Szkło hartowane na telefon - szybka do telefonu - folie ochronne  

Jest 945 produktów.

Szkło hartowane na telefon to najlepsza i najskuteczniejsza ochrona wyświetlacza telefonu przed potencjalnym zarysowaniem i stłuczeniem. Obecnie telefony kosztują tysiące złotych, a wymiana stłuczonego wyświetlacza w smartfonie może generować wydatek rzędu kilkuset złotych. Szkło na telefon jest lepsze niż folia ochronna, gdyż posiada dużo większą twardość, jest grube i przede wszystkim mocniejsze. W razie ewentualnego uderzenia ekranem telefonu o wystające przedmioty bądź jego upadkiem na beton czy inne przedmioty, szkło do telefonu skutecznie zamortyzuje siłę uderzenia, chroniąc cenny wyświetlacz.

Pokazuje 1 - 60 z 945 produktów

Model telefonu:

Szkło hartowane na telefon

Szkło hartowane na telefon - szybka na telefon

Po co to nam?

  • Naklejamy szkło na wyświetlacz (gdy się zniszczy odklejamy)
  • jeśli telefon upada bądź uderza w coś, niszczymy tylko ochronne szkło a nie drogi wyświetlacz!

Zobacz film jak nakleić hartowane szkło na smartfon? 

Jakie szkło wybrać na swój smartfon?

Szkło na telefon musi być przeznaczone do danego modelu smartfona i posiadać dokładnie taki kształt i rozmiary jak wyświetlacz. Najtwardsze i najwytrzymalsze są szybki hartowane na telefon o twardości 9h z oleofobową powłoką skutecznie zabezpieczają ekran przed zarysowaniem oraz uszkodzeniem mechanicznym. Szkło hartowane na telefon bardzo dobrze odzwierciedla kolory i nie powoduje obniżenia funkcjonalności ekranu dotykowego. Hartowana szybka ochronna jest supercienka i dzięki zaokrąglonym krawędziom jest ledwo wyczuwalna pod palcem.

Jak założyć szkło na telefon?

Kiedy już wybierzemy odpowiednie szkło hartowane na telefon dopaoswane do naszego smartfona, zdecydujemy, czy szkło hartowane do telefonu ma być bezbarwne, czy być może z kolorowymi krawędziami - złotymi, srebrnymi czy czarnymi, możemy przystąpić do montażu na telefonie. Montaż warstwy ochronnej jest prosty i przyjemny. W zestawie ze szkłem hartowanym dostaniemy chusteczki do "suchego" i " mokrego" oczyszczenia wyświetlacza. Jest to dosyć ważne, by odtłuścić ekran przed założeniem szybki, tak by klej właściwie związał. Jak założyć szkło hartowane na telefon? Należy to zrobić za pierwszym razem, gdyż odklejanie go i poprawianie może spowodować uszkodzenie lub popękanie. Oczyszczony telefon należy ułożyć płasko, na przykład na stole, i przyłożyć od góry szkło, nie dotykając jeszcze ekranu, starając się ustawić je równo, tak by wycięcia na aparat, mikrofon czy przyciski, spasowały się na właściwe miejsca. Po przyłożeniu szkło do telefonu można lekko docisnąć, tak by klej rozłożył się równomiernie. Postarajmy się "wycisnąć" wszystkie bąble, przesuwając palcem bąbel w stronę kraju szybki.

Zdejmowanie szkła hartowanego do telefonu

Szkło hartowane na ekran telefonu zdejmuje się bardzo łatwo, wystarczy je oderwać ręką - podważając paznokciami. Lepiej nie robić tego nożem czy śrubokrętem, ponieważ można zniszczyć wyświetlacz telefonu. Szkło ochronne hartowane schodzi łatwo i w zasadzie nie zostawia żadnych śladów. Nawet jeśli szkło do telefonu popęka, nie musisz się obawiać, że się zranisz lub że odłamki polecą dookoła. Szkło hartowane do telefonu jest "klejone" w taki sam sposób szyby samochodowe i nawet popękane tnie pokruszy się w drobny mak.

Szkło hartowane czy folia ochronna na telefon?

Folia ochronna na telefon dotykowy nie musi być złym wyborem, pod warunkiem, że zadbamy o smartfona kompleksowo. Jeśli wybierzesz etui z klapką, to folia na telefon spełni swoje zadanie w 100%, zabezpieczając ekran przed zabrudzeniem, zakurzeniem, zarysowaniem i śladami palców na wyświetlaczu.

Hartowane szkła i folie ochronne na telefon dostępne w naszej ofercie w dobrej cenie są idealnie dopasowane do smartfona. Proponujemy rozwiązania o wymiarach perfekcyjnie współgrających z konkretnym modelem urządzenia. Precyzyjnie wykonany poprawia właściwości ekranu, gwarantując wysoką przejrzystość, czułość na dotyk, a także ochronę przed ekstremalnymi uszkodzeniami.

jak założyć hartowane szkło na telefon

Wybierz szkło hartowane na swój telefon:

Model telefonu:

Szkło hartowane na telefon

Popularne