Szkło hartowane na telefon - szybka do telefonu - folie ochronne  

Jest 1281 produktów.

Dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego ochronne szkło hartowane na telefon to najlepsza i najskuteczniejsza ochrona wyświetlacza telefonu przed potencjalnym zarysowaniem i stłuczeniem. Obecnie telefony kosztują tysiące złotych, a wymiana stłuczonego wyświetlacza w smartfonie może generować wydatek rzędu kilkuset złotych. Szkło na telefon jest lepsze niż folia ochronna, gdyż posiada dużo większą twardość, jest grube i przede wszystkim mocniejsze. W razie ewentualnego uderzenia ekranem telefonu o wystające przedmioty bądź jego upadkiem na beton czy inne przedmioty, szkło do telefonu skutecznie zamortyzuje siłę uderzenia, chroniąc cenny wyświetlacz. To oznacza możliwość uniknięcia potężnych wydatków na jego naprawę, podczas gdy zakup takiej szybki ochronnej zupełnie nie jest drogi, ceny szkieł hartowanych zamykają się w dwucyfrowych kwotach. Opłacalne? Oczywiście, i to jak!

Pokazuje 1 - 60 z 1281 produktów

Model telefonu:

Szkło hartowane na telefon

Sortuj po:
Model telefonu

Szkło hartowane – w jakim celu się je stosuje i jakie szkło hartowane wybrać?

Oferowana w naszym sklepie w wielu rozmiarach i kształtach hartowana szybka ochronna na smartfon to zdecydowanie warte swojej ceny zabezpieczenie, które sprawia, że urządzenie jest mniej podatne na uszkodzenia mechaniczne. Polecamy jej wybór zamiast wydawania pieniędzy na znacznie mniej trwałą i solidną folię zabezpieczającą, która tworzy tylko bardzo cienką powłokę na ekranie telefonu. Dzięki temu wyświetlacz ciężej zarysować ostrym narzędziem.

Wszystkie wymienione zalety szkła hartowanego, które różnią go od zwykłego szkła, są niepodważalne, a jego skuteczność wysoka, dlatego hartowane szkła warto polecić każdemu, kto dużo czasu spędza w trudnych warunkach, np. w pracy. Jeżeli wykonujesz obowiązki zawodowe w warsztacie, na placu budowy, w zakładzie przemysłowym, cukierni, piekarni lub innym obiekcie, w którym istnieje ryzyko zniszczenia ekranu telefonu poprzez zbicie czy zarysowanie, zakup szkła hartowanego z powłoką oleofobową jest ze wszech miar słuszną decyzją. Szybkę ochronną warto polecić także osobom żyjącym aktywnie.

Te produkty to absolutne „muste have” w postaci solidnego szkła ochronnego dla każdego, komu już w życiu przydarzyło się zbicie czy poważnie zarysowanie wyświetlacza. Ponieważ w takiej sytuacji nierzadko jedynym rozwiązaniem pozostaje wymiana ekranu na nowy, co wiąże się z wydatkiem co najmniej kilkuset złotych, a w przypadku flagowych modeli dużo większym, warto się przed tym zabezpieczyć nałożeniem szkła ochronnego. Takiej szybki nie da się zarysować ostrymi narzędziami, a jej zbicie jest znacznie trudniejsze niż zwykłej folii, nie mówiąc o wyświetlaczu pozbawionym dodatkowej warstwy zabezpieczającej.

Szkła hartowane na telefon - szybka na telefon

Po co to nam?

  • Naklejamy szkło na wyświetlacz (gdy się zniszczy odklejamy)
  • Upadek telefonu z wysokości, który ma szkło ochronne, prawdopodobnie niszczy tylko ochronne szkło a nie drogi wyświetlacz!

Założenie szkła - zobacz film jak nakleić hartowane szkło na smartfon? 

Jakie szkła hartowane wybrać na swój smartfon?

