Etui Mirror  

Jest 378 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 378 produktów

Model telefonu:

Etui Mirror

Solidne ochrona smartfona - etui bumper mirror.

Poszukując etui, które nie tylko chroni telefon Sony Xperia M4 Aqua, ale dodaje mu eleganckiego charakteru, warto zwrócić uwagę na aluminiowe etui, korzystnie wpływające na ogólną estetykę telefonu. Po taki produkt mogą sięgnąć właściciele telefonu Samsung Galaxy S4, ale nakładki te oferowane są także w dopasowaniu do innych, wyszczególnionych modeli. Dla każdego modelu etui wykonywane jest z taką samą starannością i dbałością o szczegóły wykończenia, z uwzględnieniem kształtów posiadanych przez sam telefon i rozmieszczenia na nim wszelkich funkcyjnych i dekoracyjnych elementów. Dzięki temu produkt doskonale przylega do telefonu oraz dobrze się na nim prezentuje, tworząc wspólnie jedną całość, nie rozłączającą się samoistnie podczas używania. Aluminiowe bumper na iPhone 6 dostępne jest w czterech kolorach – można wybierać spośród koloru złota, srebra, różu oraz niebieskiego, wszystkie mają specyficzny, stylowy metaliczny pobłysk efekt lustra - mirror, a w dotyku tworzą wrażenie przypominające kontakt z wypolerowanym złotem.

Aluminiowy bumper mirror case na telefon.

Ceniącym luksus i prestiżowe wrażenie wywoływane przez przedmioty codziennego użytku, polecamy bumper mirror case. Plecki z lustrzanym odbiciem na telefon iPhone 5s prezentują się w bardzo elegancki sposób, co dodatkowo podkreśla całościowa smukłość produktu - nie ma tu więc efektu nadmiernego pogrubienia, które często drażni użytkowników klasycznych pokrowców. Zastosowano tutaj dodatkowy materiał w obrębie boków bumpera , zabezpieczający telefon Sony Xperia T3  przed pojawieniem się zarysowań w miejscach styku telefonu i etui; stanowi także większą ochronę urządzenia w przypadku upadku. Bumper mirror case na HTC One M7 można nabyć w jednym z czterech szykownych kolorów: srebrnym, złotym, czarnym oraz różowym. Walory estetyczne nie są oczywiście zastępstwem dla funkcjonalności, a ta jest tutaj bez żadnego uchybienia zachowana dzięki dobrze wykonanym i rozmieszczonym wycięciom, dostosowanym do kształtu, wielkości i formy danego modelu umożliwiającym pełne wykorzystywanie możliwości swojego telefonu.

Etui mirror to jedne z najlepiej zaprojektowanych pokrowców, choć oczywiście tak jak inne rodzaje służą do zabezpieczenia smartfonu, to także możemy je poznać po tym, że odznaczają się bardzo dobrym designem. Dobra estetyka przekłada się także na materiały. Etui mirror to właściwe „nad-obudowa” do telefonu, której ścianki boczne zwykle są wykonane z aluminium, jednego z najlepszych materiałów. Największą zaletą aluminium jest jest jego lekkość, która idzie w parze z niesamowitą twardością. Plecki urządzenia są zwykle pokryte dodatkową powłoką lustrzaną, która odbija niczym prawdziwe lustro. Etui mirror zwykle jest dostępne w trzech podstawowych kolorach złotym, w kolorze różowego złota oraz w kolorach srebra. Czasami także jest dostępny lakierowany model w wersji białej oraz czarnej. O tym, że jest to rozwiązanie funkcjonalne i estetyczne pisać nie trzeba, jednak trzeba podkreślić i mocno zaznaczyć, że kupno takiego etui to całkiem duża oszczędność. Zwykle tak dizajnerskie telefony są sprzedawane w seriach limitowanych jako produkty premium i wiążę się to z wydatkiem o nawet kilkaset złotych wyższym niż w przypadku wersji podstawowej tego typu telefonu. Etui mirror to znacznie mniejszy wydatek, który pozwoli osiągnąć identyczny efekt. Warto zobaczyć etui mirror dla smartfonu Huawei Nova, którego delikatne linie na tylnej ściance podkreślają estetykę sprzętu. Bardzo podobne etui stworzono dla Samsunga Galaxy A5 2017, dlatego zawsze sprawdzajmy, czy dany model etui jest przeznaczony dla konkretnego telefonu. Podobnie jest w przypadku Xiaomi redmi 3s.

Model telefonu:

Etui Mirror

Popularne