Opaska na telefon do biegania etui  

Jest 6 produktów.

Opaska na telefon do biegania Pełna ochrona smartfona

Należysz do grona osób aktywnie fizycznych, które nie wyobrażają sobie dnia bez jakiegokolwiek ruchu? W takim razie, w naszym sklepie znajdziesz coś dla siebie. Jesteśmy miejscem, w którym oferujemy etui na smartfona na każdą okazje. Dopasowujemy produkty pod preferencje nawet najbardziej wymagających użytkowników, aby każde akcesorium było z dnia na dzień coraz nowocześniejsze i bardziej bezpieczniejsze. Mamy na uwadze także wygodę osób będących w ciągłym ruchu. Z naszymi produktami, bieganie czy też jazda na rowerze, połączona ze słuchaniem ulubionych piosenek, już nigdy więcej nie będzie żadnym problemem.

Uniwersalność i wygoda w trakcie aktywności fizycznej

Futerał, czy też inaczej opaska na ramię, to najwyższej jakości akcesorium, niezbędne dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty. Wkładając urządzenie w tego rodzaju pokrowiec, mamy 100% pewności, że jest on bezpieczny i nie wyślizgnie się w trakcie rozciągania czy też biegania, czego skutkiem może być trwałe uszkodzenie konstrukcji, zarysowanie ekranu lub zamoczenie w wodzie. Dodatkowo, transparentne etui pozwala na ciągłe kontrolowanie istotnych dla każdego sportowca parametrów, takich jak: spalone kalorie, przebyta trasa i czas, w jakim odległość została pokonana. Opaska, w której umieszczone jest etui, może być regulowana (dzięki czemu całkowicie dopasowuje się do ciała), a oprócz tego jest dostępna w wielu wersjach kolorystycznych. Oferujemy tego rodzaju produkty na każdy model urządzeń mobilnych znanych marek, jak na przykład LG K10 2018.

Czy Ty także masz problem, że kiedy biegasz sobie i słuchasz muzyki, nie masz gdzie wsadzić swojego telefonu i musisz go trzymać w ręce, co niesamowicie przeszkadza. Mamy spocone dłonie, więc jest również duża szansa, że wtedy telefon może nam z nich wypaść. Jeżeli w tym samym czasie słuchamy muzyki to przeważnie kabel buja się na wszystkie strony, co także strasznie przeszkadza. W takim przypadku, warto zakupić coś, co będzie utrzymywać nasz telefon w jednej pozycji, najlepszym wyborem będzie opaska na telefon do biegania, która służy właśnie do utrzymywania naszego telefonu w momencie, kiedy uprawiamy jogging. Więc nasz telefon nie będzie nam przeszkadzał, nie będziemy musieli trzymać go w ręce czy martwić się, że wypadnie nam z kieszeni, kiedy robimy kroki.

Generalnie taka opaska służy właśnie do podtrzymywania naszego telefonu, ma również inne ciekawe funkcje, jak na przykład to, że w miejscu ekranu mamy przeźroczystą folię, która pozwala na korzystanie z naszego smartfona, widzimy wtedy co się na nim dzieje, a druga funkcja tej folii to wodoodporność, więc nawet w deszczowe dni, nie musimy się obawiać, o zamoczenie naszego smartfona. Warto również wspomnieć, że trzymając telefon z opaską na ramieniu, blisko głowy, nie musimy mieć długiego kabla do słuchawek, który nie będzie nam już więcej przeszkadzał. Cena takich opasek nie jest duża, przeważnie będziemy musieli wydać kilkadziesiąt złotych, aby nasza Xperia XA1 na przykład, była dobrze chroniona przed wodą oraz będziemy wtedy pewni, że taka opaska się chociażby nie rozerwie podczas szybkiego biegu.