Szkło Hartowane iPhone Apple  

Jest 124 produktów.

Szkła hartowane oraz folie hydrogel ochronne na telefon iPhone

Kupiłeś nowy telefon iPhone? Dopasuj do niego szkło hartowane, które zabezpieczy ekran przed pęknięciem w razie, gdyby smartfon wyślizgnął Ci się z dłoni. Jeśli masz etui w postaci zamykanego futerału, to może wystarczy Ci ochronna folia na iPhone, która zabezpieczy wyświetlacz przed zakurzeniem i śladami odcisków palców. Poznaj Etuistudio, czyli sklep z tanimi akcesoriami do telefonów!

Szkło hartowane iPhone to Twój smartfon pod ochroną!

Drogocenny telefon marki iPhone wymaga odpowiedniej ochrony. Jak mu ją zapewnić? Kupując szkło hartowane na telefon iPhone marki Apple, które nakleisz na ekran w mgnieniu oka. Hartowane szkło do telefonu jest odporne na zarysowania i pęknięcia, dlatego przetrwa niejeden upadek. Jeśli zatem smartfon często wypada Ci z ręki, to szybka ochronna okaże się niezbędna, by nie stracić ukochanego jabłka. Ponieważ szkło hartowane na wyświetlacz Apple nie wpływa na czułość ekranu dotykowego, możesz je bez obaw zamontować na swoim smartfonie i cieszyć się z jego funkcjonalności.

Ochronna folia i szkło hartowane na telefon iPhone w Etuistudio

W sklepie internetowym Etuistudio znajdziesz szkła hartowane i ochronne folie na rozmaite modele telefonów marki Apple. Niezależnie od tego, na jaki telefon się zdecydowałeś, musisz zapewnić mu bezpieczeństwo, by nie wydać pieniędzy na marne. Przekonaj się, że szkło hartowane na telefon iPhone to tani, ale niezbędny gadżet!