Akcesoria do telefonów Motorola - Szkła Hartowane Kable i Ładowarki  

Jest 236 produktów.

Najlepsze akcesoria do Motorola G9 Plus skuteczna ochrona smartfona

Codzienne wyzwania, jakie stawiasz przed sobą mogą nieść spore zagrożenie dla Twojego smartfona. Poranne bieganie, ciężka praca, jazda rowerem, czy zabawa z dziećmi na placu zabaw to tylko kilka przykładów sytuacji, w których o uszkodzenie urządzenia jest dość prosto. Nigdy nie wiesz, kiedy wysunie Ci się ono z dłoni lub wypadnie z kieszeni. Warto zatem w porę pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu na wypadek niepomyślnych zdarzeń. Fundamentalną zasadą jest zaopatrzenie telefonu w ochronę wyświetlacza.

Świetnie w tej roli sprawdzi się folia hydrożelowa, która nie tylko ochroni urządzenie w momencie upadku z niewielkiej wysokości, ale też zapobiegnie drobnym zarysowaniom ekranu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz takie zabezpieczenie do różnych modeli smartfonów, w tym do Motoroli G9 Plus. Folię w dość prosty i szybki sposób samodzielnie nałożysz na wyświetlacz, gdyż jest to czynność intuicyjna, niewymagająca jakichś specjalnych zdolności manualnych. Z pewnością dostrzeżesz również, że jest ona idealnie skrojona pod Twój model telefonu, idealnie przylegając i pokrywając całą powierzchnię wyświetlacza. Po jej nałożeniu nadal w sposób komfortowy będziesz mógł korzystać z urządzenia, ponieważ jest ona niezauważalna i praktycznie niewyczuwalna.

Szkło hartowane na aparat oraz ekran telefonu Motorola

Aby uzyskać stuprocentowe zabezpieczenie smartfona, warto zadbać również o jego tylną część. Tam znajduje się przecież aparat, który również narażony jest na zarysowania. Codzienne odkładanie urządzenia na półkę ekranem do góry, a potem sięganie po nie może dość wydatnie odbić się na żywotności tylnego aparatu. Rozwiązaniem jest wyposażenie smartfona w szkło na aparat, które uchroni go przed tego typu sytuacjami. Dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się wysoką jakością fotografii wykonywanych w nowopoznanych miejscach przez zdecydowanie dłuższy czas. Szkiełko jest dość cienkie, ale za to bardzo wytrzymałe. Ochroni Twój aparat, gdy podczas robienia zdjęcia smartfon wysunie Ci się z rąk w najmniej spodziewanym momencie. Nie wpłynie jednak na pogorszenie ich jakości, o ile przed nałożeniem porządnie je przeczyścisz specjalną chusteczką do tego typu powierzchni. Sprawdź ofertę naszego sklepu, a z pewnością znajdziesz więcej gadżetów dla swojego urządzenia, które zapewnią mu bezpieczeństwo każdego dnia.

Ładowarka do telefonu Motorola - rozładowana bateria to już nie problem!

Twój smartfon rozładowuje się w najmniej spodziewanym momencie? Jeśli przez to nie możesz dokończyć oglądania ulubionego serialu lub grania w ulubioną grę, koniecznie dodaj mu mocy poprzez podpięcie do gniazdka. W ofercie naszego sklepu znajdziesz bowiem kabel do ładowania dla każdego modelu smartfona, w tym także Motoroli G9 Plus. Jeśli Twoja ładowarka uległa uszkodzeniu i nie masz jak naładować baterii, koniecznie zajrzyj do nas, a w korzystnej cenie zamówisz niezbędny sprzęt. Dzięki niemu podładujesz swój smartfon kiedy tylko zechcesz, a za sprawą długiego przewodu będziesz mógł kontynuować korzystanie z urządzenia w trakcie ładowania.