Etui na telefon LG K41s - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 188 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Etui na LG K41s dopasowane do Ciebie

W naszej ofercie posiadamy najlepszej jakości etui na smartfony. Znajdziesz u nas również etui na LG K41s. Poza wersjami przezroczystymi oraz w różnych kolorach możesz dodać samodzielne zdjęcie, które będzie nadrukowane na etui lub wybrać konkretną grafikę z naszej listy. Na pewno znajdziesz coś dla siebie lub swoich bliskich, gdyż LG K41s case może być również formą prezentu dla drugiej osoby. Jak wgrać własne zdjęcie? Jest to banalnie proste! Wystarczy, że wybierzesz opcję zaprojektuj etui, załadujesz wybrane zdjęcie i złożysz zamówienie. Zajmie Ci to niewiele czasu, a radość przy odebraniu zamówienia i wręczaniu prezentów będzie nieoceniona.

Czy da się zrobić zdjęcie w case do LG K41s?

Takie pytanie możesz sobie zadawać bezpośrednio przed zakupem takiego zabezpieczenia. Nie sądzisz, że plecki bez takiej możliwości byłyby kompletnie nie praktyczne? My też tak myślimy! Odpowiedź jest więc prosta - oczywiście, że da się zrobić zdjęcie, mając założony case. W silikonowej obudowie wycięte są otwory na aparat oraz miejsce służące do odblokowywania urządzenia przez odcisk palca. Bez większego problemu będziemy mieli również dostęp do złącza ładowania i słuchawek oraz dla wszystkich przycisków z boku urządzenia. Użytkowanie LG K41s etui nie zmniejsza możliwości telefonu w żadnym.

Etui na telefon jest w stanie zapewnić użytkownikom smartfonów najwyższą jakość bezpieczeństwa, pod warunkiem że zostanie ono dobrze dobrane do naszego urządzenia. Takim właśnie pokrowcem będzie wersja silikonowa, a telefonem LG K41s. Mówi się, że klasyczne rozwiązania są najlepsza. I to jest prawdą. Zastosowanie prostego i bezbarwnego silikonu do wykonania było strzałem w dziesiątkę. Elastyczność odgrywa bardzo duża rolę w tym etui. Pokrowiec bardzo dokładnie przylega do smartfona, co sprawia wrażenie idealnego dopasowania, a sam telefon leży wyśmienicie w dłoni i nie ma mowy o żadnych wyślizgnięciach. Klawisze funkcyjne znajdują się na swoich miejscach – wykonano jest precyzyjnie co do milimetra. Wycięcia także zasługują na dużą pochwałę, ponieważ zrobiono je bardzo dokładnie, nic nie odstaje i nie zachodzi na ekran. Dzięki cienkiej konstrukcji nie ma również problemów z odprowadzaniem ciepłego powietrza w trakcie działania urządzenia. Krótko mówiąc, obudowa pozostaje chłodna.

Jaka obudowa na telefon dla starszej osoby?

Seniorzy w obecnych czasach coraz częściej korzystają ze smartfonów i radzą sobie zazwyczaj całkiem nieźle. Przy pomocy dzieci i wnuczków szybko się uczą obsługi mediów społecznościowych, a nawet aplikacji banków i innych. Mają sporo czasu na naukę działania nowego urządzenia, więc jest często używane. Konsumpcyjny styl życia nie jest tak popularny w tej grupie wiekowej, więc ochrona urządzenia będzie na pewno konieczna. W przypadku wyboru motywu etui LG K41s najczęściej będą pojawiać się kwiaty, zwierzęta oraz przyroda. Warto jednak dostosować wybór do preferencji danej osoby, a w razie czego nie ryzykować nietrafionego zdjęcia i wybrać w jednolitym kolorze lub przeźroczyste.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele LG

Etui na telefon LG Velvet

Etui na telefon LG V30

Etui na telefon LG Q60

Etui na telefon LG Q6

Etui na telefon LG L90

Etui na telefon LG L70

Etui na telefon LG K8 2017

Etui na telefon LG K62 +

Etui na telefon LG K62

Etui na telefon LG K61

Etui na telefon LG K52

Etui na telefon LG K51S

Etui na telefon LG K50S

Etui na telefon LG K50

Etui na telefon LG K41S

Etui na telefon LG K40

Etui na telefon LG K4 2017

Etui na telefon LG K11

Etui na telefon LG K10 2018

Etui na telefon LG K10 2017

Etui na telefon LG K10 2016

Etui na telefon LG G5

Etui na telefon LG G4

Etui na telefon LG G3

Etui na telefon LG G2

Etui na telefon LG G6

Etui na telefon LG K42

Etui na telefon LG K8