Etui na telefon LG V30 - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 158 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Etui na telefon na LG V30

Decydując się na zakup etui na telefon LG V30 należy dobrze przemyśleć tą kwestię. Najważniejszą sprawą podczas kupna jest oczywiście to, jaki poziom bezpieczeństwa jest w stanie zaoferować nam oprawka. Idealnie sprawdzi się model w stylu aluminiowego bumpera na telefon LG V30. Aluminiowy bumper jest świetnym wyborem, gdy mówimy o ochronie naszego smartfona. Upadki z jakichkolwiek wysokości nie są groźne dzięki odpowiedniemu zabezpieczeniu boków, jak i całej budowy telefonu.

Podczas zderzenia z ziemią smartfon bezproblemowo poradzi sobie z tym, wychodząc tym samym przeważnie bez większych uszkodzeń, co najwyżej z kilkoma rysami. Pokrowiec posiada również dobrze zrobione wycięcia co nie koliduje z żadnymi wejściami wykonanymi w smartfonie. Dzięki odpowiedniemu etui nie będzie także problemu ze znalezieniem klawiszy funkcyjnych, co pozwala nam na instynktowne wyszukiwanie owych przycisków.

Obudowy i pokrowce na LG V30

Dobre wykonanie całości sprawia, że wizualnie telefon LG V30 nie zostaje pogrubiony, zachowując swój płynny i zgrabny kształt. Nie można zapomnieć również o tym, że obudowa jest bardzo trudna do przegrzania dzięki odpowiedniemu przepuszczaniu powietrza. To wszystko tworzy ze sobą spójną całość, która zapewnia wysoki komfort użytkowania. Kilka słów na temat samego wyglądu i ogólnej prezencji pokrowca. Cechą wyróżniającą to etui jest właśnie zachowanie eleganckiego stylu, a zarazem nadanie nowoczesności. Osoby decydujące się na zakup etui LG V30 będą na pewno zadowoleni. Ta forma ochrony daje wszystko co niezbędne-  bezpieczeństwo oraz świetny design.

Sprawdź dostępne w naszym sklepie pozostałe etui do telefonów LG.

Case i Futerały dostępne w naszym sklepie na telefon LG V30

Kolejna wersja niepowtarzalnego smartfona marki LG. Jest to zaprezentowany w III kwartale 2017 roku LG V3 o ponadprzeciętnych parametrach wydajnościowych. Dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi Qualcomm Snapdragon 835 o zegarze 2,45 GHz. W telefon została wbudowana pamięć o pojemności 64 GB, co daje pamięć dla użytkownika wynoszącą 48 GB. Telefon zasilany jest z baterii Li-Po 3300 mAh. Wymiary telefonu są następujące 151,70 x 75,40 x 7,30 mm. Przy niewielkiej wadze 158 g uzyskujemy aż 6 cali przekątnej ekranu. Czyli wielkość ekranu to prawie wielkość ekranu tabletu. Oglądanie filmów czy zdjęć na tym telefonie to sama przyjemność. Można na nim zrobić dosłownie wszystko. Telefon posiada aż trzy aparaty, o matrycach 16 Mpx, 13 Mpx oraz 5 Mpx. Można robić nim wysokiej klasy zdjęcia w ciemności oraz innych trudnych warunkach, ponieważ jak w każdym telefonie, jest również lampa i zoom. LG V3 to nowoczesny i niezawodny telefon, który dzięki wysokim parametrom na pewno spełni oczekiwania wszystkich użytkowników.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele LG

Etui na telefon LG Velvet

Etui na telefon LG V30

Etui na telefon LG Q60

Etui na telefon LG Q6

Etui na telefon LG L90

Etui na telefon LG L70

Etui na telefon LG K8 2017

Etui na telefon LG K62 +

Etui na telefon LG K62

Etui na telefon LG K61

Etui na telefon LG K52

Etui na telefon LG K51S

Etui na telefon LG K50S

Etui na telefon LG K50

Etui na telefon LG K41S

Etui na telefon LG K40

Etui na telefon LG K4 2017

Etui na telefon LG K11

Etui na telefon LG K10 2018

Etui na telefon LG K10 2017

Etui na telefon LG K10 2016

Etui na telefon LG G5

Etui na telefon LG G4

Etui na telefon LG G3

Etui na telefon LG G2

Etui na telefon LG G6

Etui na telefon LG K42

Etui na telefon LG K8