Uchwyt do telefonu do samochodu  

Jest 32 produktów.

Dużo jeździsz samochodem, a telefon trzymasz w schowku, na fotelu lub drzwiach? Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego - wybierz uchwyt na telefon do samochodu, dzięki któremu Twój smartfon w końcu będzie miał swoje własne miejsce. Zamontujesz go bowiem w sposób, nie ograniczający pola widzenia i tak, aby telefon był w zasięgu wzroku. To pozwoli Ci korzystać z nawigacji, rozmawiać w trybie głośnomówiącym czy słuchać muzyki. Jaki uchwyt na telefon do samochodu wybrać? W zależności od potrzeb możesz postawić na uchwyt do telefonu:

  • magnetyczny uchwyt do samochodu,
  • uchwyt grawitacyjny
  • uchwyty, które mają ładowanie indukcyjne (bezprzewodowe ładowanie)
  • uchwyty montowane na kratkę wentylacyjną,
  • który przymocujesz do przedniej szyby lub deski rozdzielczej za pomocą specjalnej przyssawki.
Zobacz nasze Ładowarki Samochodowe >>
Pokazuje 1 - 32 z 32 produktów

Model telefonu:

Uchwyt na telefon do samochodu

Uchwyt do telefonu - czy cena ma znaczenie?

Wykonany z plastiku uchwyt do telefonu w samochodzie powinien być wysokiej jakości. Niestety, najtańsze samochodowe uchwyty do telefonów:

  • nie są trwałe,
  • stwarzają ryzyko wypadnięcia smartfona w trakcie jazdy.

Kupując uchwyt na telefon do samochodu, zwróć uwagę na zębatki i elementy mocujące - powinny być na tyle mocne, by utrzymały ciężar smartfona. Warto wziąć także pod uwagę wielkość telefonu, by ten bez problemu mieścił się w uchwycie. Większość producentów stawia dziś na uniwersalne uchwyty samochodowe do telefonów, które można dopasować do wymiarów danego modelu. Taki uniwersalny sprzęt pasuje do smartfonów rozmaitych marek.

Uchwyt do auta na szybę - nie żałuj pieniędzy na własny komfort

Tradycyjne uchwyty samochodowe na telefon montowane są na szybie. Większość użytkowników korzysta właśnie z takich modeli, które możemy dopasować do wielkości urządzenia. Zarówno montaż uchwytu, jak i telefonu w nim jest prosty i szybki. Wystarczy umyć szybę od środka i na suchą powierzchnię przykleić uchwyt z pomocą specjalnej przyssawki. Następnie wkładamy smartfon do środka, dopasowujemy szerokość rozstawu bocznych uchwytów do szerokości sprzętu. Warto także dopasować położenie wyświetlacza do własnych potrzeb i gotowe - możemy podróżować, dokądkolwiek chcemy! Pamiętajmy, że warto wybrać nieco droższy uchwyt na telefon do samochodu, z którego możliwości będziemy cieszyć się znacznie dłużej. Lepiej wydać więcej pieniędzy od razu zamiast co kilka tygodni lub miesięcy wybierać nowy model.

Magnetyczny uchwyt do samochodu na smartfona - wygodny montaż i użytkowanie pod czas jazdy samochodemNLP

Nie ruszasz się nigdzie bez smartfona, a nawigacja samochodowa w czasie jazdy to Twój przewodnik po mieście, dlatego zastanawiasz się, jaki uchwyt na telefon do samochodu wybrać? Wśród propozycji sklepów stacjonarnych i internetowych znaleźć można dobre uchwyty magnetyczne do telefonu komórkowego, nawet z ładowarką indukcyjną. Takie uchwyty mjaa łatły sposób mocowania. Ich jedną część, z magnesem, przyczepiamy do tylnej obudowy telefonu, a drugą montujemy w wybranym miejscu na desce rozdzielczej lub na kratce wentylacyjnej. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie u osób niewysokich, dla których telefon zamontowany na szybie znajduje się zbyt daleko od fotela. Ponadto samochodowy uchwyt do telefonu na magnes jest obrotowy, dzięki czemu możesz korzystać z nawigacji na smartfonie ustawionym w poziomie.

Uchwyt do telefonu samochodowy to najlepszy prezent dla Ciebie i.. Twojego smartfona!

Każdy uchwyt samochodowy do telefonu zwiększa bezpieczeństwo w trakcie jazdy, ponieważ pozwala umieścić smartfon w najlepiej dobranym miejscu. Jaki uchwyt do telefonu wybrać? Dopasowany do potrzeb. Jeśli zależy nam na silnym sygnale GPS, bardzo dobrze sprawdzi się model, który zamocujemy na szybie za pomocą przyssawki. Bardziej cenisz wygodę użytkowania i łatwy dostęp do smartfona? Wybierz uchwyt do telefonu na magnes, który przyczepisz do kratki wentylacyjnej, a który cieszy się dobrymi opiniami wielu użytkowników. Ochronę smartfona w trakcie jazdy zapewni także dopasowana obudowa na telefon z silikonu oraz szkło hartowane na wyświetlacz. Razem z nami zapomnij o przewożeniu telefonu obok skrzyni biegów czy na kolanach - bądź bezpieczny na drodze z uchwytem na telefon!

Model telefonu:

Uchwyt na telefon do samochodu

Popularne