Etui na telefon LG K42 - Obudowy, Kejsy i pokrowce  

Jest 103 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Silikonowy Case na LG K42

Montaż silikonowego pokrowca jest banalnie prosty i poradzi sobie z nim każdy zamawiający, niezależnie od umiejętności technicznych. Po rozpakowaniu zamówienia nie trzeba robić nic więcej poza wciśnięciem tyłu smartfona w świeżo dostarczone plecki. Etui są dobrze dopasowane, więc kurz ani pył nie będzie przedostawać się do środka, ale zarazem elastyczność materiału, z którego jest wykonane LG K42 etui sprawia, że wszystko przebiega szybko i sprawnie.

Etui na LG K42 z modnym nadrukiem

Taki rodzaj zabezpieczenia telefonu posiada praktycznie same zalety. Odporność na uszkodzenie mechaniczne to jedna z najbardziej istotnych na którą zwracają uwagę użytkownicy. Poza tym etui LG K42 zabezpieczy nasze urządzenie przed kurzem i pyłem. Zastosowanie pancernego etui będzie niezbędne przy wielu pracach fizycznych. Kolejną istotną zaletą etui na LG K42 jest fakt, że po zdjęciu ochrony smartfon będzie wyglądał jak nowy. Za wadę zaś możemy zaliczyć fakt, że telefon będzie grubszy w dłoni i może się gorzej prezentować w niektórych przypadkach. I tu pojawia się pytanie czy warto mieć praktyczne zabezpieczenie czy ryzykować uszkodzenie drogocennego urządzenia? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sam.

Etui na telefon jest w stanie zapewnić użytkownikom smartfonów najwyższą jakość bezpieczeństwa, pod warunkiem że zostanie ono dobrze dobrane do naszego urządzenia. Takim właśnie pokrowcem będzie wersja silikonowa, a telefonem LG LG K42. Mówi się, że klasyczne rozwiązania są najlepsza. I to jest prawdą. Zastosowanie prostego i bezbarwnego silikonu do wykonania było strzałem w dziesiątkę. Elastyczność odgrywa bardzo duża rolę w tym etui. Pokrowiec bardzo dokładnie przylega do smartfona, co sprawia wrażenie idealnego dopasowania, a sam telefon leży wyśmienicie w dłoni i nie ma mowy o żadnych wyślizgnięciach. Klawisze funkcyjne znajdują się na swoich miejscach – wykonano jest precyzyjnie co do milimetra. Wycięcia także zasługują na dużą pochwałę, ponieważ zrobiono je bardzo dokładnie, nic nie odstaje i nie zachodzi na ekran. Dzięki cienkiej konstrukcji nie ma również problemów z odprowadzaniem ciepłego powietrza w trakcie działania urządzenia. Krótko mówiąc, obudowa pozostaje chłodna.

Jaki case na LG K42 Case wybrać dla dziecka?

W przypadku używania smartfona przez młodszych użytkowników zastosowanie ochrony jest bardzo istotne. Jak to z dziećmi, nieraz ich telefon będzie narażony na upadek. W naszej ofercie posiadamy nie tylko przezroczyste obudowy, ale również takie z wybranymi grafikami lub możliwe jest wgranie własnego zdjęcia. Dla naszej pociechy możemy zamówić taki z postacią z ulubionej bajki lub filmu. Jeżeli w grafikach dostępnych podczas zamawiania nie znajdziesz nic ciekawego możesz wybrać opcję “zaprojektuj etui” i dany obraz pojawi się na obudowie dla twojego dziecka. Brzmi bardzo prosto i rzeczywiście tak jest. Warto będzie również zamówić dodatkową szybkę zabezpieczającą ekran przed uszkodzeniem mechanicznym.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele LG

Etui na telefon LG Velvet

Etui na telefon LG V30

Etui na telefon LG Q60

Etui na telefon LG Q6

Etui na telefon LG L90

Etui na telefon LG L70

Etui na telefon LG K8 2017

Etui na telefon LG K62 +

Etui na telefon LG K62

Etui na telefon LG K61

Etui na telefon LG K52

Etui na telefon LG K51S

Etui na telefon LG K50S

Etui na telefon LG K50

Etui na telefon LG K41S

Etui na telefon LG K40

Etui na telefon LG K4 2017

Etui na telefon LG K11

Etui na telefon LG K10 2018

Etui na telefon LG K10 2017

Etui na telefon LG K10 2016

Etui na telefon LG G5

Etui na telefon LG G4

Etui na telefon LG G3

Etui na telefon LG G2

Etui na telefon LG G6

Etui na telefon LG K42

Etui na telefon LG K8