Kabel USB - C nowego typu  

Jest 47 produktów.

Aby podłączyć swój smartphone do ładowarki lub drukarki, niezbędny jest przewód z odpowiednią wtyczką. Do nowych urządzeń coraz częściej wykorzystuje się wejście na kabel USB-C. Ich duży wybór znajdziesz na stronie etuistudio.pl. Mogą się one od siebie różnić nie tylko długością, ale również materiałem, z którego zostały wykonane. Ten rodzaj wtyku ma charakterystyczny wygląd spłaszczonego prostokąta o zaokrąglonych rogach. Taki kształt umożliwia łatwe podłączenie wtyczki do telefonu i eliminuje trudności z dopasowaniem odpowiedniej strony. Niewielka cena kabla USB typu C sprawia, że coraz więcej użytkowników ma w domu nie tylko jedną sztukę.

Pokazuje 1 - 47 z 47 produktów

Model telefonu:

Kabel USB C

Kabel USB C – zalety

Jedną z głównych zalet kabla USB C jest z pewnością transfer danych o dużej przepustowości. Umożliwia on sprawne przesyłanie zdjęć, filmów i innych plików na przykład pomiędzy telefonem a komputerem oraz szybkie ładowanie baterii. Ponadto znacznym udogodnieniem jest uniwersalność takiego przewodu. Mając przy sobie jedynie ładowarkę do laptopa, nie musisz już pamiętać o zabraniu kabla do telefonu. Coraz więcej urządzeń wyposaża się bowiem w port tego typu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Gwarantujemy darmową dostawę już od 100 złotych i możliwość zwrotu zamówienia do 30 dni. Sprawdź sam.

Do czego służy kabel USB typu C?

Kabel USB typu C to wszechstronne i wydajne narzędzie do przesyłania danych i ładowania urządzeń elektronicznych. Jest on kompatybilny z wieloma urządzeniami, w tym smartfonami, tabletami, laptopami i innymi urządzeniami o wysokiej mocy. Zawdzięcza to swojej zdolności do dostarczania do 100 W mocy, co jest wystarczające do ładowania większości laptopów.

Jaki kabel USB typu C do szybkiego ładowania?

Najważniejszym czynnikiem do uwzględnienia przy wyborze kabla USB typu C do szybkiego ładowania jest jego specyfikacja mocy. Kable obsługujące standard USB Power Delivery (USB PD) są często najlepszym wyborem, ponieważ mogą dostarczyć do 100W mocy i umożliwiają szybkie ładowanie kompatybilnych urządzeń. Dodatkowo, jakość kabla jest również ważna - kable o lepszej jakości często oferują szybsze prędkości ładowania i większą trwałość.

Jaki kabel USB C do telefonu?

Kabel USB C jest idealny do ładowania telefonu, szczególnie jeśli Twój telefon obsługuje szybkie ładowanie. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie kable USB C są takie same. Ważne jest, aby wybrać kabel o odpowiedniej długości i wytrzymałości, który jest kompatybilny z Twoim telefonem. Wiele kabli USB C obsługuje technologię Power Delivery, która umożliwia szybkie ładowanie urządzeń kompatybilnych z tą technologią.

Dlaczego USB-C jest lepsze?

USB-C ma wiele zalet, które czynią go lepszym wyborem w porównaniu do starszych typów kabli USB. Przede wszystkim, USB-C oferuje znacznie szybsze prędkości transferu danych - nawet do 10 Gbps. Poza tym, USB-C jest również bardziej uniwersalny, ponieważ jest to typ kabla, który może być używany do różnych zadań, takich jak przesyłanie danych, ładowanie urządzeń czy nawet przesyłanie obrazu na ekran. Wreszcie, wtyczka USB-C jest symetryczna, co oznacza, że możesz ją podłączyć w dowolnym kierunku, co eliminuje problem próby podłączenia jej w niewłaściwym kierunku.

Model telefonu:

Kabel USB C

Popularne