Etui na Telefon Motorola - Modne Case i Futerały  

Jest 2660 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 2660 produktów

Etui na telefony Motorola – ochrona i nietuzinkowy styl

     Założone w 1928 roku Amerykańskie przedsiębiorstwo Motorola jest jednym z najstarszych producentów urządzeń telekomunikacyjnych. Od dnia wkroczenia na Polski rynek w 1998 roku marka szybko wyrobiła sobie wysoką pozycję w naszej świadomości konsumenckiej, a telefony z charakterystycznym logiem z literą "M" stały się powszechnym widokiem. Wraz z rozwojem technologicznym i wprowadzeniem dużych ekranów dotykowych wzrosła podatność urządzeń na uszkodzenia mechaniczne. Wystarczy chwila nieuwagi, telefon wypada z dłoni i uderza w chodnik - efektem często jest pęknięcie ekranu, uszkodzenie obudowy, a nawet całkowite zepsucie się sprzętu. Sposobem na uniknięcie kosztownej naprawy czy wymiany telefonu jest jego odpowiednie zabezpieczenie w postaci pokrowca, który pomoże zamortyzować wszelkie uderzenia o twarde nawierzchnie, chroniąc tym samym wrażliwe elementy urządzenia. Przedstawiamy bogatą ofertę etui na smartfony Motorola, takie jak G2, Z2 Play, G3 oraz X Play.

Case do Motorola - Interesujące motywy i szeroki wybór modeli

     Wybór odpowiedniego ochronnego pokrowca zależny jest od gustu klienta. Osoby pragnące zapewnić swojemu urządzeniu maksymalny poziom ochrony wybrać mogą obudowę wyposażoną w dodatkowy aluminiowy bumper pokrywający krawędzie telefonu. Bardziej eleganckim rozwiązaniem nadającym smartfonowi biznesowego wyglądu może być skórzana kabura - idealne dopełnienie stylu wieczorowego. Najczęściej wybierane są jednak klasyczne silikonowe etui z nadrukowaną na odwrocie ozdobną grafiką. Zależnie od gustów wybierać możemy spośród motywów motoryzacyjnych, rysunkowych, wzorów geometrycznych, kreskówkowych oraz wielu innych. Możliwe jest również wykonanie własnego spersonalizowanego nadruku. Wszystkie grafiki nanoszone są metodą cyfrową, dzięki czemu są bardzo wyraźne oraz trwałe - nie ulegają szybkiemu wytarciu ani blaknięciu kolorów. Wszystkie oferowane przez nas produkty cechują się perfekcyjnym dopasowaniem do telefonów, jakim są dedykowane, dzięki czemu korzystanie z nich wpływa pozytywnie nie tylko na bezpieczeństwo, ale również komfort pracy.

     Kupując drogi smartfon, jak na przykład motorolę Moto X, której koszt to kilka tysięcy złotych musimy pamiętać, o skutecznej ochronie tego telefonu, ponieważ nie chcemy, aby coś mu się stało. O tyle na początku możliwa jest gwarancja, tak po jakimś czasie każde upuszczenie urządzenia może wiązać się z nieodwracalnymi zmianami na obudowie, ale również w podzespołach, które z czasem mogą mieć problem z płynnym działaniem. Dlatego ważne jest, aby zaraz po zakupie telefonu zaopatrzyć się w takie akcesoria jak szkło hartowane oraz obudowa.

     Na rynku możemy znaleźć wiele ciekawych modeli etui do naszego smartfona, każdy wybiera je pod względem wizualnym oraz ochrony. Jednak ta druga kwestia jest dużo ważniejsza, ponieważ wygląd nie zabezpieczy naszego smartfona. Jeśli chcemy połączyć jedno i drugie, a przy tym lubimy, jak nasz smartfon wygląda to możemy zakupić pokrowiec, który ochroni tylko nasze krawędzie, nazywa się to aluminiowy bumper i świetnie sprawdza się, kiedy nasz G3 lub inny model telefonu upada na krawędzie, które są najbardziej narażone na uszkodzenia. Dla wielu lepszym wyjściem będzie skórzana kabura, która nie tylko jest bardzo wytrzymała, ale także posiada świetny, elegancki wygląd. Doskonałym wyborem jest także etui silikonowe na telefon, które często może posiadać zaprojektowany przez klientów design, co sprawi, że będzie idealnym prezentem.

     Czy będzie to aluminiowa nakładka na krawędzie czy skórzane etui, najważniejsze jest, aby kierować się własnymi upodobaniami w wyborze, dzięki czemu będziemy zadowoleni z ochrony, ale również z wyglądu. Warto także pamiętać, aby nie inwestować w słabej jakości produkty, gdyż nie spełnią one żadnych wymagań.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele Motorola

Etui na Motorola One Vision

Etui na Motorola One Fusion +

Etui na Motorola One Fusion

Etui na Motorola One Action

Etui na Motorola One

Etui na Motorola G9 Play

Etui na Motorola G30

Etui na Motorola G20

Etui na Motorola G10

Etui na Motorola G 5G

Etui na Motorola E7i Power

Etui na Motorola E7 Power

Etui na Motorola G9 Power

Etui na Motorola G9 Plus

Etui na Motorola G8 Power

Etui na Motorola G8 Plus

Etui na Motorola G7 Power

Etui na Motorola G7 Play

Etui na Motorola G6 Play

Etui na Motorola E6s

Etui na Motorola E6

Etui na Motorola E5 Plus

Etui na Motorola G5s

Etui na Motorola E7 Plus