Hartowane szkło iPhone 11 Pro Max  

Jest 10 produktów.
Hartowane szkło ochronne na telefon iPhone 11 Pro Max

Szkło hartowane na telefon iPhone 11 Pro Max to must have wśród gadżetów do smartfona. Jeśli jeszcze go nie masz, to czas na zakupy w atrakcyjnych cenach w Etuistudio. To sklep z gadżetami do telefonów, w którego asortymencie znajduje się zarówno folia iPhone 11 Pro Max, jak i duży wybór szybek hartowanych wykonanych z mocnego materiału, odpornego na zadrapania, zarysowania i uderzenia.

Bezpieczny iPhone 11 Pro Max? Tylko ze szkłem hartowanym lub folią

Telefon iPhone 11 Pro Max bez szkła hartowanego lub folii to duże zagrożenie nie tylko dla sprzętu, ale i Twojego portfela. Jeśli w trakcie niespodziewanego upadku pęknie ekran, jego naprawa może Cię sporo kosztować. Z kolei ochronna folia oraz szkło na telefon iPhone 11 Pro Max to tanie i skuteczne sposoby, by uchronić się od niepotrzebnych wydatków. Nie musisz obawiać się także o funkcjonalność telefonu, ponieważ szkiełka ochronne i folie:

  • nie ograniczają czułości panelu dotykowego,
  • nie zmniejszają wyrazistości kolorów,
  • nie zasłaniają istotnych elementów sprzętu,
  • idealnie przylegają do całego ekranu lub wyświetlacza,
  • gwarantują estetyczny wygląd.

Polecamy także szkło hartowane do telefonu Apple na tylny aparat, które chroni kamerę przed zarysowaniem i uszkodzeniem w trakcie użytkowania czy upadku. Ultracienkie, ultraskuteczne - takie są nasze szkła hartowane i folie na ekran Apple. Przekonaj się o tym sam!