Uchwyt na telefon do samochodu  

Jest 13 produktów.

Uchwyt do samochodu na kokpit

Jaki uchwyt do samochodu? Są różne opinie. Najlepiej uchwyt przyklejany na klej lub przyzsawkę do kokpitu samochodu, dzięki temu nie rusza się podczas jazdy po wyboistych drogach. Nie mniej klej po jakimś czasie wysycha i musisz wymienić statyw.

Na kratkę nawiewu

Dla osób sporo podróżujących  polecamy uchwyty do samochodu na kratkę nawiewu samochodu.

  • Łatwo się mocuje i zdejmuje. Najczęściej uchwyty te sa obrotowe i możesz ustawić telefon w pionie bądź poziomie kiedy na przykład używasz nawigacji podczas jazdy.
  • Możesz użyć go jedną ręką.
  • Pasuje do każdego auta.
  • Jest na tyle mały że możesz zabrać go z sobą w każdą podróż.


Kiedy dużo jeździmy, a w międzyczasie korzystamy ze smartfona, kiedy oglądamy z takiego urządzenia filmy w domu albo po prostu nie lubimy jak leży on płasko na stole, świetną opcją dla nas będzie uchwyt na telefon.

Statyw do telefonu na magnes

               Również znajdziesz uchwyt do mocowania smartfona na magnes który przyczepiasz do kokpitu. Do telefonu przykleja się jeden element uchwytu, który pozwala na "złapanie" magnesu a drugi, magnetyczny spoczywa na kokpicie. Kiedy chcesz zaczepić smartfon po prostu przykładasz do magnesu i już. Łatwo się zakłada łatwo zdejmuje a dobrze trzyma w trakcie jazdy, nie spada kiedy jedziesz po nierównościach drogi.

Na rynku wyróżniamy masę rodzajów i modeli statywów, jednak główną ich funkcją jest stabilizacja naszego telefonu, aby korzystanie z niego stało się łatwiejsze. Często jest to również jedyna opcja, aby korzystać z iPhona w samochodzie podczas jazdy. Mamy uchwyty, które sprawią, że telefon będzie leżeć w poziomie tak, abyśmy mogli łatwo oglądać filmy lub w pionie kiedy korzystamy z funkcji telefonowania bądź smsów. Są również takie statywy, które po prostu mają ładnie wyglądać, a przy okazji podpierać naszego smartfona. Uchwyty w samochodach, służą nam, abyśmy mogli wykonywać i odbierać połączenia czy korzystać z nawigacji podczas jazdy.

               Cena uchwytów, tak jak ich funkcję, jest różna. Te, które mają tylko wyglądać możemy dostać za kilka lub kilkaset złotych. Nie ważne czy to będzie Galaxy czy iPhone wyglądać będzie pięknie ale czy zadziała?. Statyw, który nam posłuży przez dłuższy czas i spełni swoją funkcję, może  kosztować już większe pieniądze. Jednak warto zapłacić więcej by nie płacić dwa razy za chińskie podróbki, które rozlecą się po kilku dniach użytkowania. Pamiętaj - tanio kupujesz - dwa razy kupujesz

W naszym sklepie szeroki wybór uchwytów dopasowanych do potrzeb każdego użytkownika. Każdy uchwyt na telefon jest starannie zapakowany w oryginalne pudełko co sprawia go świetnym prezentem na święta, urodziny lub inne okazje. Samochodowy uchwyt z przyssawka dzięki której z łatwością możemy je zamontować na szybie lub tapicerce samochodu. Są obrotowe, na teleskopowym wysięgniku lub wpinane na kratkę samochodu lub na magnes. Miękkie gąbki utrzymują telefon na miejscu bez obawy jego zarysowania. Nasze produkty są bardzo bezpieczne dla telefonów. 

Popularne

Blog navigation

Latest posts