Etui na telefon Asus Zenfone Max M2 - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 101 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Etui na telefon Asus Zenfone Max M2

Nowoczesność i funkcjonalność oraz ochrona przed zarysowaniami. Taki właśnie jest ochronny kejs na telefon Asus Zenfone Max M2, łączący w sobie zdecydowane zabezpieczenie telefonu oraz niepowtarzalny wygląd. Materiał zastosowany do wytworzenia etui na smartfona tego rodzaju jest bardzo wytrzymały, a także zapobiega ślizganiu się w dłoni. Urządzenie jest bezpiecznie przymocowane, więc nie ma potrzeby zamartwiania się o to, czy telefon niespodziewanie nie wypadnie z futerału. Produkt jest bardzo elegancki i lekki, nie powiększa optycznie wyglądu telefonu oraz nadal będzie się mieścił w takich miejscach, jak na przykład kieszeń. Nie zmniejsza komfortu użytkowania, gdyż jest także łatwe w czyszczeniu. Materiał do wytworzenia etui został wybrany tak, aby na jego powierzchni powstawało jak najmniej tłustych plam oraz, żeby takie czynniki jak kurz nie przylegały do niego za szybko. Istotne jest także to, że nawet kiedy etui pozostaje w zgięciu przez dłuższą chwile, jego kształt się nie zmienia (nie odkształca się).

Producent zadbał także o to, żeby etui nie ograniczało dostępu do najważniejszych przycisków czy złączy systemowych, które są nieraz niezbędne. Nie przeszkadza ono także w robieniu zdjęć czy nagrywaniu filmów. Produkt dostępny w wielu wersjach kolorystycznych. Ponadto, kolorowa powierzchnia nie ściera się ani nie blaknie, więc etui może służyć użytkownikowi bardzo długi czas. Z tego właśnie względu, etui może pełnić funkcje gustownej ozdoby, lub ciekawego prezentu dla bliskiej osoby, która także dba o swojego Asusa Zenfone Max M2. 

 W naszym asortymencie posiadamy również pozostałe etui do telefonów Asus Zenfone.

Case i obudowy najlepsza ochrona Zenfone Max M2

Etui na telefon Asus Zenfone Max to elegancka i stylowa nakładka zabezpieczająca urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą się zdarzyć podczas wykonywania wielu codziennych czynności. Silikonowe etui zostało wyprodukowane z bardzo wytrzymałego materiału, który nie odkształca się, nie przeciera, ani także nie rysuje. Ochronna nakładka jest bardzo łatwa w utrzymaniu w czystości. Wystarczy jej jedynie chwilowy kontakt z wodą lub przetarcie delikatną ściereczką, aby powróciła do swojego pierwotnego i estetycznego wyglądu. Ponadto materiał wykorzystany to wytworzenia etui jest niezwykle przyjemne w dotyku. Atutem produktu jest przede wszystkim to, że jest w pełni dopasowany do kształtu i wymiarów telefonu Asus Zenfone M2. Posiada także wszystkie ważne otwory na przyciski i złącza, co jest bardzo istotne, gdyż dzięki temu nie trzeba ściągać etui, kiedy chce się wykonać najprostsze czynności (takie jak na przykład zrobienie zdjęcia, włączanie/wyłączanie telefonu lub zmiana głośności).

Gadżet chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz zakurzeniem, ale także stanowi świetną ozdobę, która może zostać potraktowana nawet jako uzupełnienie codziennej garderoby. Etui dostępne jest w wielu wersjach kolorystycznych. Dodatkowo nie blaknie oraz nie jest podatne na ścieranie się, co jest popularnym zjawiskiem w przypadku produktów słabej jakości. Akcesorium stanowi świetną alternatywę dla klasycznego prezentu dla rodziny lub znajomych, niezależnie od okazji, gdyż nakładki są uniwersalne i ponadczasowe. 

Sprawdź najpopularniejsze Etui na inne telefony Asus Zenfone

Etui na Asus Zenfone Max M2

Etui na Asus Zenfone Max Pro M1

Etui na Asus Zenfone 2

Etui na Asus Zenfone 3

Etui na Asus Zenfone 3 Max

Etui na Asus Zenfone 5