Power bank  

W tej kategorii nie ma produktów.

Power banki do telefonu

Jak wiemy czas użytkowania telefonu jest uzależniony od pojemności naszej baterii więc świetnym rozwiązaniem jest zewnętrzna bateria która w każdym momencie doładuje nasz telefon. Małe, lekkie urządzenie które mieści się do plecaka lub torebki bardzo proste w obsłudze. Wystarczy podłączyć je zwykłym kablem do ładowania by załadować power bank do telefonu Samsung. W naszej ofercie power banki o pojemnościach od 2000 do 12000 mAh dla iPhonów. Posiadamy powerbanki wodoodporne które świetnie sprawdzają się w wilgotnym środowisku. Na wycieczki w góry lub nad morze niezawodnym rozwiązaniem będą zewnętrzne baterie solarne. W słoneczne dni będą nieprzerwanie dostarczać prąd smartfonowi. Powerbank to niezawodne źródło energii wszędzie tam gdzie jest brak standardowych źródeł prądu.

Power bank przenośna bateria.

Na rynku GSM możemy znaleźć wiele ciekawych akcesoriów, które zrewolucjonizowały ten rynek. Jednak większość nie jest bardzo przydatnych i zapominamy, o nich po krótkim czasie. Są jednak takie, które przydają się prawie tak samo, jak nasz Samsung Galaxy czy też inny telefon. Jest tak z ładowarkami, kartami pamięci czy też Power bankami. Te ostatnie są niesamowicie potrzebne, kiedy nie mamy dostępu do źródła zasilania, a nasz telefon niestety za niedługo się rozładuje.

               Power bank, a inaczej bank mocy to nic innego jak kostka, którą podłączamy do prądu i ładujemy przez określony czas, po czym tą energię możemy rozsyłać do naszych urządzeń elektronicznych poprzez kabel USB. Bank mocy jest niesamowicie przydatny w wielu sytuacjach. Na przykład podczas wycieczek, wakacji czy też długich zajęć na studiach. Będziemy wtedy pewni, że nasze urządzenie się nagle nie rozładuje, a my nie będziemy mogli wykonać ważnego smsa czy wykonać ważnego telefonu. Na rynku można znaleźć wiele rodzajów tego typu akcesoriów, które różnią się nie tylko wyglądem, ale również pojemnością czy też liczbą wyjść USB. W wielu przypadkach możemy, bowiem ładować kilka urządzeń na raz jednym Power bankiem. Do dyspozycji mamy banki, które wystarczą na jedno ładowanie naszego Xiaomi od 0 do 100%, ale również takie, które pozwolą na kilkukrotne ładowanie, o pojemności 15 czy też 20 tysięcy mAh.

           

Model telefonu:

Power bank

Popularne