Szkło na telefon musi być przeznaczone do danego modelu smartfona i posiadać dokładnie taki kształt i rozmiary jak wyświetlacz, żeby idealnie pokrywać cały front telefonu. Twardość i grubość szkła hartowanego wpływają na jego wytrzymałość - najtwardsze i najwytrzymalsze są szybki hartowane na telefon o twardości 9H (nie jest to mierzone w skali Mohsa) z oleofobową powłoką skutecznie zabezpieczają ekran przed zarysowaniem oraz uszkodzeniem mechanicznym, a wyświetlany obraz oraz czułość ekranu pozostaje bez zmian. Nasze szkła hartowane na telefon bardzo dobrze odzwierciedlają każdy kolor, który zachowuje estetyczny wygląd na długi czas. Hartowana szybka ochronna jest supercienka i dzięki zaokrąglonym krawędziom jest ledwo wyczuwalna pod palcem.

Jak założyć szkło na telefon?

Kiedy już wybierzemy odpowiednie szkło hartowane na telefon dopasowane do naszego smartfona, zdecydujemy, czy szkło hartowane do telefonu ma być bezbarwne, czy być może z kolorowymi krawędziami - złotymi, srebrnymi czy czarnymi, możemy przystąpić do montażu na telefonie. Montaż warstwy ochronnej jest prosty i przyjemny. Generalnie łatwośc montażu jest pozytywną cechą szkła hartowanego. W zestawie ze szkłem hartowanym dostaniemy chusteczki do "suchego" i " mokrego" oczyszczenia wyświetlacza. Jest to dosyć ważne, by odtłuścić ekran przed założeniem szybki, tak by klej właściwie związał. Jak założyć szkło hartowane na telefon? Należy to zrobić za pierwszym razem, gdyż odklejanie go i poprawianie może spowodować uszkodzenie lub popękanie. Oczyszczony telefon należy ułożyć płasko, na przykład na stole, i przyłożyć od góry szkło, nie dotykając jeszcze ekranu, starając się ustawić je równo, tak by wycięcia na aparat, mikrofon czy przyciski, spasowały się na właściwe miejsca. Po przyłożeniu szkła hartowanego do telefonu można lekko go docisnąć, tak by klej rozłożył się równomiernie. Postarajmy się "wycisnąć" wszystkie bąble, przesuwając palcem bąbel w stronę kraju szybki.

Zdejmowanie szkła hartowanego do telefonu

Szkło hartowane z telefonu zdejmuje się bardzo łatwo, wystarczy je oderwać ręką - podważając paznokciami. Lepiej nie robić tego nożem czy śrubokrętem, ponieważ można zniszczyć wyświetlacz telefonu. Szkła ochronne hartowane schodzą łatwo i w zasadzie nie zostawiają żadnych śladów. Nawet jeśli szkło do telefonu popęka, nie musisz się obawiać, że się zranisz lub że odłamki polecą dookoła. Szkło hartowane do telefonu jest "klejone" w taki sam sposób szyby samochodowe i nawet popękane nie pokruszy się w drobny mak.

Szkło hartowane czy folia ochronna na telefon?

Czy folia ochronna na telefon będzie dobrym rozwiązaniem, pod warunkiem, że zadbamy o smartfona kompleksowo. Jeśli wybierzesz etui z klapką, to folia na telefon spełni swoje zadanie w 100%, zabezpieczając ekran przed zabrudzeniem, zakurzeniem, zarysowaniem kluczamy czy innymi ostrymi elementami i śladami palców na wyświetlaczu, a inne uszkodzenia mechaniczne będa mniej zauważalne

Szkła hartowane i folie ochronne na telefon dostępne w naszej ofercie w dobrej cenie są idealnie dopasowane do smartfona. Porównaj ceny szkieł hartowanych i wybierz te najbardziej konkurencyjne. Proponujemy rozwiązania o wymiarach perfekcyjnie współgrających z konkretnym modelem urządzenia. Precyzyjnie wykonany poprawia właściwości ekranu, gwarantując wysoką przejrzystość i czułość na dotyk. Uszkodzenia mechaniczne już nie będą takie straszne!

jak założyć hartowane szkło na telefon

Wybierz szkło hartowane na swój telefon:

Model telefonu:

Szkło hartowane na telefon

Popularne