Etui na telefon LG G3 - Obudowy, Kejsy i Pokrowce  

Jest 94 produktów.

Kiedyś granica pomiędzy smartfonami a phabletami wydawała się jasna i klarowna – do tej drugiej kategorii niegdyś należało praktycznie wszystko, co miało wyświetlacz rzędu pięciu cali bądź więcej. Nie tak dawno temu przyszło jednakże usunąć z tej grupy aparaty o ekranie pięcocalowym, ponieważ zwyczajnie stało się to smartfonowym standardem. Teraz na rynku pojawiają się także modele, które tę granicę pragną przesunąć jeszcze dalej, czyniąc 5.1 czy 5.2 cala wymiarami stricte smartfonowymi. Nowa kreacja ze stajni koreańskiej firmy LG pragnie jeszcze bardziej rozmyć tę granicę dzięki 5.5 calowemu modelowi, LG G3, który odznacza się niespotykaną w tym segmencie rozmiarów cienkością ramek, które sprawiają, że bliżej temu modelowi do bycia typowym smartfonem, aniżeli phabletem. Naprawiono w nim takie błędy, jak brak slotu na kartę SD czy wymienialnego akumulatora. Zostawiono te rozwiązania, które się sprawdziły i spotkały się z aprobatą klientów. Mimo dużych rozmiarów, bardzo wygodnie leży on w dłoni – doskonale zagospodarowano w tym modelu każdy milimetr przestrzeni. Warto do tego flagowca zakupić ochronne etui, pokrowiec, futerał albo plecki, żeby dłużej cieszyć się nienaruszonym pięknem. Sprawdź również kreator dostępny na naszej stronie- pozwoli Ci on zaprojektować etui z grafiką na zamówienie, co nada Twojemu telefonowi wyjątkowego charakteru.

etui z nadrukiem na telefon LG g3

Etui z Nadrukiem

metalowe etui rock na telefon lg circle

Eleganckie etui

etui na zamowienie LG

Zaprojektuj etui 

akcesoria kable ładowarki dla telefonu LG

Akcesoria

Etui na telefon na LG G3

Zapewne jeśli zastanawiasz się na zakupem etui dla twojego LG G3, to ważna jest dla ciebie nie tylko jego funkcjonalność, czyli to jak wygodny jest dla ciebie oraz jak dobrze chroni twój smartfon przed uszkodzeniem, ale także i jego wygląd. Jeśli powyższy opis jest zgodny z tym, czym się kierujesz, to świetnie trafiłeś. Znajdziesz u nas niebywale szeroki asortyment case na LG G3, które wyróżniają się nie tylko wysoką odpornością, ale także niezwykłym pięknem. Każdy znajdzie coś dla siebie, bowiem oferujemy plecki w przeróżnych wzorach i kolorach, zarówno tych modniejszych, jak i tych bardziej ekstrawaganckich i innowacyjnych. Nikt nie chce wyglądać nudno i szaro, dlatego nie skazujcie na to waszego telefonu i wyposażcie go w odpowiednie opakowanie, jakim jest nakładka, znajdująca się w naszym sklepie. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości co do tego, czy warto nam zaufać, to wystarczy zapoznać się z setkami pozytywnych opinii naszych klientów, które z łatwością znajdziecie na łamach internetu.

W naszym asortymencie posiadamy również pozostałe etui do telefonów LG.

Obudowy i pokrowce na LG G3

Co tu dużo mówić, koreańskie LG ma to do siebie, że wie, co to znaczy wypuszczać bardzo dobre flagowce. Wie też, jak rozwijać to, co okazało się dobre i wsłuchuje się w głosy użytkowników, likwidując to, co niewłaściwe. Dlatego też w LG G3 nie odkryjemy istnej rewolucji względem poprzednika, G3. Nie znaczy to jednakże, że koncern bezczelnie zaserwował nam odgrzewanego kotleta. Podobnie, jak w poprzednim modelu, przyciski funkcyjne przeniesione zostały na tył urządzenia, pozostawiając boki niezagospodarowanymi. Zachowano też taką samą pojemność baterii, jak w LG G3. Powinno to pozwalać na dość długi czas pracy – w końcu jest to aż 3000 miliamperów. Pięcioipółcalowy ekran zamontowany w LG G3 bije flagowce konkurencji na łeb na szyję.

W czasach smartfonów, etui na telefon jest rzeczą niezbędną by dobrze zakonserwować swój sprzęt. Dla znacznej większości zapewnienie bezpieczeństwa urządzeniu jest priorytetowe. Dobrym przykładem jest tu silikonowa wersja. Mimo prostego rozwiązania, jest ono równie dobre co inne konkurencyjne oprawki. Telefonem na dziś będzie zaś LG G3. Użycie silikonu jest jak najbardziej dobrym posunięciem ze strony producentów. Elastyczność gwarantuje nam, że urządzenie będzie pasować idealnie, a w środku nie będzie luzów. Urządzenie pewnie trzyma się dłoni, co zwiększa komfort użytkowania. Nie musimy martwić się także o to, że smartfon się wyślizgnie. Wycięcia są dokładnie wykonane, nie utrudniając nam pracy, ani np. ładowania telefonu czy słuchania muzyki. Przyciski funkcji są dostosowane- nie ma najmniejszych problemów z wyczuciem ich. Pokrowiec dzięki minimalistycznemu wykonaniu gwarantuje także przepuszczanie powietrza- obudowa nie nagrzewa się.

Case i Futerały dostępne w naszym sklepie na telefon LG G3

Do czynienia mamy tu z niesamowitą wręcz rozdzielczością i spytać aż można „po co aż tyle?” Mimo tak potężnego wyświetlacza, jest to produkt o zrównoważonej gospodarce energetycznej. Urządzenie ma nawet personalizowany tryb oszczędzania energii, który wyłącza pewne moduły wtedy, gdy stan naładowania baterii spadnie poniżej pewnego poziomu, co jest bardzo wygodnym i przydanym rozwiązaniem. Jeżeli interesuje nas to urządzenie, to powinniśmy też zainteresować się dedykowanymi do niego akcesoriami, takimi jak ładowarka samochodowa, kabel do ładowania czy kijek do selfie.

Sprawdź najpopularniejsze Etui na pozostałe modele LG

Etui na telefon LG Velvet

Etui na telefon LG V30

Etui na telefon LG Q60

Etui na telefon LG Q6

Etui na telefon LG L90

Etui na telefon LG L70

Etui na telefon LG K8 2017

Etui na telefon LG K62 +

Etui na telefon LG K62

Etui na telefon LG K61

Etui na telefon LG K52

Etui na telefon LG K51S

Etui na telefon LG K50S

Etui na telefon LG K50

Etui na telefon LG K41S

Etui na telefon LG K40

Etui na telefon LG K4 2017

Etui na telefon LG K11

Etui na telefon LG K10 2018

Etui na telefon LG K10 2017

Etui na telefon LG K10 2016

Etui na telefon LG G5

Etui na telefon LG G4

Etui na telefon LG G3

Etui na telefon LG G2

Etui na telefon LG G6

Etui na telefon LG K42

Etui na telefon LG K8