Kijek selfie  

Jest 55 produktów.
Pokazuje 1 - 55 z 55 produktów

Model telefonu:

Kijek selfie

Kijek do selfie - Samsung, iPhone i inne

    Wybierając się na wakacje coraz częściej zabieramy ze sobą naszego smartfona, którym wykonujemy zdjęcia. Aparaty odchodzą już w zapomnienie, wszystko dlatego, że telefony dostają od jakiegoś czasu naprawdę wyśmienite matryce, którymi robią zdjęcia prawie tak dobre, jak to jest w przypadku lustrzanki. Po drugie jest to dużo wygodniejszy wybór, ponieważ nie musimy ciągnąć ze sobą dość ciężkiego aparatu, a tylko naszego Sony Xperia XZ na przykład, który robi świetne zdjęcia, a i tak byśmy go przecież wzięli.

     Nie zawsze jednak potrafimy dobrze ustawić naszego smartfona, szczególnie kiedy chcemy zrobić zdjęcia siebie lub tła za nami, bo mamy do tego po prostu za krótkie ręce i obiektyw nie obejmuje tego co chcemy. Można temu bardzo prosto zaradzić kupując selfie stick. A więc kij do robienia zdjęć na końcu, którego umieszczamy swój telefon podpięty do wejścia Jack od tego stick’a, a po drugiej stronie, mamy przycisk robiący zdjęcia. Kije do selfie mogą być naprawdę długie i zawsze są składane, więc z przewożeniem także nie będzie problemu. Robienie zdjęć sobie lub otoczenia za nami, albo zdjęć grupowych telefonem nie będzie już problemem, gdyż będziemy mieć ten świetny selfie stick podpięty do naszego Lenovo K5 czy innego smartfona.

     Jeśli chcemy przywieźć świetne zdjęcia z wakacji lub mieć przyrząd, dzięki któremu selfie będą wychodzić idealnie w każdym momencie to powinniśmy zastanowić się nad zakupem kijka do selfie, który świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach nie tylko na wczasach, gdy robimy zdjęcia krajobrazom, ale również w domu, gdy robimy sobie nowe zdjęcie profilowe na popularne portale społecznościowe.

     Selfie stick, bo tak to się oryginalnie nazywa to kijek na końcu, którego znajdziemy uchwyt na naszego Iphone 7 czy innego smartfona, który z reguły jest naprawdę solidnie wykonany i trzyma nasz telefon stabilnie, więc nie będziemy musieli się martwić, że niespodziewanie z niego wypadnie. Przez całą długość kijka biegnie kabel najczęściej z końcówką Jack, którego wpinamy do telefonu, a po drugiej stronie mamy przycisk, którym będziemy wykonywać zdjęcia. Kijki są długości nawet kilku metrów jednak są składane, więc ich transport nie będzie problemem. Ich cena zaczyna się od kilkunastu złotych, a kończy na kilkudziesięciu, lepiej jednak wybrać droższą wersję, będziemy wtedy pewni jakości. Kijek świetnie sprawdzi się, gdy będziemy robić zdjęcia grupowe i ciężko będzie długością ręki uchwycić wszystkich, albo będziemy chcieli zrobić zdjęcia, gdzie będzie widać za nami szerokie tło. Dodatkowo świetne selfie z dalszej odległości również nie będą problemem, dzięki temu przyrządowi.

     Jeżeli szukamy świetnego sposobu, aby zdjęcia robione naszym Xiaomi Redmi 4x lub innym smartfonem, który wykonuje wysokiej jakości zdjęcia były jeszcze lepsze kijek do selfie będzie idealnym wyborem.

Model telefonu:

Kijek selfie

Popularne