plus case jak wiele etui w naszej ofercie posiadają dodatkowe rant, a wszystko to po to, aby również twój ekran był lepiej chroniony. Wyobraź sobie sytuację, że odkładasz przed snem na szafkę obok łóżka, nie posiadasz etui, więc kurz i inne drobinki bezpośrednio stykają się z ekranem smartfona. Rano po przebudzeniu biorąc telefon do ręki lekko przesuniesz po powierzchni i rysy gotowe! Z pewnością nie chcesz doświadczyć takiej sytuacji i nasze etui w połączeniu ze szkłem czy folią ochronną zabezpieczy twój ekran przed takim wypadkiem.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele Motorola

Etui na Motorola One Vision

Etui na Motorola One Fusion +

Etui na Motorola One Fusion

Etui na Motorola One Action

Etui na Motorola One

Etui na Motorola G9 Play

Etui na Motorola G30

Etui na Motorola G20

Etui na Motorola G10

Etui na Motorola G 5G

Etui na Motorola E7i Power

Etui na Motorola E7 Power

Etui na Motorola G9 Power

Etui na Motorola G9 Plus

Etui na Motorola G8 Power

Etui na Motorola G8 Plus

Etui na Motorola G7 Power

Etui na Motorola G7 Play

Etui na Motorola G6 Play

Etui na Motorola E6s

Etui na Motorola E6

Etui na Motorola E5 Plus

Etui na Motorola G5s

Etui na Motorola E7 Plus