Hartowane szkło iPhone 11 Pro  

Jest 2 produktów.
Hartowane szkło ochronne na telefon iPhone 11 Pro

Niezbędny gadżet dla Twojego smartfona Apple? Oczywiście szkło hartowane na telefon iPhone 11 Pro, dzięki któremu przestaniesz drżeć o los swojego sprzętu na każdym kroku. Jeśli już przekonałeś się, jak bolesne dla telefonu może być spotkanie z kluczami albo twardą nawierzchnią chodnika, to wiesz, że szybka ochronna jest Ci wręcz niezbędna. Jeśli szukasz bardziej elastycznego rozwiązania, dobrym akcesorium będzie folia iPhone 11 Pro. W naszym sklepie online znajdziesz różnorodne gadżety do telefonów Apple w dobrych cenach.

Funkcjonalny i bezpieczny smartfon iPhone 11 Pro? Tylko ze szkłem lub folią

Telefony iPhone 11 Pro nie należą do tanich, a folia iPhone 11 Pro i szkło hartowane na telefon wręcz przeciwnie, dlatego sprawdzą się znakomicie, jeśli chcesz uniknąć kosztownej naprawy pękniętego wyświetlacza. Zarówno ochronna folia, jak i hartowane szkło są idealnie dopasowane do wymiarów oraz budowy iPhone 11 Pro, dzięki czemu nie ograniczają możliwości korzystania ze smartfona i nie zwiększają jego wymiarów. Szkło do telefonu i folia iPhone 11 Pro nie wpływają także na czułość dotyku oraz na wyrazistość kolorów.

Folia ochronna czy hartowane szkło ochronne na wyświetlacz? To zależy od Ciebie. Jeśli szukasz pancernego zabezpieczenia przed zabrudzeniem, zakurzeniem i pęknięciem, to odpowiednie będzie hartowane szkło do telefonu iPhone 11 Pro o twardości 9H. Znajdziesz je w atrakcyjnej cenie w Etuistudio i sprawisz, że Twój smartfon będzie bezpieczny w każdych warunkach!