Szkło Hartowane iPhone X  

Jest 6 produktów.
Hartowane szkło ochronne na telefon iPhone X

Telefon w Twojej dłoni jest w ciągłym niebezpieczeństwie? Postaw na szkło hartowane na telefon iPhone X, a nie będziesz musiał się niczego obawiać. Folia iPhone X lub hybrydowe szkło 9D odporne na pęknięcia i zarysowania ochronią Twoje jabłko przed dramatycznymi skutkami upadku oraz portfel przed niespodziewanymi wydatkami. Poznaj sklep internetowy Etuistudio z akcesoriami do smartfonów i wyposaż swój sprzęt od A do Z.

Hartowane szkło do telefonu iPhone to swoboda korzystania ze smartfona

Hartowane szkło do telefonu iPhone marki Apple w połączeniu z atrakcyjnym etui to jedyne rozwiązanie na zabezpieczenie telefonu przed skutkami wyślizgnięcia się z dłoni. Jeśli Twój smartfon już nieraz zaliczył “twarde lądowanie”, to nie masz na co czekać! Jeśli postawiłeś na zamykany futerał, to wystarczy Ci folia ochronna iPhone X naklejona na wyświetlacz. Zarówno folia, jak i szkło hartowane do telefonu iPhone X nie ograniczają czułości ekranu dotykowego, dlatego będziesz mógł z niego swobodnie korzystać. Nie zasłaniają też istotnych przycisków oraz głośnika.

Polecamy szybki i folie ochronne do różnych modeli telefonów: iPhone X, iPhone XR czy XS. Oferujemy również inne akcesoria w atrakcyjnej cenie, takie jak etui, uchwyty do samochodu oraz statywy. Zapraszamy do wygodnych zakupów. Kup szkła hartowane na telefony całej rodziny i ciesz się ich możliwościami!