Etui na iPad Air  

Jest 4 produktów.
 • Etui na iPad Air case minionki grupa
  iPad 63

  Gumowe etui dedykowane dla iPad Air o wymiarach 240,00 x 169,50 x 7,50 mm oraz przekątnej ekranu 9.7 cala. Case wykonany jest z solidnego silikonu koloru czarnego co zapewnia kompletną ochronę podczas użytkowania.  Solidne materiały Wysoka jakość wykończenia Fotorealistyczny kolorowy nadruk Niewielki rant chroniący ekran Więcej wzorów do iPad Air...

  69,00 zł
 • Chusteczki do dezynfekcji phona - 10 szt. 70% alko

  Odkażające chusteczki nasączone 70% alkoholem izopropylowym. Preparat dezynfekcyjny pozwalający na gruntowne czyszczenie i odkażanie smartfonów, tabletów, laptopów etc. Zawarty w chusteczkach alkohol posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze oraz przeciw wirusowo.  Pozwalają wyczyścić telefon bez użycia wody i narażania go na zalanie i zniszczenie.

  29,90 zł
 • Chusteczki do dezynfekcji phona - 3 szt. 70% alkoholu

  Odkażające chusteczki nasączone 70% alkoholem izopropylowym. Preparat dezynfekcyjny pozwalający na gruntowne czyszczenie i odkażanie smartfonów, tabletów, laptopów etc. Zawarty w chusteczkach alkohol posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze oraz przeciw wirusowo.  Pozwalają wyczyścić telefon bez użycia wody i narażania go na zalanie i zniszczenie.

  11,90 zł
 • Chusteczki do dezynfekcji phona - 50 szt. 70% alko

  Odkażające chusteczki nasączone 70% alkoholem izopropylowym. Preparat dezynfekcyjny pozwalający na gruntowne czyszczenie i odkażanie smartfonów, tabletów, laptopów etc. Zawarty w chusteczkach alkohol posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze oraz przeciw wirusowo.  Opakowanie 50 sztuk. Pozwalają wyczyścić telefon bez użycia wody i narażania go na...

  139,90 zł

Dane techniczne i wymiary na Apple iPad Air

Amerykańska firma Apple w IV kwartale 2013 roku wprowadziła na rynek tablet iPad Air, który jak można było się spodziewać zaszalał na rynkach sprzedaży nie tylko w swoim kraju, ale również w innych krajach na całym świecie. Stał się bardzo popularny, przede wszystkim dzięki świetnemu designowi i dobrym parametrom. Procesor, w jaki został wyposażony model to Apple A7 z 2-rdzeniami i taktowaniem z częstotliwością 1,30GHz, dzięki niemu nasze aplikacje będą chodzić sprawnie i bez zakłóceń. Pamięć wbudowana tego modelu to 16GB/32GB/64GB albo 128GB w zależności od wybranej przez nas wersji, co oznacza, że miejsca na nasze pliki nie powinno nam zabraknąć. System operacyjny, na jakim pracuje ten model iPada to iOS 7. Bateria Li-Po zapewni nam wiele godzin rozrywki na jednym ładowaniu, a wyświetlacz IPS TFT, o przekątnej 9,70 cala i rozdzielczości 1536 x 2048 piksela sprawi, że filmy obejrzymy w doskonałej jakości. Warto dodać, że przez ten tablet możemy prowadzić wideorozmowy, za pomocą sieci Wi-Fi, która oczywiście tak jak i Bluetooth, USB czy chociażby wysyłanie wiadomości SMS jest w tym modelu dostępna. Aparaty fotograficzne mamy do dyspozycji dwa, z przodu, o matrycy 1,2Mpx, który wykona dla nas zdjęcia w rozdzielczości 1280x960 piksela oraz z tyłu, o matrycy 5Mpx z rozdzielczością 2592x1944px, dodatkowo filmy nagrane tylnym aparatem dostaniemy w jakości Full HD. Jeżeli chodzi o wymiary to ten model jest przede wszystkim bardzo cienki- (240,00 x 169,50 x 7,50 mm), a jego waga to 478 gram.