Etui na telefon LG K11 - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 96 produktów.

etui z nadrukiem na telefon

Etui na smartfony

zaprojektuj etui na telefon

Zaprojektuj etui

kable i ładowarki do smartfonów

Kable i ładowarki

szkła hartowane na ekran telefonu

Szkła hartowane

Pokrowce i futerały na LG K11 silikonowe i gumowe

W dobie telefonów popularnym środkiem zabezpieczającym są etui. W trakcie wyboru konkretnego futerału należy kierować się przede wszystkim dobrem naszego smartfona. Musi być on odpowiednio dopasowany i spełniać określone wymogi bezpieczeństwa. Taką właśnie oprawką jest aluminiowy bumper, który bardzo dobrze chroni nasze urządzenie. Natomiast konkretnym modelem telefonu jest LG K11. Dziś pod lupę weźmiemy owe typ. Zaczynając od tematu bezpieczeństwa to ten pokrowiec prezentuje bardzo wysoki poziom. Aluminiowe wykonanie jest tym, co decyduje o wysokiej jakości zabezpieczeń. Upadki nie są już groźne dla naszego urządzenia- w najgorszych wypadkach kończy się na nic nie znaczących rysach.

Case i obudowa do LG K11 zapewnia pełną ochronę smartfona

Pokrowiec świetnie leży na powierzchni smartfona, nic nie zachodzi na ekran, nie utrudniając nam tym samym pracy. Cechą wartą podkreślenia jest to, że obudowa nie ulega nagrzaniu co pozwala na jeszcze bardziej komfortowe i długotrwałe użytkowanie sprzętu. Wszystkie klawisze funkcyjne są łatwo dostępne, a ich wyszukiwanie jest intuicyjne. Na pochwałę zasługują również wycięcia, które są pierwszej klasy. Najlepszymi słowami określającymi wygląd są elegancja i styl. Dla osób ceniących te dwie wartości wizualne jest to pozycja obowiązkowa. Podsumowując, etui na telefon bardzo sprawnie radzi sobie z zabezpieczeniem naszego urządzenia, a jednocześnie nadaje użytkownikowi elegancji, co jest bardzo przyjemnym połączeniem.

Kupując etui na telefon w pierwszej kolejności powinniśmy brać pod uwagę, jak dużo zabezpieczeń może zagwarantować nam konkretny rodzaj etui. Dziś pod lupę weźmiemy pokrowiec z kolorowym i modnym nadrukiem, telefonem będzie natomiast LG K11. Kwestia ochrony jest sprawą pierwszorzędną, gdy mowa o zabezpieczeniach smartfona. Futerał idealnie sprawuje się w czasie upadku urządzenia. Boki telefonu i tył jest dobrze zabezpieczony, świetnie przylegając do całości. Klawisze funkcyjne są łatwo dostępne, nie będzie najmniejszych problemów w wyczuciu ich. Wycięcia zostały wykonane z dużą precyzją, a odtwarzanie muzyki czy ładowanie telefonu nie będzie żadną trudnością. Obudowa dobrze przepuszcza powietrze dzięki odpowiedniemu systemowi odprowadzania ciepłego powietrza. Smartfon jest zawsze chłodny co jest ogromnym plusem.

Dane techniczne oraz wymiary telefonu LG K11

LG K11 trafił do rąk konsumentów w drugim kwartale roku 2018, gdzie nie spotkały go liczne oklaski, a raczej umiarkowane reakcje, które można podsumować w trzech słowach - szału nie ma. Ten budżetowy telefon posiada ekran o przekątnej 5.3 cala, oraz rozdzielczości 720 x 1280 px, który zajmuje zaledwie niecałe 70% przedniego panelu urządzenia. Dostępny jest w dwóch wersjach, z pamięcią wbudowaną 16GB lub 32GB, oraz z 2GB, lub 3GB pamięci RAM. Ze względu na swoje przeciętne parametry, jego bateria o pojemności 3000 mAh jest w zupełności wystarczająca, aby korzystać z niego przez cały dzień bez konieczności sięgania w którymś momencie po ładowarkę, która swoją drogą nie obsługuje szybkiego ładowania. Co ciekawe, pomimo małej ilości wolnego miejsca w samym telefonie, mamy możliwość rozszerzenia go za pomocą karty SD - i to aż o 2TB. K11 działa na systemie operacyjnym Android 7.1.2 Nougat, z nakładką LG. Procesor wykorzystany w tym modelu to MediaTek MT6750, którego taktowanie sięgają najwyżej 1.50 GHz. Poza tym, telefon posiada dwa przeciętne aparaty, jeden, ten z tyłu, to aparat o matrycy 13 Mpix, który może nagrywać filmy w rozdzielczości FullHD, oraz drugi, ten z przodu, o matrycy 8 Mpix. Poza tym dostajemy czytnik linii papilarnych oraz obsługę LTE. Telefon jest dość mały, bo jego wymiary to 148.70 x 75.30 x 8.68 mm, a mimo to waży dość sporo, bo aż 162 gramy. Mamy tu do czynienia ze standardowym wejściem mini-usb, oraz wejściem audio.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele LG

Etui na telefon LG Velvet

Etui na telefon LG V30

Etui na telefon LG Q60

Etui na telefon LG Q6

Etui na telefon LG L90

Etui na telefon LG L70

Etui na telefon LG K8 2017

Etui na telefon LG K62 +

Etui na telefon LG K62

Etui na telefon LG K61

Etui na telefon LG K52

Etui na telefon LG K51S

Etui na telefon LG K50S

Etui na telefon LG K50

Etui na telefon LG K41S

Etui na telefon LG K40

Etui na telefon LG K4 2017

Etui na telefon LG K11

Etui na telefon LG K10 2018

Etui na telefon LG K10 2017

Etui na telefon LG K10 2016

Etui na telefon LG G5

Etui na telefon LG G4

Etui na telefon LG G3

Etui na telefon LG G2

Etui na telefon LG G6

Etui na telefon LG K42

Etui na telefon LG K8