Akcesoria do telefonów Xiaomi - Szkła Hartowane Kable i Ładowarki  

Jest 325 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 325 produktów

Model telefonu:

Akcesoria do Xiaomi

Pełen komfort pracy z akcesoriami do Xiaomi

Jesteś szczęśliwym posiadaczem nowego Xiaomi Mi 11 Lite 5G i zastanawiasz się, w jakie gadżety go wyposażyć? Przede wszystkim postaw na te, które zapewnią mu odpowiednio wysoki poziom bezpieczeństwa. Najgorsze, co mogłoby Ci się teraz przytrafić to poważne uszkodzenie smartfona. Zamiast biernie czekać na to, co przyniesie los, weź go w swoje ręce! Wyposaż swój telefon w niezwykle odporną folię hydrożelową i ciesz się jego bezpieczeństwem na co dzień. Ten z pozoru prosty, ale jakże istotny gadżet uchroni Twoje urządzenie przez zarysowaniem ekranu podczas spaceru po lesie lub w trakcie pracy. Folia jest niezwykle wytrzymała, a przy tym cienka i niewyczuwalna. Korzystając ze smartfona nawet nie poczujesz, że jest ona nałożona, co utrzyma komfort jego użytkowania na dotychczasowym poziomie. Bez problemu samodzielnie zamontujesz ją na swoim Xiaomi Mi 11 Lite 5G, bowiem jest to czynność niezwykle prosta i intuicyjna. Znajdziesz ją w ofercie naszego sklepu, w której mamy akcesoria dla większości znanych modeli smartfonów. Sprawdź i zamów ochronę dla swojego urządzenia już dziś!

Kable oraz ładowarki do telefonu Xiaomi

Kolejnym z akcesoriów, które są niezbędne do korzystania ze smartfona jest ładowarka sieciowa. Dzięki niej w prosty i szybki sposób naładujesz baterię swojego Xiaomi Mi 11 Lite 5G, byś mógł korzystać z jego dobrodziejstw przez kolejne, długie godziny. W większości przypadków są to ładowarki USB, które możesz podłączyć zarówno do gniazdka, jak i innego urządzenia np. komputera, czy laptopa zdejmując nakładaną wtyczkę. Dzięki niej nie ominie Cię żaden serial w Twoim smartfonie, a cały proces ładowania nie zajmie więcej niż około dwóch godzin. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz sprzęt do ładowania, w tym do modelu Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Długi kabel pozwoli Ci w komfortowy sposób kontynuować korzystanie z urządzenia w trakcie ładowania baterii. Nie polecamy jednak robić tego podczas brania kąpieli!

Szkła Hartowane na ekran telefonu Xiaomi Mi 11 Lite 5G

Jeśli sporo czasu spędzasz w trasie prowadząc auto, z pewnością przyda Ci się jeszcze jeden gadżet. Mamy tutaj na myśli uchwyt na telefon, który przymocować możesz zarówno do deski rozdzielczej auta, kratki wentylacyjnej lub na przedniej szybie. Dzięki niemu stabilnie utrzymasz swój smartfon podczas jazdy, nawet po najbardziej wyboistej trasie. Pozwoli Ci to na korzystanie z podstawowych funkcji urządzenia bez konieczności jego ciągłego trzymania w dłoniach, co generowałoby spore zagrożenie w ruchu drogowym. Zamiast tego w prosty sposób odbierzesz połączenie od bliskiej Ci osoby oraz sprawdzisz, w jakim położeniu na mapie aktualnie się znajdujesz. Tego typu akcesoria z reguły posiadają regulowane uchwyty, które można dostosować do swoich potrzeb. Idealnie skierujesz zatem smartfon w swoją stronę, by możliwie jak najwygodniej móc z niego korzystać. Przeglądając ofertę naszego sklepu znajdziesz wiele uchwytów, które dostosowane są do konkretnego modelu telefonu, w tym do Xiaomi Mi 11 Lite 5G. Większość z nich ma jednak zastosowanie uniwersalne lub dostosowane do konkretnej przekątnej ekranu smartfona.

Model telefonu:

Akcesoria do Xiaomi

Popularne