Etui na telefon Motorola Moto G20 - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 118 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Case do Motorola G20 silikonowe i ochronne

Posiadanie etui na telefon, jest obecnie koniecznością. Współcześnie telefony wykonywane są co prawda z solidnych materiałów, niemniej jednak, musimy umieć o nie zadbać we właściwy sposób. Warto zwrócić uwagę na to, że obudowa telefonu, jeśli nie jest zabezpieczona pokrowcem, będzie się rysowała czy też nawet może pęknąć. To samo tyczy się wyświetlacza. Dlatego też, kiedy kupujemy nowy telefon, w zasadzie automatycznie, musimy dokupić do niego odpowiedni kejs. Pytanie tylko: jaki? W przypadku smartfona jakim jest Motorola Moto G20, mamy bardzo duży wybór futerałów, które skutecznie będą chronić nasz telefon przez uszkodzeniami mechanicznymi.

Klasyka zawsze w modzie

Jednym z najbardziej popularnych i jednocześnie najbardziej funkcjonalnych modeli pokrowca na telefon, jest klasyczna, silikonowa nakładka. W żaden sposób nie utrudnia ona korzystania z klawiszy – w każdej chwili możemy wykonać telefon, czy wysłać smsa. Dodatkowym atutem, jeśli chodzi o silikonowe nakładki na telefon, jest fakt, że podkreślają one oryginalny wygląd naszego smartfona. Ta cecha, z pewnością w szczególny sposób przypadnie do gustu paniom. Niejednokrotnie zdarzyło nam się z pewnością oglądać zdjęcia na portalach społecznościowych, na których nawet zwykły smartfon prezentował się bardzo oryginalnie. To w dużej mierze zasługa pokrowca.

Bezpieczeństwo i wygoda

Kupując pokrowiec na telefon, łączymy zatem przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony – zabezpieczamy nasz telefon przed wszelkiego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Z drugiej – nadajemy mu oryginalny i nietuzinkowy wygląd. Czy można chcieć czegoś więcej? Wybierając kejsy na telefon z naszej oferty, z pewnością uda wam się taki efekt osiągnąć!

Silikonowe Etui do Motorola G20 odpowiednia ochrona telefonu

W czasach, gdy napływ telefonów jest przeogromny, równie duży jest napływ różnego rodzaju futerały. Do każdego modelu możemy spotkać po kilka bądź kilkanaście odmian pokrowców, a ilość modeli smartfonów jest wręcz przytłaczająca. Dziś przedstawimy wam konkretnie jedno etui- będzie to wersja z kolorowym nadrukiem, a konkretnym telefonem będzie Motorola Moto G20. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem. Wysoka jakość materiałów wykorzystanych do produkcji sprawia, że o bezpieczeństwo naszego urządzenia możemy być spokojni. Niegroźne mu są upadki nawet ze średnich wysokości.

Wszystko zostało idealnie dopasowane- boki telefonu, jak i również tył wyśmienicie leżą. Pokrowiec nie wyślizguje nam się podczas pracy z urządzeniem co jest ogromną zaletą. Z dbałością o szczegóły zostały wykonane także wycięcia, a klawisze funkcyjne są dokładnie dobrane w odpowiednie miejsca. Cechą zasługującą na wyróżnienie jest dobra cyrkulacja ciepłego powietrza wewnątrz- obudowa jest chłodna i nie nalega nagrzaniu, co także ma wpływ na trwałość naszego telefonu bo bateria nie jest poddawana wysokim temperaturom. To co odróżnia to konkretne etui na telefon są możliwości wizualne. Obrazek znajdujący się na tyle możemy dowolnie dobierać pod własne preferencje. Jedynym ograniczeniem są nasze pomysły, które możemy przełożyć na tył pokrowca. Cienkie wykonanie zapewnia zachowanie płynnego kształtu, nadając tym samym elegancji. Sprawdzi się również dobrze w roli prezentu.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele Motorola

Etui na Motorola One Vision

Etui na Motorola One Fusion +

Etui na Motorola One Fusion

Etui na Motorola One Action

Etui na Motorola One

Etui na Motorola G9 Play

Etui na Motorola G30

Etui na Motorola G20

Etui na Motorola G10

Etui na Motorola G 5G

Etui na Motorola E7i Power

Etui na Motorola E7 Power

Etui na Motorola G9 Power

Etui na Motorola G9 Plus

Etui na Motorola G8 Power

Etui na Motorola G8 Plus

Etui na Motorola G7 Power

Etui na Motorola G7 Play

Etui na Motorola G6 Play

Etui na Motorola E6s

Etui na Motorola E6

Etui na Motorola E5 Plus

Etui na Motorola G5s

Etui na Motorola E7 Plus