Szkło hartowane na telefon  

Jest 574 produktów.

Szkło hartowane na telefon to najlepsza i najskuteczniejsza ochrona wyświetlacza telefonu przed potencjalnym zarysowaniem i stłuczeniem. Obecnie telefony kosztują tysiące złotych a wymiana stłuczonego wyświetlacza w smartfonie może kosztować kilkaset złotych. Hartowane szkło jest lepsze niż folia ochronna gdyż posiada dużo wiekszą twardość, jest grube i przede wszystkim mocniejsze. W razie ewentualnego uderzenia ekranem telefonu o wystające przedmioty bądź jego upadkiem na beton czy inne przedmioty, szkło skutecznie przyjmie uderzenie chroniąc cenny wyświetlacz.

Pokazuje 1 - 60 z 574 produktów

Model telefonu:

Szkło hartowane na telefon

Szkło hartowane na telefon - szybka na telefon

Po co to nam?

  • Naklejamy szkło na wyświetlacz (gdy się zniszczy odklejamy)
  • jeśli telefon upada bądź uderza w coś, niszczymy tylko ochronne szkło a nie drogi wyświetlacz!

Zobacz film jak nakleić hartowane szkło na smartfon? 

Jakie szkło wybrać na swój smartfon

Szkło przede wszystkim musi być dedykowane do danego modelu telefonu. Czyli musi posiadać dokładnie taki kształt i rozmiary jak wyświetlacz smartfona. Najtwardsze i najwytrzymalsze są szybki na smartfony o twardości 9h z oleofobową powłoką skutecznie zabezpieczają ekran przed zarysowaniem oraz uszkodzeniem mechanicznym. Bardzo dobrze odzwierciedla kolory i nie powoduje obniżenia funkcjonalności ekranu dotykowego. Szybka jest super cienka i dzięki zaokrąglonym krawędziom jest ledwo wyczuwalna pod palcem.

Jak założyć szkło na telefon

Kiedy już wybierzemy odpowiedni produkt dedykowany do naszego smartfona, zdecydujemy czy szkło ma być bezbarwne czy być może z kolorowymi krawędziami - złotymi, srebrnymi czy czarnymi, możemy przystąpić do montażu na telefonie. Montaż warstwy ochronnej jest prosty i przyjemny. W zestawie ze szkłem hartowanym dostaniemy chusteczki do "suchego" i " mokrego" oczyszczenia wyświetlacza. Jest to dosyć ważne by odtłuścić ekran przed założeniem szybki, tak by klej właściwie związał. Pamiętajmy, że szkło należy nałożyć za pierwszym razem gdyż odklejanie go i poprawianie może spowodować uszkodzenie lub popękanie. Oczyszczony telefon należy ułożyć płasko np na stole i przyłożyć od góry szkło nie dotykając jeszcze ekranu, starając się ustawić je równo tak by wycięcia na apara, mikrofon czy przyciski, spasowaly sie na właściwe miejsca. Po przyłożeniu szybkę można lekko nacisnąć tak by klej rozłożył się równomiernie. Postarajmy się "wycisnąć" wszystkie bąble, przesuwając palcem bąbel w stronę kraju szybki

Zdejmowanie szkła

Szkło zdejmuje się bardzo łatwo, wystarczy je oderwać ręką - podważając paznokciami. Lepiej nie robić tego nożem czy śrubokrętem bo można zniszczyć wyświetlacz telefonu. Szkło schodzi łatwo i w zasadzie nie zostawia żadnych śladów. Samo szkło ulegnie zniszczeniu popęka. Nie musisz się jednak obawiać że się zranisz lubże odłamki polecą dookoła. Szkło jest "klejone" tak jak szyby samochodowe i nawet popękane trzyma się w jednym kawałku

Hartowane szkło na telefon dostępne w naszej ofercie są idealnie dopasowane do smartfona. Proponujemy rozwiązania o wymiarach perfekcyjnie współgrających z konkretnym modelem urządzenia. Precyzyjnie wykonany poprawia właściwości ekranu, gwarantując wysoką przejrzystość, czułość na dotyk, a także ochronę przed ekstremalnymi uszkodzeniami.

jak założyć hartowane szkło na telefon

Wybierz szkło hartowane na swój telefon:

Model telefonu:

Szkło hartowane na telefon

Popularne