Hartowane szkło iPhone 11 Pro Max  

Jest 8 produktów.
Hartowane szkło ochronne na telefon iPhone 11 Pro Max
Pokazuje 1 - 8 z 8 produktów

Model telefonu:

Hartowane szkło iPhone 11 Pro Max

Szkło hartowane na telefon iPhone 11 Pro Max to must have wśród gadżetów do smartfona. Jeśli jeszcze go nie masz, to czas na zakupy w atrakcyjnych cenach w Etuistudio. To sklep z gadżetami do telefonów, w którego asortymencie znajduje się zarówno folia iPhone 11 Pro Max, jak i duży wybór szybek hartowanych wykonanych z mocnego materiału, odpornego na zadrapania, zarysowania i uderzenia.

Bezpieczny iPhone 11 Pro Max? Tylko ze szkłem hartowanym lub folią

Telefon iPhone 11 Pro Max bez szkła hartowanego lub folii to duże zagrożenie nie tylko dla sprzętu, ale i Twojego portfela. Jeśli w trakcie niespodziewanego upadku pęknie ekran, jego naprawa może Cię sporo kosztować. Z kolei ochronna folia oraz szkło na telefon iPhone 11 Pro Max to tanie i skuteczne sposoby, by uchronić się od niepotrzebnych wydatków. Nie musisz obawiać się także o funkcjonalność telefonu, ponieważ szkiełka ochronne i folie:

  • nie ograniczają czułości panelu dotykowego,
  • nie zmniejszają wyrazistości kolorów,
  • nie zasłaniają istotnych elementów sprzętu,
  • idealnie przylegają do całego ekranu lub wyświetlacza,
  • gwarantują estetyczny wygląd.

Polecamy także szkło hartowane do telefonu Apple na tylny aparat, które chroni kamerę przed zarysowaniem i uszkodzeniem w trakcie użytkowania czy upadku. Ultracienkie, ultraskuteczne - takie są nasze szkła hartowane i folie na ekran Apple. Przekonaj się o tym sam!