Akcesoria do telefonu  

Jest 1704 produktów.

W naszym sklepie znajdziecie wszystkie niezbędne akcesoria GSM dla smartfonów. Począwszy od kabli poprzez ładowarki micro usb dla telefonów, uchwyty na Samsung Galaxy a także kable dla iPhonów 5s i 6. 30 pin kabel do ładowania dla iPhone 4s kable lightning do iPhone 6, 6s i 7. By skuteczniej chronić swój ekran proponujemy szkła hartowane 9h które podczas upadku absorbują całą energię chroniąc ekran telefonu. Dla podróżujących mamy pojemne powerbanki 5200mah oraz zewnętrzne baterie solarne, które efektywnie przedłużają żywotność baterii.

Wybierz kategorię:Folie poliwęglan Hartowane szkło Kable i ładowarki Uchwyty Kijek do Selfie Powerbanki

Pokazuje 1 - 60 z 1704 produktów

Model telefonu:

Akcesoria do telefonu

Niezbędne akcesoria do telefonów

Mówi się, że w dzisiejszych czasach bez telefonu, to jak bez ręki. Być może trochę prawdy w tym jest. Chodzimy z nim dosłownie wszędzie i nie wyobrażamy sobie bez niego dnia. Smartfon jest dla nas pożyteczny nie tylko dlatego, że możemy dzwonić do kogo chcemy i odbierać połączenia. Jest równocześnie przenośnym komputerem, w którym znajdziemy dostęp do Internetu, możemy przechowywać ważne dane i pliki. Stanowi również aparat fotograficzny, który upamiętnia najistotniejsze chwile i wydarzenia w naszym życiu. Producenci tworzą coraz nowsze modele i wyposażają je w najnowocześniejsze technologie, aplikacje i gadżety. To wszystko niestety ma swoją wadę. Otóż, im więcej korzysta się z dobroci różnorakich aplikacji, tym szybciej zużywana jest bateria. Starsze komórki wytrzymywały nawet tydzień bez ładowania, jeśli mądrze się z nich korzystało. Dziś jednak trzeba je ładować codziennie. Z tego powodu każdy powinien zainwestować w różne akcesoria do telefonu GSM – kable, ładowarki, power banki.

Kable i wtyczki o innych końcówkach mogą okazać się bardzo przydatne. Smartfon posiada również zainstalowane mapy i dzięki nim może spełniać funkcję GPS’a. Niestety to także szybko wyładowuje baterię, więc można ją podłączyć do zapalniczki poprzez odpowiedni kabel. Co więcej, inny typ przewodu pozwala na połączenie komórki z laptopem lub komputerem stacjonarnym i przesłanie danych (na przykład filmów i zdjęć, ale także dokumentów). Powerbanki natomiast są niezwykle przydatne podczas podróży. Choć w środkach komunikacji coraz częściej montowane są gniazdka, to jednak na piknikach, spotkaniach towarzyskich i tym podobnych wyjazdach, nie ma możliwości podłączenia iPhone 4s, Galaxy s5 i innych smartfonów.

Wszyscy chyba możemy zauważyć, ze w dzisiejszych czasach sam smartfon nam nie wystarcza. Potrzebujemy akcesoriów GSM, które zwiększą jego moc czy pomogą wydobyć z niego to, co bez nich nie byłoby możliwe. Co najciekawsze, wszystkie akcesoria GSM tego typu rozwijają się wraz z urządzeniami, więc możemy być pewni ich jakości oraz kompatybilności

               Kable do ładowania kiedyś, a więc jeszcze kilkanaście lat temu były zawsze dwa dołączane do oferty z telefonem, ponieważ jednym ładowaliśmy urządzenie, a drugim przesyłaliśmy dane. Teraz wystarczy jeden kabel do dwóch czynności, a najnowszy USB-typ C pozwala na te dwie rzeczy w niesamowicie szybkim tempie.

               Ładowarki to podobny temat, gdyż jeszcze niedawno musieliśmy czekać kilka godzin na naładowanie się naszego akumulatora w smartfonie. Teraz wystarczy na to niespełna godzina, co jest nie lada osiągnięciem.  

               Warto także wspomnieć o rozwijającym się temacie ochrony urządzenia. Na rynku możemy znaleźć wiele różnego rodzaju etui na telefon, które chronią plecki, krawędzie, a nawet cały telefon przed uszkodzeniami. Wyświetlacz także dostał bardzo solidną ochronę w postaci szkła hartowanego.

               Sprawa świetnie wygląda w przypadku pomocy, jeśli chodzi o samo korzystanie z telefonu. Przykładem mogą być uchwyty do samochodu, dzięki którym możemy rozmawiać wciąż trzymając obie dłonie na kierownicy. Warto także wspomnieć tutaj, o kijkach do selfie czy też dodatkowych obiektywach, które sprawiają, że zdjęcia inaczej wyglądają. Wszystkie te akcesoria GSM poprawiają działanie naszego telefonu i sprawiło, że możemy wykorzystywać go jak najlepiej.

Sprawdź też uchwyty na telefon do samochodu

Model telefonu:

Akcesoria do telefonu

Popularne