Etui na telefon Huawei Mate 20 Pro - Obudowy, Kejsy i pokrowce  

Jest 146 produktów.
Etui na Huawei Mate 20 Pro
Pokazuje 1 - 60 z 146 produktów

Model telefonu:

Etui na Huawei Mate 20 Pro

Etui na telefon Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mate 20 Pro to jeden z flagowych produktów chińskiej marki, w którego promocję zaangażowany został Robert Lewandowski. Jest przy tym jednym z najchętniej wybieranych smartfonów w swojej klasie. Cechuje go panoramiczny ekran FullView czy też obudowa z wysokiej jakości aluminium. Niestety nie jest to urządzenie pomyślane o ekstremalnych warunkach, dlatego też możliwe są w nim mniejsze czy większe uszkodzenia, rysy na ekranie, obudowie. Dlatego warto od razu pomyśleć o jego skutecznej protekcji.

Świetnym rozwiązaniem w tym zakresie będzie etui na smartfon Huawei Mate 20 Pro. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że tak prosty i ekonomiczny produkt jest w stanie uchronić nas przed kosztownymi naprawami telefonu. Wymiana korpusu czy wyświetlacza w Huawei nie należy bowiem do najtańszych. Tymczasem dostępny w naszej ofercie niejeden pokrowiec na telefon spełnia wiele ważnych funkcji. Przede wszystkim w razie upadku, telefon z kejsem przy kontakcie z podłożem ma o wiele większe szanse na wyjście z całej sytuacji bez szwanku. Nie tylko może nie dojść do pęknięć, lecz również i zarysowania ważnych elementów urządzenia Huawei. Nasze dobrze dopasowane elementy ochronne zabezpieczą telefon także przed brudem, jak i również sprawią, że nawet po dłuższym użytkowaniu smartfon nadal będzie prezentował się niczym nowy.

Z pewnością sporym atutem naszej oferty jest fakt, iż mamy u siebie zarówno metalowy kejs, jak i jego silikonowe czy plastikowe odpowiedniki. Obudowa na telefon może zostać zatem wybrana wedle indywidualnych potrzeb i gustu. Mamy w katalogu jednokolorowe jak i wielobarwne pokrowce. Sporym zainteresowaniem cieszą się nasze etui z nadrukiem. W tym zakresie proponujemy zarówno gotowe wzory, jak i możliwość naniesienia na materiał nadesłanego przez klienta projektu. Wystarczy jedynie wybrać opcję Huawei Mate 20 Pro, materiał, z jakiego ma zostać wykonany pokrowiec, jak i przesłać własną grafikę. Za jednym razem zyskać można ochronę telefonu jak i sprawić, że będzie on przedmiotem zazdrości znajomych.

Model telefonu:

Etui na Huawei Mate 20 Pro

Popularne