Etui na Samsung Galaxy  

Jest 8096 produktów.

Etui na telefon Samsung galaxy, pokrowce, futerały i obudowa do telefonu z własnym zdjęciem lub z  grafiką, ochronne, z okienkiem i firmowe. Etui na Samsung Galaxy, idealnie jest dopasowane do każdego modelu. Dzięki naszym pokrowcom telefon pewnie leży w dłoni. Nasze case'y nie zaburzają również kształtu telefonu. Pokrowiec jest bardzo praktyczny, nie zakrywa najważniejszych gniazd, aparatu, głośników i lampy.

Z nadrukami Markowe etui Zaprojektuj foto etui Akcesoria GSM

Pokazuje 1 - 60 z 8096 produktów

Model telefonu:

Etui na Samsung Galaxy

Etui na smartfony Samsung Galaxy - Twój telefon z nowym charakterem

Wraz z wprowadzeniem pierwszego telefonu z serii Galaxy koreańska firma Samsung ugruntowała swoją pozycję światowego lidera rynku GSM. Przykładów nie trzeba szukać daleko - również w naszym kraju telefony takie jak Samsung S6 czy J5 2016 należą do najczęściej wybieranych przez klientów końcowych. Połączenie unikalnego designu z najwyższą jakością wykonania zaprowadziło Samsung Electronics do elitarnego grona 10 najlepszych marek świata. Choć producent posiada w swojej ofercie wytrzymałe telefony, takie jak Samsung Solid, to zdecydowana większość oferowanych smartfonów wymaga dodatkowej ochrony przed uszkodzeniami mechanicznymi - najlepszym rozwiązaniem pozostaje zakup ochronnego pokrowca. Jeżeli szukasz odpowiednio dopasowanego etui na telefony z serii takie jak Samsung Galaxy A5 2017 czy nowy Samsung Galaxy S9 - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto zabezpieczyć telefon ochronną obudową?

Wysoka cena części zamiennych między innymi ekranów, czy płyt głównych czyni naprawę uszkodzonego telefonu bardzo kosztowną, tymczasem wystarczy chwila nieuwagi, aby smartfon wypadł nam z dłoni i uległ uszkodzeniu, czy też zniszczeniu. Odpowiednio dobrana ochronna kabura mimo swojej niewielkiej ceny może nam oszczędzić wydatków idących w setki złotych. Dzięki odpowiedniemu kształtowi oraz wykonaniu z pochłaniającego energię materiału ochronny kejs skutecznie amortyzuje i rozprasza siłę uderzenia, a tym samym w znaczący sposób minimalizuje ryzyko wystąpienia uszkodzeń mechanicznych. Za sprawą perfekcyjnego dopasowania do urządzenia, jakiemu jest dedykowane, silikonowe etui łączy skuteczną ochronę z łatwym dostępem do przycisków, przez co nie powoduje spadku komfortu pracy z urządzeniem. Produkty z naszego asortymentu stanowić mogą również doskonały sposób na odświeżenie wyglądu telefonu. Dzięki przykryciu starej, odrapanej obudowy etui z nadrukiem smartfon zacznie wyglądać jak nowy. Zakup pokrowca to również okazja do wyrażenia siebie poprzez dobór odpowiedniego motywu graficznego - wzory kwiatowe, inspirujące hasła czy figury geometryczne nadadzą telefonowi unikalnego charakteru.

Sprawdź najpopularniejsze modele etui Samsung Galaxy: 

Model telefonu:

Etui na Samsung Galaxy

Popularne