Etui na telefon Asus Zenfone - Pokrowce i Obudowy  

Jest 258 produktów.

Etui an Asus Zenfone - obudowy i pokrowce

     Firma Asus, choć kojarzy się z rynkiem komputerów osobistych, wprowadziła także do świata smartfonów kilka ciekawych rozwiązań. Modele Zenfone 2 oparte na architekturze x86, fotograficzny Zenfone Life, ekonomiczny Zenfone Go czy elegancki Zenfone Laser, szybko znalazły wielu nabywców. Niestety - duże rozmiary ekranu połączone z cienką obudową przekładają się na wysokie ryzyko mechanicznego uszkodzenia urządzenia. Z pomocą przychodzi nasza bogata oferta etui na smartfony. Poprzez zakup oferowanych przez nas pokrowców możesz w znaczący sposób wpłynąć na minimalizację wszelkich usterek wynikających z ewentualnego upadku bądź uderzenia urządzenia o twardą powierzchnię. Ochronna kabura dzięki swojej strukturze amortyzuje telefon, chroniąc nie tylko jego wnętrze ale również wrażliwe na pęknięcia ekrany oraz obudowy. Kluczowe dla zapewnienia optymalnej ochrony jest odpowiednie dopasowanie pokrowca do smartfona - takie jak w oferowanych przez nas produktach.

Case do Zenfone Ochronne i stylowe pokrowce na telefon

    Odpowiednio dobrane etui na telefon pomoże nie tylko zachować sprawność urządzenia, ale również zadba o jego estetykę. Atrakcyjne motywy graficzne oraz modna oprawka pozwolą nadać smartfonowi unikalnego stylu - wzorzysta obudowa może stanowić doskonały sposób wyrażenia swojej indywidualności. Stosowane na naszych produktach nadruki wykonane są metodą cyfrową, co przekłada się na ich wysoką jakość oraz trwałość - są odporne na ścieranie oraz blaknięcie, przez co będą cieszyć oko przez długi czas. Wybór etui na smartfona pozwala w pewnym ograniczonym zakresie zmienić jego kształt. Odpowiedni pokrowiec powinien sprawiać, że telefon będzie lepiej leżał w dłoni, czyniąc pracę z nim o wiele bardziej komfortową. Nie bez znaczenia jest również faktura samej obudowy – materiał, z jakiego jest wykonana, powinien zapobiegać przypadkowemu wyślizgnięciu się z dłoni. Jeżeli szukasz więc etui na swojego Asusa - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania, trwałość nadruku, perfekcyjne dopasowanie do kształtu telefonu oraz łatwy dostęp do przycisków.

    Etui do telefonu Asus Zenfone doskonale spełnia swoją rolę pod warunkiem, że jest doskonale dopasowane do urządzenia. Tylko wtedy nie będzie się ono zsuwać, zachodzić na ekran czy panel dotykowy ani blokować dostępu do klawiszy i przycisków funkcyjnych. Wybierając futerał na Telefon Zenfone, trzeba więc zwrócić uwagę czy jest  on właściwy dla danego  modelu. W tej kategorii prezentujemy pokrowce dopasowane do telefonów Zenfone. Jedną z propozycji jest cover z oryginalnym wizualnie, zgrabnym okrągłym wycięciem, przez które ma się podgląd na połączenia, wiadomości tekstowe oraz zegar, można też odbierać połączenia bez otwierania futerału. Produkt ten jest jedną całością, którą stanowią połączone z lewej stronyplecki oraz kejs, ochraniająca telefon z przodu. Dostępne są wersje w różnych kolorach, tak by każdy mógł wybrać produkt  najbardziej odpowiadający mu wizualnie, pasujący je do indywidualnego stylu oraz innych produktów. Wnętrze jest starannie wyłożone mikrofibrą, dodatkowo chroniącą telefon przed najdrobniejszymi nawet zarysowaniami.

     Telefonu producenta Asus uchodzą za jedne z najbardziej wytrzymałych smartfonów na rynku, jednak nawet taki Asus Zenfone 6 nie jest w stanie wytrzymać kontaktu z betonem czy asfaltem z metra lub dwóch, co ma miejsce bardzo często, kiedy przez przypadek upuszczamy nasze urządzenie. Dokładnie dla takich sytuacji powstały etui na smartfony, aby zabezpieczyć przed upadkami czy innymi uszkodzeniami, jak zadrapania nasze urządzenia, dzięki czemu po długim czasie użytkowania możemy dalej cieszyć się nieuszkodzoną obudową. Jednak nie każda obudowa spełnia swoje zadanie tak jak powinna.

     Na rynku można znaleźć wiele modeli etui, które kosztują kilkanaście złotych i chwalą się dużą wytrzymałością oraz świetną jakością i wykonaniem, co oczywiście jest nieprawdą. Za dobry pokrowiec, nawet silikonowy trzeba dać kilkadziesiąt złotych wzwyż. Nie dajmy się, więc oszukać naciągaczom, którzy chcą tylko wcisnąć nam słabe produkty bogacąc się na tym dość mocno. Dlatego, kiedy posiadamy drogie telefony, jak Asus Zenfone 5 laser to musimy zainwestować w kompleksową ochronę obudowy oraz wyświetlacza. Najlepszym wyjściem z sytuacji będą skórzane kabury lub silikonowe etui, które posiada gwarancję jakości. Jednak obydwa przykłady zmieniają znacząco wygląd telefonu, co nie podoba się wszystkim szczególnie, gdy posiadamy telefon z naprawdę ładnym designem. W takich wypadkach świetna będzie aluminiowa lub silikonowa nakładka na krawędzie telefonu, która ochroni je przed wieloma uszkodzeniami, a wraz ze szkłem hartowanym będzie doskonałym zabezpieczeniem naszego urządzenia.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na inne telefony Asus Zenfone

Etui na Asus Zenfone Max M2

Etui na Asus Zenfone Max Pro M1

Etui na Asus Zenfone 2

Etui na Asus Zenfone 3

Etui na Asus Zenfone 3 Max

Etui na Asus Zenfone 5