Sport  

Jest 13 produktów.

Etui na telefon z tematyką sportową.

Niezwykle miękkie etui, pochodzące z jednej z kolekcji oferowanych przez nasz sklep, stanowią rewelacyjną, lekką obudowę na telefon , zabezpieczającą każdy telefon przed uszkodzeniami, które mogą się przytrafić w trakcie wykonywania najprostszych, codziennych czynności. Wytrzymały materiał nie odkształca się, nie ściera, ani nie blaknie. Wszystkie te czynniki sprawiają, że produkty mogą być użytkowane przez bardzo długi czas, nie tracąc przy tym na jakości wykonania. Akcesorium minimalizuje ryzyko zarysowań lub stłuczeń, czy też uszkodzenia komponentów. Jedną z wielu zalet produktu jest to, że na powierzchni nie pojawiają się tłuste odciski po palcach, co często się zdarza szczególnie wtedy, kiedy panują wysokie temperatury.

Oryginalność etui dedykowana fanom sportów

Cyfrowy nadruk przedstawiający różne dyscypliny sportowe, jest świetną ozdobą dla każdej osoby, której pasją jest na przykład piłka nożna, czy też pływanie. Wiele dostępnych grafik, na pewno nada smartfonom nieszablonowego wyglądu, który pozwoli wyróżnić się w tłumie. Futerały są dostępne w wielu wersjach kolorystycznych oraz z ciekawymi obrazami. Produkty są dedykowane dla wielu modeli telefonów, a jednym z nich jest Sony Xperia L1. Mają one niewielką grubość, więc nie powiększają urządzeń optycznie oraz nie sprawiają, że są one ciężkie i nieporęczne. Akcesoria zadowolą każdego fana sportów i będzie dobrym wyborem na prezent dla bliskiej osoby, bez względu na okazje.

Wszyscy znamy ten ból, jak nasz telefon ląduje na betonowym chodniku, co gorsza z trzaskiem, który świadczy o tym, że wyświetlacz na pewno będzie do wymiany za kilkaset złotych, za co można kupić nowego smartfona. Oczywiście nie tylko w taki sposób możemy doprowadzić do uszkodzeń, wiadomo, że nawet samo użytkowania sprawia, ze mamy małe ryski na wyświetlaczu nie wiedząc nawet skąd. Warto, więc zainwestować w pokrowiec na nasze urządzenie, które pozwoli nam cieszyć się świetnym wyglądem bez mankamentów przez długi czas. Na rynku znajdziemy wiele modeli, ale etui na telefon sport będzie idealne, jeśli jesteś fanem sportów lub zajmujesz się tym, na co dzień.

Oczywiście sam wygląd to nie wszystko, ale silikonowe etui posiada wygląd, jaki tylko sobie zapragniesz i wytrzymałość, która pozwoli ci się nim cieszyć przez długi czas. Bardzo ważne jest również to, że etui nie wpływa na wielkość telefonu zanadto, co często przeszkadza w telefonach, które mają duże wyświetlacze, jak na przykład Nokia 8. Silikonowe etui na telefon jest idealne do tego, aby umieścić na nim na przykład sporty wodne, typu żeglarstwo czy, coś w tym stylu. Jest to również ciekawy sposób na prezent, ponieważ możesz zaprojektować własne etui. Piłka nożna lub koszykówka to coś, co twój chłopak uwielbia robić lub oglądać? Wklej jego zdjęcie z gry, albo po prostu wyszukaj, fajną grafikę z tym związaną i kup mu takie etui, na pewno nie wydasz dużo, ponieważ kosztuje ono kilkadziesiąt złotych, przeważnie nawet mniej niż te 50/60.